Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

S pravdou von

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3496 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

opäť len iracionalizuješ a sam sebe klameš! A kedy si mal lepšiu možnosť ak nie včera pred kamaratmi povedať PRAVDU na hlas a povedať im o tvojom probleme,ktorý aj tak poznaju, a zamere skončiť so zavislosťou a byť -stať sa zdravím vlastným príčinením?! Uvedomuješ ,že prave takymto spravanim ako tu predvadzaš si vždy protirečiš a tvoje UVEDOMENIE je len iluzorne ,zradne a vracia ťa naspäť?! Marcus ,takže koľko krat ešte bude , ja som si si sice uvedomoval ale kvôli kamaratom....... ???? Marcus existuje aj take niečo ako verejný sľub ,nahlas vysloveny pred kolektivom v praci ,priateľmi ale aj celou rodinou a ten ťa zaväzuje a burcuje k jeho dodržianiu a naplneniu si vlastnej ambicie a cieľa. Čo ty na to ? Využiješ ho ešte vo švajci,alebo doma pred celou rodinou???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3495 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Na pana Zaskalana som dostal tip že je veľmi dobry psycholog ktory sa tomu venuje...ved aj tato stranka je jeho.Kontaktoval som aj primara Nabeleka ,ktory mi poradil ist za psychológom a na stretnutie anonymných hračov. Ja som pri psychologovi ešte v živote nebol, vôbec netušim ako to funguje a z čoho budem mať diagnozu. Ale poviem iba pravdu čo som doteraz robil, ake psychicke problemi mi to vyvolalo a že chcem sa z toho liečiť. Vo Svajciarsku nerozumiem dokonale ich reč a je to tu všetko veľmi drahe.Na Slovensko idem len kvôli tomu problemu a do BB ku psychologovi a k anonymnym hračom už na dalši piatok mam to objednane.

Kamaratovi som dlžny dokopy 5000 eur a všetky peniaze mu pošlem ked sa vratim domov. Nebudem mať žiadne dlhy,okradol som moju rodinu.Každy ste tu vraveli že mam konať a nie iba chciet. Tak ja skutočne konam a vdaka tebe vcera som vyslovil to čo ma najviac ničilo, že som zavisly hrač.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom - pred 8 rokmi 1 mesiacom #3494 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

takže prečo nie Prešov??? Koľko otazok som ti položil a na koľko si odpovedal???
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 1 mesiacom dusiander2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom - pred 8 rokmi 1 mesiacom #3493 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,


KEĎ HOVORIŠ PRAVDU,BUDUJEŠ MOST .MOST ZO SLOV JE NA JEDNOM KONCI UPEVNENÝ TVOJÍM DOVODOM PREČO SI SA ROZHODOL POVEDAŤ PRAVDU A DRUHÝ KONIEC JE UKOTVENÝ POTREBAMI KTORÉ BUDE MAŤ TEN,KOMU PRAVDU HOVORIŠ KEĎ SI JU VYPOČUJE A BUDE REAGOVAť NA TVOJU POTREBU!!!

PRAVDA ROBI ZMENU ,KEĎ JU VYRIEKNEŠ ,VECI UŽ NIKDY NEBUDU TAKÉ ,AKÉ PRED JEJ VYRIEKNUTIM. IBA KEĎ POCHOPIŠ PREČO CHCEŠ POVEDAŤ PRAVDU TI POMOŽE ROZHODNUŤ O TOM,ČI VECI KTORE SA ZMENIA TVOJÍM PRIČINENÍM BUDÚ TAKÉ,AKÉ CHCEŠ ABY BOLI!!!

Marcus jednoduchšie ti to už asi vysvetliť nedokaže ani Charles Foster ,čoby psychoog a psychiater....
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 1 mesiacom dusiander2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3492 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Volal som s panom Zaskalanom, objednany som 1.aprila a pojdem potom rovno na stretnutie anonymných hracov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom - pred 8 rokmi 1 mesiacom #3491 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,


