Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Bez léčení - úspěšně abstinuji

  • dontao
Viac
pred 3 rokmi 2 mesiacmi #4284 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
zdravim..chcem len napisat ze sa mi dari a ze nehram uz viack ako16 mesiacou!!!!!! som stastny clovek !! bez liecenia sam som to dokazal po 9 rokou hrania...lemog pozdravujem ta

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4261 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahojte všetci....Tak držím sa, nehrám. Dní nerátam už, píšem si doma taký svoj denník, tam zachytávam aj počet dní. Pre mňa je ale najdôležitejšie vydržať nehrať od výplaty do výplaty. Včera výplata bola, dokonca o 200 eur viac ako som čakal, peniaze som rozratal, niektoré nepravidelne platby uhradil, a 20 marca budem čistý od penazi. Nezabúdame ani na predčasné splatenie hypo, každý mesiac odkladám 200 eur bokom. Nemám k nim prístup idú k manželke. Už mám dátum aj čas na AA, môžem prísť, pani bola veľmi prijemna, aj sa vcelku tesim. Klub však býva len raz za mesiac tak musím byť trpezlivý. Včera sme mali posedenie z prace, cítil som sa veľmi dobre, aj na posedení som si uvedomil ako zabíjam svoj čas a peniaze hraním. Zdá sa mi že konečne získavam taký ten ten nadhľad čo som mal cez leto, ale bohužiaľ o ktorý som prišiel decembrovou recidívou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4260 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Ahoj vsem, ahoj ST, Peter, dontao.
U me ok, 3,5 rokubez gamblu.
Dontao - - az vsechno pri soucasne recidive prohrajes, a pokud nebudes schopen sam racionalne uvazovat - vyhledej odbornou pomoc.
Peter - AA je dobra volba, setkas se s realnymi abstinenty a snad te to nasmeruje k abstinenci. Vsechny informace jak dozivotne abstinovat uz mas ale tva opatreni nebyla dostatecna a i ted, pokud si nechavas penize na platby - muze prijit velke pokuseni a to by byl pruser. Jak jsem psal a popisoval pred nekolika lety sve postupy pri samolecbe - prvni a nejdulezitejsi v zacatku je opatreni s penezi. a i ja jsem udelal vse abych nemel pristup k penezum - to je klicove, protoze vsichni gambleri vi, ze zavislost ti v mziku zacne naseptavat ...........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4259 od St
Odpoveď od St na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
PeterBe mas vela otazok a nevies ako ich spracovat nevies ako na to. A prave na tieto veci ked to clovek nevie spracovat a chory clovek to nevie spracovat pokial mu niekto nepomoze.Pomoct mu moze len niekto kto sa tomu rozumie. Ano pribehy gamblerov su ako cez kopirak podobaju sa. Aj tie peniaze ktore mas na platenie uctov je riziko pre teba dufas ze mas tolko rozumu to su tvoje slova ale nemas to je moja odpoved na to uz si velakrat na ne siahol a stavil si ich preco by si to neurobil znovu a znovu. Prave na tie mnohe otazky ktore v sebe mas je dobre vyhladat odbornu pomoc a tam hladat odpovede ako na to. To ze si nieco precitas neni zarukou ze to viac krat neurobis. Pred liecbou aj ja som cital o chorobe a nahovaral som si ako to dam ale padal som hlbsie a hlbsie. Necakaj kym spadnes na uplne dno svojej choroby a zacni s nou nieco skutocne robit za pomoci odbornikou a prtestan zivorit a zacni zit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4258 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Včera so m do noci čítal rozne príbehy gemblerov a natrafil som na radu že v procese liečby je doležité odpustit sám sebe/ak som to dobre pochopil/. Je to dobre na zamyslenie, vela nad tým uvažujem. Inak je neuveritelné ako sa príbehy nas gemblerov podobajú, nečakaný výdavok, odložené peniaze, ved zainvestujem, vyhrám, a z toho zaplatím opravu, a bum peniaze sú v stávkovej a ja mám oči pre plač.Inak tento rok je pre mna lepší ako prvý polrok minulého roka aj čo sa týka času, aj čo sa týka prehratých penazí, ale ja nechcem prehrávat menej, ja nechcem hrat vobec. Mám číslo na klub AA, idem si tam zavolat či by som tam nemohol príst. Zajtra výplata, manželka všetko vyberie,ostane mi len na poplatky ako poistky, hypo, ale tie postupne odchádzajú od 7 až do 20 dna v mesiaci, dúfam že mám tolko rozumu a na tieto peniaze nesiahnem. Všetky úspory, čo sme mali, som už premiestnil na manželkin účet, je to ale pre mna smutné že si nemožem dovolit peniaze na mojom účte lebo nemožem verit sám sebe. Dnes možem vyslovene povedat že som sám zo seba zhnusený, chodím zarábam a prehrával som to v Stávkových, bojím sa že aj ked budem dlho abstinovat toho hnusu zo seba sa nezbavím

