Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

bez liecenia

  • 25marko25
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #972 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:bez liecenia
Viete ono je to tu tak,ked napisem pocitas dni tak som na tom velmi zle,ked nepocitam dni hrajem,ked napisem svoje pocity tak je to somnou tiez zle ked napisem uz sa zacinam konecne trocha davat dohromady tak pride na mna lavina,ked sa niekoho nieco odborne spytam odpovie len jeden aj ten co som ho tu videl snad len raz,ked sa spytam preco mi neodpovedali ty udajny oponenti takmi napisete ze uy ste az tak odborne vydelany ze vami nedajboze pohrdam,ked napisem ze zatial moj brat hraval prvu ligu a dva roky nehraje tak asi to dokazal sa vylizat stoho sam,asi si mzslite ze mam halucinacie,ked vam napisem ze zatial sa ustavnej liecbe vyhibam napisete ze vami vsetkymi pohrdam aj vasimi terapeutmi.ked napisem svoj nazor hned som blazon debil.a ked sa branim zasa to mam v hlave pomilene.No mily chlapci a ked sa spytam kde su teda prelieceny gembleri ktori sa liecily pred 10rokmi??kde su?je tu na tejto stranke aspon jeden?a oni numreli oni ziju,ale nebudu si uz pisat stakymato primityvnima ludma ako je JARINO.vsetko hodili za hlavu a ziju ziju normalny zivot.A takovy jarino co pocitam nema ani 6rocnik na zakladnej skole vystudovani mi bude tu nadavat do debilou??je mi ho uplne luto.a sam sa za neho osparvedlnujem...JARINO ty ked dostanes niekedy rozum tak sa zblaznis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • starymatroz
  • starymatroz-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #971 od starymatroz
Odpoveď od starymatroz na tému Odp.:bez liecenia
skutočne nechápem a kladiem si otázku či tento spôsob debaty môže niekomu pomôcť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #970 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:bez liecenia
dusiander, prave ze to, co som sa na skupinovej terapii naucil tu aj konam. i ked pripustam, ze som zasiel dalej ako je obvykle. no stale si nemyslim, ze som prekrocil hranice. mozno sa k nim priblizil, to ano, ale nie prekrocil. Diskusie s Markokm sa z mojej strany zacali viac ako priatelsky.... ale chalan je stale viac a viac mimo... a konieckoncov slovo debil bolo v mojom prispevku zamerne, pretoze som chlapca iba parafrazoval... on tvrdil, ze ho z neho robime...
a zo skupinovych terazpii mam skusenost, ze niekedy treba pritvrdit, aby sa niekto prebral, na liecbe sa niekedy pritvrdzuje tak, ze sa z nej aj vyhadzuje... a prave to pomoze... a prave v udrzani sa idealov pre nachadzanie pravdy som sem prisiel.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Andrej
  • Autor témy
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #969 od Andrej
Odpoveď od Andrej na tému Odp.:bez liecenia
To napadnutie psychiatrom asi myslela Zuzka nie tak, že na ňu zaútočil, ale že ju napadol (prišiel jej na um) ako možný ďalší krok pri riešení synovho problému :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #968 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:bez liecenia
Jarino,
ked si opustal PL v BB bol si plny elanu a odhodlania pomahat ,a predavat nadobudnute vedomosti spojene so zavislostou inym!Na lieceni si si zvykol na urcity sposob komunikacie a vymenu nazorov v ramci skupinovej,ale aj komunitnej terapie,ucil si sa empatie a tak lepsiemu porozumeniu spolulieciacich!Iste si sa naucil aj istej afinite a ucte k nazoru inych,tak preco na tejto stranke tvoje infatilne spravanie a prejavy vyvracaju to,co si sa ,,naucil"a hlavne to s cim si na tuto stranku prisiel!!!:side: :side: :side:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #967 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:bez liecenia
Marko,
PRAVDA--VIERA--VOLA--CHCENIE--EMOCIE--UVEDOMENIE--SNAHOVE NAPATIE--VASEN--SEBAVADOMIE--SEBADISCIPLYNA,a samozrejme mnoho inych cinnosti,ktore pochadzaju z nasho vnutra, a su stalou a nepostradatelnou sucastou nasho zivota! Sprevadzaju nas stale na vsetkych nasich cestach,konaniach, a pri roznych situaciach a ani si to neuvedomujeme!
Marek ja tymto pojmom nerozumiem a preto sa s PROSBOU obraciam na teba tak,ako si sa ty obratil na nas.PROSIM ta vysvetli mi tieto pojmy,lebo ako vidim su na tomto portali dost casto pretraktovane a ja im absolutne nerozumiem!
Zatvoju snhu pomoct mi ti vopred velmi pekne dakujem!Dusiander