toľko rozpoluplnosti a nejasnosti ako z tvojej strany som už dlho nečital,ale dobre CHCEŠ a prečo len cez pana doktora Zaskalana ? To v Prešove nie su psychologovia?Koho a čoho sa bojiš v Prešove,žeby veriteľov?! A prešo sa ideš odhlasiť keď si na podpore ! Veď sa lieč pod Švajčiarskov Z.P. ,to je pre teba vyhodnejšie a aj peniaze za marodku ,alebo podpora v nezamestnanosti ti zostane?! O čom tu zase točiš? A peniaze ako vratiš,keď žiadne nemaš, Od koho zase vytiahneš? Mamičky ,sestry alebo kamaratov ktorí ešte nevedia čo maš za lubom so zavislosťou???? Marcus ,ty mi v každom jednom tvojom prispevku vždy povieš o tebe toľko a takej pravdy .že ja to ani nestiham všetko naraz stroviť a aj adekvatne reagovať. Tvoja iracionalizacia z tvojej strany zakryta pisanim ,aby si pisal ale pre teba nevešti nič dobre. Prideš domov .,,Naštartuješ´´ ten isty kolotoč okolo seba ako už ix krat pred tym a všetko bude naspäť v starych koľajach : Dlhy zo Švajcu nahradia dlhy na Slovensku a okruh čakateľov sa zmeni len narodnostne. No chcel by som sa myliť a veriť ti,ale podľa toho ako sa tu vždy prezentuješ po opadnuti tvojeho psychickeho napätia ,strese z prehier a pred strachom ale aj z depresii ,tak mi moja intiucia jednoducho vravi NIE! A to ťa tymto nechcem strašiť a ani sklamať,to ti len pišem ako vyzera uprimnosť a ako sa hovori PRAVDA na hlas a priamo do očí!
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 1 mesiacom dusiander2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3490 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Dusiander, bol som iba na par piv. Viem že som povedal že prestanem s alkoholom ja som si to aj uvedomoval. Bolo to iba o tom, že poslednýkrát si posedim s kamaratmi. Nie nedokažem sa s nimi baviť o tom že 3 roky som gambler a že som na mizine, preto idem domov. Povedal som že idem domov lebo potrebujem byť doma a nie v zahraniči čo v skutočnosti som povedal pravdu. Posledne dni som bol uplne zle natom, včera mi pomohlo hlavne že som povedal rodine pravdu a že idem sa liečiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3489 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Dusiander,
Zajtra alebo pozajtra cestujem, požičal som si peniaze od kamarata... moja sestra napisala aby mi požičali a potom poslem naspet až budem doma... Peniaze som prehraval stale, dobre už poznam ten pocit. Najdôležitejšie je to že som na to prišiel takmer po 3 rokoch že je to choroba, predtým vôbec o takom niečom nevedel. Kto vie dokedy by som pokračoval v tom?? Teraz neni o tom iba chcem, myslim to uplne važne a pojdem sa liečiť hned. V zahraniči sa idem dnes odhlasiť zo všetkého a na Slovensku znova prihlasiť zdravotnu poistovnu a pod. Cim skor to budem mať za sebou tym lepšie. Potom chcem isť znova naspeť do zahraničia pretože ja nechcem ostať na Slovensku. Na Slovensko idem len kvôli tejto zavislosti.

Ku psychologovi: budem kontaktovať pana Zaskalana len sa nemožem s ním nijak spojiť. Rad by som na dalsi piatok s nim mal stretnutie ak sa bude dať dovtedy objednať. V piatok je aj stretnutie anonymných hracov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom - pred 8 rokmi 1 mesiacom #3488 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

prečo si toľko protirečiš???!!! Tak ,ty už vieš ,že alkohol je jednym z hlavnych spušťaťov tvojho problemu a ty sa z neho chceš dokonca tiež liečiť a zrazu tu napišeš,že si sa bol uvolniť s nim a pri ňom!!!! Nežartuj!!! Prečo si sa nebol uvolniť v posilovni ,alebo v parku ??? A prečo si nepovedal qazy priateľom pravdu? Prečo sa ju bojiš ešte vždy povedať nahlas a každemu??? Prečo opäť zadne dvierka? Azda sa už teraz bojiš ,žeby ťa pri naslednom hrani a požičiavani si peňazi od nich všetci vysmiali?! Marcus zapamätaj si aj toto: Ty ako človek na dne ,chcejuci sa vyliečiť, musi rozpravať tak ,ako mysli a myslieť tak,ako rozpravaš!!! Nuž a ty tu doteraz jednoznačne nam vodu kažeš a pred inymi a hlavne sam pred sebou vino piješ! Prečo??? A potom sa diviš ,že ti nechceme veriť a ani ti neverime! Pametaš si vôbec ,čo vsetko si tu už len popisal a čo z toho si ešte ani len nezačal dodržiavať a robiť???? Marcus,tadial to tvoja cesta nevedie a ideš vždy v tych istych šľapajach ako keď si sem prišiel,a len ty si mysliš ,že CHCEŠ ale skutočnosť na zaklade tvojich skutov je ešte vždy ina? Marcus a to ,čo som ti napisal len pred paru minutami v predposlednej mojej rakcii na teba sa zrazu potvrdilo! Prečo?
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 1 mesiacom dusiander2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3487 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