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4257 od St
Odpoveď od St na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
PeterBe ako pises zaklad pre teba je zabezpecenie penazi aby si rodinu nepripravoval o ne a o cas ktory venujes svojej zavislosti. Ale pokial nebudes zvladat silnu tuzbu po hre a po adrenaline co ti ponuka hazard nezvladnes abstinovat lebo vzdy si najdes cestu sposob ziskat peniaze. Len rozhodnutie nestaci je potrebne sa rozhodnut ale potom treba krok za krokom kracat ale treba to aj vediet a niekde sa to musis aj naucit inak to nepojde bude to len a len trapenie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4256 od St
Odpoveď od St na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
dontao zmozes sa iba na toto ani nevies s kym komunikujes a veci chces riesit silovo v hlave to nemas poriadku a pokial nieco zo sebou neurobis este dlho tvoja hlava nebude v poriadku neviem co hladas na tychto strankach ked so sebou nechces nic robit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom - pred 5 rokmi 1 mesiacom #4255 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
najebal ma ten idiot ..on ma urazil ze akokeby som podaval kazdy den jak on debil..vyhral som zas 3300 za 100 investujem do domu co som kupil a prerabam chuj mu do hlavy ..koncim s touto strankou zbytocna pre mna svoje problemy si zriesim aj bez tejto stranky
Posledný krát upravené:pred 5 rokmi 1 mesiacom dontao

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4254 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Fuuu...Dontao....nepíš sem keď chces urážať druhých....sem píšu ľudia ktorí chcú prestať s hazardom nie si tu vulgárne nadávať...ja dnes 14 deň....Števo rovnako aj Lemog gratulujem a v dobrom vám závidím vašu dlhoročnú abstinenciu...je to pekne napísané abstinencia ako životný štýl...ale pochop Števo aj ty mňa pre mňa je momentálne základ nepripravoval rodinu o peniaze, čas, preto tie opatrenia. Bol som hlúpy, mal som ich urobiť pred viac ako rokom, škoda,človek sa učí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom - pred 5 rokmi 1 mesiacom #4253 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
mna nezaujima tvoj nazor daj si do do pice ty sasek jeden by som ti hlavu rozkopal keby som ta chytil kokotko,pothal by som ta jak toaletny papier.hahhaha jak velky boss Kosice karol kolarik ked zil a som s nim bol v base ta tak jednal on s nimi s ludmi ty geno jedno a staraj sa o seba ty buzerant stary
Posledný krát upravené:pred 5 rokmi 1 mesiacom dontao

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4252 od St
Odpoveď od St na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
dontao odmietas odbornu pomoc ty si nic pre svoju abstinenciu neurobil ty ani nevies co je abstinencia lebo ty stale pokracuje vo svojej zavislosti a stale si myslis aky uzasny si a ako to zvladnes sam Zijes v sebaklame svojej zavislosti a snazis sa presviecat seba aj svoje okolie o svojej vynimocnosti. Si gambler co sa sem chodi chvalit ako co zvlada a skutocnost nezvladas nic.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dontao
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4250 od dontao
Odpoveď od dontao na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
aj ja odmietam odpbornu pomoc co mi mozu pomoct niekaky akoze doktory ..podal som si za 300 vyhral 80000 tisic super vsetky dlhy skoro vyrovane ..amerika ,,sam sa da tiez abstinovat ..ty si to nezvladol siel si na liecbu ,kazdy inac ma

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4249 od St
Odpoveď od St na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Peter Be ja som bol na jednej liecbe a abstinujem 8 rokov od gamblingu.Pre teba je zaklad prestat hrat ale podstata je abstinovat mat pravidla dodrzovat ich. Trapis sa nevies co s tym mas robit a odmietas odornu pomoc lebo este stale si nahovaras aky si dokonaly a ako to zvladnes sam. A to je to tvoje trapenie ten klam v ktorom zijes a presviecas seba a okolielie ako to zvladnes bez pomoci. Zavislos je choroba ktoru musis liecit inak to nefunguje. Abstinencia nie je hamba je to zivotny styl ale musis sa ho naucit zit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4248 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Dnes 10 deň bez hrania

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • PeterBe
Viac
pred 5 rokmi 1 mesiacom #4247 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Bez léčení - úspěšně abstinuji
Inak dnes 8 deň bez hrania

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.112 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top