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #966 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:bez liecenia
Zuzana,
tvoje suche konstatovanie o napadnuti psychiatrom je vytrhnutim z kontextu o prevde a naslednom stave tvojho syna,alebo len tvojim subjektivnym pocitom o nepochopeni zo strany psychiatra???:side:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 25marko25
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #965 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:bez liecenia
TY SI ASI PRISIEL Z HERNE,KED STEBA JE CITIT DOST VYSOKA NENAVIST,CO .............DUSIANDER TO TAM NAPISAL PRESNE Tak si to precitaj nech sa nemusim opakovat.uz mi prosim neodpovedaj,stakzma ludma ako si ty nechcem mat nic spolocne.prajem ti vsetko dobre drz sa a nehraj.potom nebudes pisat to co pises a budes to sam zo sebou mysliet dobre

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #964 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:bez liecenia
z Teba kvalitneho debila netrebalo urobit, Ty kvalitny debil si....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 25marko25
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #963 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:bez liecenia
AHOJ ZUZKA,DAKUJEM ZA PODPORU,AJ JA TI PRAJEM ABY SI TO ZO SYNOM ZVLADLA,JA TO MAM ASI TAK ZE TO ZVLADAM SAM ZO SEBOU.....ALE POVIEM TI ZE TVOJ SYN MUSI CHCIET A VELMI CHCIET ABY NEHRAL.TU VELA LUDI TI NA TEJTO STRANKE JE VELA LUDI KTORY TI POVRCHNE NAPISE CHOD SNIM NA LIECENIE DO BB.TO JE TYPICKE PRE NICH,AK NAPISES ZE SKUSIS NAJSKOR AMBULANTNE VZHLADAT POMOCTAK TA TU KAZDY VYSMEJE,A NAPISE ZE DAVAS SYNOVI FALOSNE ILUZIE A PODOBNE KECI......ALE AK CLOEK CHCE DOKAZE NEMOZNE,TU VELA LUDI NECHCELO A DO BB NA USTAVNU LIECBU ICH MUSELI PRINUTIT A TERAZ TO NEDOKAZU POCHOPIT ZE NA ZACIATKU PROBLEMOU BOLO LEN JEDNO ZE NECHCELI.A BUDU TI PISAT ZE SYN JE NERVOZNY,FALOSNY KLAMAR A PODOBNE VECI.KED ZACNES ZNIEKYM TU KOMUNIKOVAT TAK SA HO NAJSKOR SPYTAJ CI BOL PRESVEDCENY O TOM BEZ ZIADNEHO NATLAKU CI CHCELY SA DAT VOBEC LIECIT.A AZ POTOM SNIMA KOMUNIKUJ,INAK STEBA UROBIA KVALITNEHO DEBILA.DRZIM TEBE A AJ TVOJMU SYNOVI PALCE

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 25marko25
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #962 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:bez liecenia
AHOJ ZUZKA,DAKUJEM ZA PODPORU,AJ JA TI PRAJEM ABY SI TO ZO SYNOM ZVLADLA,JA TO MAM ASI TAK ZE TO ZVLADAM SAM ZO SEBOU.....ALE POVIEM TI ZE TVOJ SYN MUSI CHCIET A VELMI CHCIET ABY NEHRAL.TU VELA LUDI TI NA TEJTO STRANKE JE VELA LUDI KTORY TI POVRCHNE NAPISE CHOD SNIM NA LIECENIE DO BB.TO JE TYPICKE PRE NICH,AK NAPISES ZE SKUSIS NAJSKOR AMBULANTNE VZHLADAT POMOCTAK TA TU KAZDY VYSMEJE,A NAPISE ZE DAVAS SYNOVI FALOSNE ILUZIE A PODOBNE KECI......ALE AK CLOEK CHCE DOKAZE NEMOZNE,TU VELA LUDI NECHCELO A DO BB NA USTAVNU LIECBU ICH MUSELI PRINUTIT A TERAZ TO NEDOKAZU POCHOPIT ZE NA ZACIATKU PROBLEMOU BOLO LEN JEDNO ZE NECHCELI.A BUDU TI PISAT ZE SYN JE NERVOZNY,FALOSNY KLAMAR A PODOBNE VECI.KED ZACNES ZNIEKYM TU KOMUNIKOVAT TAK SA HO NAJSKOR SPYTAJ CI BOL PRESVEDCENY O TOM BEZ ZIADNEHO NATLAKU CI CHCELY SA DAT VOBEC LIECIT.A AZ POTOM SNIMA KOMUNIKUJ,INAK STEBA UROBIA KVALITNEHO DEBILA

