Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

bez liecenia

  • 25marko25
  • Autor témy
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #845 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:bez liecenia
Ahoj.Ja v Boha verim od nepameti,uz akoze nechodim do kostola nedodrziavam ziadne krestanske tradiie,ale modlim sa kazdy vecer.nemam sa vlastne ani komu vyplakat.tak placem panu bohu.stalo sa mi velakrat vzivote,ze ked sa mi vniecom nedarilo alebo sa mi nieco poakzilo tak som vzdy vravel Pane boze preco mna trestas...a za co.Ale odstupom casu ked som nad tym zamyslel tak som zistil ze on mna vlastne nepotrestal,ze mi pomohol...A to aj teraz ked som psychicky zrujnovany tak neni to preto ze mna pan boh tresce,ale ze mi chce ukazat cestu.......a momentalne mi ju ukazuje zo samotneho pekla.Cital som si to vtom klube,a verim tomu ze to tak mohlo byt.Vzdy je vsetko jak ma byt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 25marko25
  • Autor témy
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #844 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:bez liecenia
Mam stoho strach,a moc velky,obavam sa ze bojujem z velkym obrom!citam tu stale dookola ako sa liecil 12rokou ńehral a potom to bolo este horsie.....Obrovsky strach mam,Asi je to este dost cerstva vec,ale chut mam velku bojovat,Nemozem si dovolit spadnut a uz vobec nie az na same dno........nebolo by nikoho kdo by mi pomohol vstat.Dnes som mal velmi velku chut ist hrat,odolal som,prisli na rad depky,presli.teraz som len smutny zasa ale prezijem,Viem len jedno,ze cas to zahoji.a hodit doterajsi pribeh mojho zivota za hlavu.a neotacat sa za tym

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #843 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:bez liecenia
Marko,
napred treba naplnit casu zavislosti uplnou pravdou,potom ju treba vediet prijat,mat pred nou respekt a nehambit sa za nu!A az budes vediet skutocne proti comu a komu si sa vzoprel,ti tvoja viera moze pomoct vratit sa spat do zivota,ako slobodnemu a na nic nenaviazanemu cloveku!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • starymatroz
  • starymatroz-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #841 od starymatroz
Odpoveď od starymatroz na tému Odp.:bez liecenia
ahoj marko.píšeš že sa modlíš k Panu Bohu,ak to myslíš uprimne si na dobrej ceste. rád by som ti odporučil aby si si prečítal na pokeci ,klub :hovory s corrou ,članky od Xishadow:Ako som sa stretol s Bohom. su tri, dufam že ti ukážu cestu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 25marko25
  • Autor témy
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #840 od 25marko25
bez liecenia bolo vytvorené 25marko25
Ahojte,priznal som sa aj ja sebe ze som gembler,hraval som automaty.od tohzo utorka som tam bol naposledy...aspon som si dal takovy zavezok...nikto mna nenutil a ani nikam netlacit.ale hlavne chcem to sam....viem ake peklo prezivam a stale mi hrozy velmi velke ryziko ze sa do herne vratim./dufam ze nie/.rodina tusi zehrajem ale viete ake to je.stale same vyhovorky,nezmysli.nedokazem stim zit,nedokazem sa zmierit ze som gembler,a to nedokazem prezit,zarobim vela penazi,ale vsetky miniem,a este ktomu si poziciavam.v utorok som tam bol naposledy.slubujem.nie preto ze to niekto chce ale len preto ze to chcem ja,nechcem sediet v kasine a prehrat vsetko co mam a vyfajcit tam sto cigariet,nemam na to uz nervy.Momentalne mam podlomenu psychiku,a kazdy vecer sa modlim Panu Bohu,nechmi da silu prekonat,zabudnut na to peklo kde som travil cele hodiny....Teraz som sa objednal psychiatrovy idem tam vo stvrtok a som zvedavy ci mi nejako pomoze.alebo aspon poradi,,,tam som sa objednal uplne sam,nikto o tom nevie tak som zvedavy,zatial chodi pravidelne na internet a citam osudy ludi co pesli peklom,alebo prechadzaju,aacitam aj tragicke pribehy.citam stale dookol,je mi stoho navracanie,je mi stoho zle,a premyslam nad tymci om na tom lepsie alebo horsie.....a ci aj ja chcem dopadnut ako ty tragicke pripady.a asi aj chapem liecenie,je to asi tiez zalozene na tom istom principe,na tom ze si beriem poucenie s kolegou co su somnou na lieceni,aa sale tie iste pribehy,to same dookola.vlastne vidim nasledky nazivo a tie pribehy tych spolupacientou vnimam zacinam stym zit a vymietam urcitu zavyslost zo svojej hlavy.Ja chcem najskor psychiatra nech mipovie stadium askusim citat internet kazde rano a kazdy vecer aby mi bolo zle stoho a aby som vedel ked nahodou sa budem drzat klucky od kasina,ze vstupujem do samotneho prekliateho pekla.skusim napisat na druhy tyzden ako som ho prekonal a ako som obstal u psychiatra,,,,,,,budem sa modlit Panu bohu aby sm to zvladol

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top