Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Bez léčení - úspěšně abstinuji

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4129 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
včera 70 a dnes 71 den bez hazardu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4128 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Včera a dnes 68 a 69 deň bez hazardu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4127 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
67 den bez hazardu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4126 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
66 den bez hazardu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4125 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
dnes 65 den bez hazardu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4123 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
dnes 64 den bez hazardu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4122 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Tak dnes 63 den bez hazardu, včera pocit úzkosti z práce, súkromia, pocit že všetko na mna padá.
Inokedy som to označoval ako depka, a riešil som ju ako inak, prerušením abstinencie, povedal som si ved vložím iba dvacku, a pokračoval v hre ako gembler, aktívny. To mi zahnalo zlú náladu, úzkost, dočasne samozrejme.
Včera som to zládol, šiel som s dcerou von, pocit úzkosti pominul, cítim sa vcelku dobre.
Inak pravdou je že keby som neprečítal diskusie, nehladal info, nevedel by som ako reagovat na mnohé moje vnútorné myšlienkové a pocitové pochody.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4121 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj Peter, jen tak dal. Mej na pameti, ze crawing musis jakymkoliv zpusobem prekonat a nehrat, protoze v pripade vyhry vsadis znovu , v pripade prohry vsadis znovu - a vysledek je vzdy stejny - prohrajes, neda se vyhrat, nehlede na to, kolik to stoji nervu a casu. Cas lze vyuzit pro daleko lepsi a smysluplnejsi cinnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4120 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
62 deň bez hazardu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 8 mesiacmi #4119 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Tak ak správne rátam dnes 61 deň bez hazardu. Návrat z dovolenky ktorá bola super, a som rád že bez hazardu i keď craving v podobe sna bol aj na dovolenke. Ale som rád že to bol iba sen a v abstinencia pokračujem ďalej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 9 mesiacmi #4117 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ďakujem za gratuláciu...dnes som mal ťažkú poobednú a som veľmi šťastný že zarobené peniaze už nejdú na hazard. Inak ak by si mal Lemog záujem môžem ti dať pár dobrých a nie drahých tipov v rámci stred.slovenska aj s kontaktmi. Mne chýba Dusiander,Števo a aj druhý,niektoré príbehy sa mi zdajú neukončené....Inak ak by som si mal ja vybrať motto ktore ma drží v strehu je to z tejto stránky zmieriť sa s prehrou môže byť najväčšia výhra. Jednoduché motto ale pre gemblerov zložité dodržať ale ak ho pochopí a aplikuje v praxi výrazne ho to posúva vpred. Ozvem sa buď z dovolenky alebo po dovolenke...
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Sashenka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 9 mesiacmi #4116 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj Peter, ahoj vsem,


Peter, 50. den......takova mala první meta.

Tak gratulace a uzij si s rodinou dovolenku. Na Slovensku je krasne, taky planuji s pritelkyni nejaky nekolikadenni vylet na Slovensko, pristi tyden koukneme na lokality a v srpnu nekam vyrazime.
Na doktorce je myslim dobre cteni.....aspon vidis i tu druhou stranu a na nemoderovana diskuze ma taky neco do sebe. Uz jsi myslim dostatecne silny a mas dostatek informaci o nasi nemoci, abys ustal i ty provokatery. Tady je zase tendence hned a vsechny posilat do lecebny. Kdyz si ze vsech diskuzi vezmes to, co te muze posilit v ceste abstinence....neni to zase tak spatne, protoze i v realnem zivote se potkavas s dobrymi i mene dobrymi lidmi.
Taky jsem koukal , ze Dusiander tady neni, me treba jeho komentare a citatytaky posouvaly vpred. Kazda doba ma svoje a treba i tady casem prijdou a budou chtit aktivne diskutovat dalsi nestasnici, kteri se stali zavislymi gamblery.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 9 mesiacmi #4115 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahojte dnes 50 den bez gemblu.
Zajtra odchádzame na dovolenku, neviem ako budem s netom či bude možnost sa ozvat, ale snad áno a ak nie tak aspon mám záruku že nebudem gemblovat.
Inak dúfam že sa to tu trochu oživí, myslím že v SR táto stránka je najlepšia, písal som aj na podané ruce,a hraj s rozumom, ale bol som sklamaný že reakcia je v podstate nulová.
Teraz aktívne píšem sem a ešte na jednu českú stránku kde nie je cenzurovaná diskusia a je to cítit, ale moje odhodlanie je velké, tak to neriešim.
Je tam vela príspevkov od Lemoga tak čerpám odtial energiu.
Tak sa držte a ozvite sa niekto ak budete mat čas ako sa vám darí.
Ahojte

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 9 mesiacmi #4114 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj. Aj ja píšem na 2 fóra,to druhé je na doktorce. A áno už som vydržal 4 mesiace a pokazil som to teraz sa cítim ale silnejší uvedomelejsi a hlavne čo je pre mňa dôležité s merateľný mi cieľom. Inak musím ti zagratulovať 1000 dní...super. Čítam diskusie kde si začínal s visackami prvých dní. Držim palce i nadalej

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 9 mesiacmi #4113 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj vsem,


Pekne Peter, jen tak dál, jdi si za svoji abstinemnci den za dnem, to bazeni casem prestane. Pomerne nebezpecny by mohl byt 3-4 mesic abstinence, to se te zavislost pokusi ukolebat a presvedcovat , ze uz to mas pod kontrolou. Gambler "to" nikdy nemuze mit pod kontrolou.....vsak uz vis a nekde jsi psal, ze at uz vyhrajes nebo prohrajes - vzdy sazis znovu a vysledek je jasny - totalni prohra a psychika v haji. Uz nikdy nesmis hrat nebo vsadit - to je tva nejvetsi vyhra. Ja se pomalu blizim ke trem rokum abstinence, skoda ze tady ted nikdo nechodi ale ja jsem ve sve dobe taky sam zapisoval na jine diskuzi dny abstinence a po nekolika mesicich se pridali dalsi a nakonec z toho byla dobra parta, dokud to provokater nerozvrátil. Ale to je jiny pribeh. Napisu ti potom sz....drz se

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.114 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top