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #961 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:bez liecenia
Marko,
nervozita a nenavist vychadzajuca z vlastnej neschopnosti vyvolava u teba podcenovanie a zaujatost,a to je pre teba viac skodlive nez pre adresata,a na viac to poukazuje a odhaluje vela o tebe,ako cloveku!
Ja som sa neliecil v BB,ale vo VZ,a presiel som aj polrocnou ambulantnou liecbou,ale to nie je vobec podstatne.Moje vedomosti o zavislosti som nadobudol predovsetkym z odbornej literatury,a ked ti ich tu predkladam ,tak to neznamena ze som si ich zosobnil a privlastnil ,ale len preto aby som ti viac uviedol do reality o tvojom zmyslani pri rieseni tvojho problemu!Tvoja tendencia lacno kupovat ,a tazko privadzat do praxe je pre teba tipicka,tak ako pre kazdeho zacinajuceho samolieciaceho sa!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • zuzana
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #960 od zuzana
Odpoveď od zuzana na tému Odp.:bez liecenia
Ahoj,som tu nová a syn má veľmi podobné problémy. Strašne ti držím palce, tiež ma napadol psychiater, lebo keď ho to chytí/syna/ je strašne nepokojný,nevie čo so sebou...Ešte raz ,,drž sa!!,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #959 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:bez liecenia
Marko,
tvoja racionalizacia v spojeni s regulaciou motivacie je pre teba tipicka od sameho zaciatku riesenia tvojho problemu na tomto portali!K tomu patri aj mnozstvo protireceni si ,ktore vyplyvaju z neznalosti a neschopnosti UVEDOMENIA!Tvoja viera v abstinenciu je taka slaba ,ako samotna viera v Boha.Tvoj hodnotovy rebricek,bol uz davno vymeneny za vasen a z toho vyvinutu chorobu-zavislost,ktora vsetky atributy akychkolvek hodnot z teba vymazala,a je len na tvojej naivite a neznalosti problemu ze uz si myslis,ze vyznavas aj nieco ine nez len hranie!Tvoja tvrdohlavost ti nedovoluje pochopit,ze ty nie si len hracom,ale v skutocnosti chorym-zavislim clovekom,a ze tato diagnoza ma na kazdeho rovnake ucinky a prejavuje sa aj rovnakym sposobom,tak ze sa laskavo zmier s tym,ze ty nie si iny,a teba sa vsetky syndromy tejto diagnozy netykkaju! Ak si v niecom iny,tak jedine v tom o com som pisal v tomto prispevku!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 25marko25
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #958 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:bez liecenia
Pre dusiandera,Prepac nevyucujem nikoho pozriet sa do oci dokazem vela ludom,asi len mozno tym co som ublizil nie,nikomu radu nedavam,pisem len svoje pocity a zo zdravim rozumom,.vy tu pisete ze hrajem stroje,vz tu do mna utocite ze pisem debiliny a vy momentalne pisete ze ste lekarmi.ja sem na tuto stranku nechodim sa hadat a ani nikoho hodnotit,ale zacalo mi to proapdat ze sa sem chodim obhajovat co vobec nechcem,ale pravdu obhajovat budem,Vy mi tu proste len trepete ze ked nepojdem do BB tak niesom vas clovek nepatrim do vasho tymu ze som vlastne zvesmiru spadol.neviem kto vas vobec naucil taketo fraze.......Prisel som na to ze tuto stranku zalozil pan doktor z BB a co ste presli ustavnou liecbou v BB tak ste pokope a ten co sa tam neliecil je klamar,blbec a slaboch.......Keby vam zrovna napisal niekto kto sa liecil ustavnou fotmou niekde v BA tak aj tak by ste si dovolili mu napisat asi toto:ty si sa liecil v BA?zbytocna strata casu zacnes hrat.na co si tam isielk mal si ist do BB dopadnes nahovno..........Starymatroz to napisal dobre najskor si najdi priority,co je pre teba najdolezitejsie.to je pravda,ked mi IGI napisal ze sa tam ocitol tri krat a ze mi napisal rozdiel medzi nehranim a trvalou abstinenciou,toho si vazim,Kde si bol ty???preco si nenapisal ty aky je rozdiel?hlavne ked mna isiel niekto kritizovat a napisal ze neabstinujem ze len nehram,,,,,,,a sam nevedel aky je medzi tym rozdiel!!to je na zamyslenie!!to su tie vase fraze prazdne co vas to niekto niekedy v BB naucili premieta sa vam to v hlave a pisete to dalej niekomu do clanku a by sa podla toho choval,asami ani neviete co to znamena.Ja uplne kaslem na to co si omne ty dusiander priamo myslis,ci chodim do herne alebo nechodim.,ja to nerobim kvoli tomu aby si tipoval,ja to robim kvoli sebe samemu.ja mam velmi velku chut nehrat,mam velmi velku chut vymazat hranie zo svojho zivota.a je mi srdecne jedno co si myslis ty-teba na liecenie dopravili teba chceli dat liecit.a preto asi nebudes chapat to preco je najsilnejsie na svete co je vlastne vlastna vola,sila vole,to co chces urobit uplne sam aj sam urobisaj v inych veciach,a co mas urobit kvoli druhemu to uz tak silne neni to je skor povinost a tosa niekedy ani robit necce...........tak ani by som sa nedivil ze tomuto co som napisal rozumiet vobec nebudes.mas len nejake emotivne naucene fraze ale to je nic proti sile svojej vole.to slovo SILA VLASTNEJ VOLE ani v googli nevyhladas.maj sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.118 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top