ako sa dostaneš domov na Veľku noc a k psychologovi? Zrazu je tu strašne veľa CHCEM z tvojej strany,ale sam vidiš že ani v tvojom pripade to nestači a tvoja choroba-zavislosť si ťa najde hneď po opadnuti strachu a emociach po prehratych peniazoch ! A asi prečo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3486 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Je pravda ze som hral pred tym s kamaratmi a tak ale bolo to kontrolovateľne pre zabavu. Začalo to tym že som potreboval surne peniaze a ja som sa hlupo do toho zamotal.Radšej som mal hned zobrat požičku.Ja som problem s peniazmi predtym nikdy nemal...Samozrejme,že za to možem ja lebo som tie financie potreboval v tej chvili a konal tym že ich vyhram.Vôbec som netušil že to tak dopadne a budem z toho chory... Kamarat mi peniaze požičia a jak sa vratim domov pošlem naspet. Dnes mam posledny pohovor tu vo Svajciarsku, je to urad prace, som tu na podpore, zo všetkého sa idem odhlasiť. Nemožem už dalej ostať v zahraniči s tymto problémom je to zbytočne...zajtra alebo pozajtra cestujem domov a na dalsi tyzden uz by som hned chcel ísť do Banskej Bystrice za panom Zaskalanom ak sa bude dať objednať, aby som vedel ako som natom presne až potom si viac uvedomim či ešte si zahram. Rad by som išiel aj na stretnutite anonymných hračov. Asi lepsie bude ak zavolam a objednam, na email nereaguje... Na všetko potrebujem čas ...je to pre mna prvorade ide o moje zdravie a pokračovať v tom už nema vyznam prichadzam iba o peniaze ktore celkom slušne zarabam.Skončiť s tym raz a navždy, chce to čas a liečbu.Dnes mi je oveľa lepšie, posledny týžden už som bol uplne bez duše. Včera som zašiel na pivo trošku sa odreagoval od depresii s kamošmi. Problem mam v tom že oni vedia, že idem na Slovensko a ja nikomu nepoviem že sa idem liečiť, že som chory a ak bude potrebne idem na psychiatriu. Vôbec ku nikomu sa nedokažem zdôveriť aj ked mam vypite, čo inokedy vykecam všetko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3485 od St
Odpoveď od St na tému S pravdou von
Marcus
Ja sa pred sebou nehram tomu aj veris co si napisal. Ja som si taky zivot nevybral a kto ti vybral zivot ktory zijes kto ta nutil ist a prehrat vsetko vseci navokol su navine ze si tam kde si tera.Dookola pouzivas frazy co nic neznamenaju co si urobil pre zmenu zavolal si mame a porozpraval si jej verziu pravdy ktoru si si na nu pripravil. Co si od nej ziadal nech ti posle peniaze aby si si mohol kupit letenku. kedy sa vracias domov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3484 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Dusiander,
Ja už nič pred sebou nehram, nepojdem do toho znova.Nič som nenarozpraval svojej mame iba čistu pravdu. Jedina mama mi v tom pomoze a kvôli tomu sa budem snazit inak som už mrtvy teraz. Ano som zavisly ale chcem to zmeniť a nikdy sa k tomu nevraciať.Prečo asi som tu, chcem sa zmeniť naplno ako to len pojde. Aj za cenu zatvorenia za murmi P.L. a ked bude potrebne ostanem tam do konca života.Viem je to krute ale ja som s tym začal a ponoril sa do vlastnych sraciek z ktorých neviem vyjst. Ja som si taky život nevybral ale musim sa s nim popasovať za každu cenu inak prijdem o všetko v čo som veril.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3474 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,


keď pozorne čitaš aj sa snažiš ako tak pochopiť vyznam mojich slov ,tak predsa už musiš vedieť že PAVDA oslobodzuje a netreba sa jej bať a to aj preto lebo ona ma len jednu podobu ale tisice učinkov a nasledkov!!!! Ty si musiš uvedomiť že tebe teraz pomôže jedine PRAVDA a schopnosť sa jej nebať a pracovať s ňou ako s tvojim priateľom,ktory ti chce pomôcť a nie ti ubližiť! Nebudem ti onej nič citovať,pisal som ich tu už niekoľko krat, Moje slova ti iste zneju tvrdo a nekompromisne male inač to v tvojom stave nejde a čičikať ťa tu nema vyznam, lebo už zajtra si opät požičiaš a hraješ!!!! Marcus, nechaj citom a emociam voľny pribeh ,vyplač sa tak ,ako male dieťa a koľko len vladzeľ ale zabehni aj do lesa vykrič tu krutu pravdu osebe doň a pošli ju ta tam!!!! Dufam že si mamičke podˇakoval a je to pre teba aj zavezujucin sľubom a krokom v pred na začiatku už skotočnom a nie len imaginarnom!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom - pred 8 rokmi 1 mesiacom #3473 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Lemog,

ja ti tvoje názory neberiem ,ale na môj vkus ti chýba empatia k zavislým . Je pravdou ,že si sa nepohyboval medzi nimi priamo za múrmi P.L. ale len v herniach a kasinach ,ale to .čo ty tu ideš radiť mne je moc iracionalne a prave to je to , na čo som sa ťa pytal keď si sem zavital.Pamätaš si ešte? Lemog ,na každu otazku na ktorú tu zavislý odpovie potrebuje čas a zamysliež sa nad ňou a aj jeho odpoveďou a vtedy sa v ňno spušťta isty proces ,aj asociačný, a minimalne vtedy nemysli na 1X2 , červena-čierna alebo par-nepar a nula! Takže otazky pre zavisleho nie su zbytočne a tobôž nie vyčitave. Maju svoje opodstatnenie a su prakticky sučasťou každej psychterapie pri liečbe zavislosti ako,takej! Tu nejde absolutne o to ,aby tu niekto do niekoho bušil ,alebo ho odtiaľ vyhaňal do herne a stav.kancelarie ,ale jednoducho o to aby sa zavislý čo najviac nad sebou zamýšľal , porovnaval a hľadal pravdu k nemu samemu a jeho cherobe!

Pozri sa na to inač a to očami tych ,ktori mu chcu pomôcť a od prvopočiatku v podvedomy vedia a čakaju na to,kedy sa tu na prosiaci začne sam zamotavať do jeho klamstiev a prakticky si sam dokaže ,že pravda je uplne niekde inde a on ešte vždy nič nepochopil a ani si neuvedomil!!!! Nuž a Marcus je toho ukažkovim prikladom a na druhom vlakne Margas tiež. Pokiaľ sleduješ pozorne moje vlakna ,tak musiš vedieť že ja nie som tipom,ktorý by tu donekonečna podzrieval a neveril zavislému ,ale naopak snažim sa mu dať toľko informaci koľko viem a som schopný mu dať. O tom či je druha strana ich spravne pochopiť a vstrebať tu teraz pisať nebudem. Ale po dvoch ,troch dňoch niekoho tu na chvaliť ,ake robi pokroky a ako mu to už ide,len preto že už prehral poslednu vyplatu , je asi scestne nemysliš? Aj ty si musiš uvedomiť že odliečený zavisly a je jedno či abstunujuci alebo recidivujuci je tzv. profesne zdeformovany a jednoducho neveri,dokedy si nepreveri!!! Tam je obrovska schopnosť porovnavať,vyhodnocovať v okamihu a hlavne sa neboja povedať a pomenovať veci pravdivo a nahlas! Takže Lemog ,tu je každy jeden prosiacim až veľmi dobre pochopeny a jeho ulohou je chapať a učit sa a nie našou chapať jeho a učiť sa klamstva,ktore mi už davno veľmi dobre pozname........
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 1 mesiacom dusiander2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.149 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top