Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

S pravdou von

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3513 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

ty si tuna prišiel poprosiť o radu a pomoc .A ja sa ti snažim pomôcť nastavenim zrkadla tvojmu momentalnemu mysleniu a postojov k tebe samemu . Ja veľmi dobre viem ,že tvoje myslenie je ešte vždy len myslenim iracionalizujuceho zavisleho človeka,ktorý vidí veci svojími očami a myslí si že koná dobre a takto to ma byť. A keď si mysliš ,že na liečeni ti bude niekto venovať toľko času ako sa ti venuje tu a budeš dostavať take informácie ako tu tak si na veľmi veľkom omyle! Aj ty maš strašne veľke očakavania od liečenia ,nechcem ho a teba podceňovať, ale pre teba je to možno jedina cesta ako sa pohneš v pred ,odraziš sa o pôjdeš inou cestou ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3512 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Dusiander,
Ty tiež vieš čo robila s tebou tvoja hračska minulosť a dostal si šancu pomocou odbornikov žiť dalej a na všetko pozerať inak. Vieš veľmi dobre ake je to žiť ako gambler a ako abstinujuci. Ja ked budem vo faze abstinujúceho tiež mi bude pomaly dochadzat a začnem žiť takmer odznova ale bez hrania. Na to potrebujem taku pomoc aku si mal ty. Potom mam pred sebou budúcnosť a konečne život, nie peklo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3511 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

MUSÍM a KEBY je veľký pán a pokiaľ ich nezameníš za CHCEM tak budeš do nehonečna len iracionalizovať a neveriť si tak,ako aj do teraz ! Ty vieš veľmi pekne rozpravať o minulosti a to hlavne vtedy keď spominaš a naopak nejasne a neisto rozprávaš o tvojej budúcnosti a pri tom ti uníka prítomnosť a tvoje postavenie v nej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3510 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
St, dusiander...Zriekol som sa to je pravda ale to bolo pod vplyvom zavisloti preto som tak konal. Ak by som zavisly nebol určite by som takto nekonal a ani neodišiel z domova po 20 rokov. Ty nevieš ake to bolo pre mna odisť z domu s pocitom, že neviem kam , bez reči a bez penazí...Ja mame nikdy nezabudnem za to čo pre mna spravila a ak sa dostanem z tej choroby až potom začnem na sebe konečne pracovať čo už chcem veľmi dlho len mi v tom brani prave tato zavislosť. Už mi x krat povedala že dośtanem toto čo chcem len ,,nehraj" ! Davno by som bol uplne niekde inde keby som nehral. Preto sa idem liečiť, nema vyznam zarabať, pracovať ak mi vo všetkom brani tato zavislosť. Neviem si kupiť ani topánky a to zarabam takmer 2500-2800 euro mesačne a radšej idem všetko prehrať. Ani nemusim robiť podporu mam vyššiu ako plat. Nuž všetky moje peniaze končia v rukach iných ľudí a ja som na mizine stale. Mame a sestre všetko vratim nikdy nezabudnem ako mi v ťažkej núdzi pomohli. Ale najprv sa musím z toho vyliečiť a preto idem do toho za každú cenu. Ak bude potrebne pojdem do PL aj 10 x krat len nech nehrajem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3509 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

je nornalné že ty s tvojou vašňou k hraniu si pre tvojich blizkych ako našľapna mina a nikto nevie kedy znova vybuchne?! Je strašne úsmevné sledovať tvoju zvratenú retoriku o tom ako je všetko normálne čo sa týka ,,hasenia´´ nasledkov tvojho spravania pod silou závislosti . A prečo ,že sa to nebojiš o mamu a sestru ty ? Prečo sa nebojiš a neobavaš nasledkov z ich spoluzavislosti, ktoru si u nich vypestovala tvoja choroba??? Prečo si až takým egoistom a mysliš len na seba a tvoju vášeň? A čo spraviš ,keď sa stane to ,čoho si sa bal keď ti strach nedovolil povedať mame pravdu? Čo budeš robiť potom? Kto bude platiť tvoje dlhy a koho vlastne budeš vydierať a okradať potom??? Si ešte moc mladý a hlavne nezodpovedný sam k sebe a hlavne k tvojemu zdraviu. ty len zneuživaš to ,čo sa ti podvolilo a využivaš ich neznalosť o tvojej chorobe a oni v domienke pomoci , ti prakricky ubližuju a keby ti mama do telefonu povedala že je koniec a už ani cent a choď sa pasť ,tak to by bola v tomto momente ta jedina spravna pomoc z jej strany a samozrejme zo strany sesty tiež!!! A až potom by si videl ,čo dokaže skutočne psychika a bezmocnosť . Až potom by sa dalo hovoriť o slzach a beznadeji ,ale ako tak pozorujem tak to máš doma už dávno,, spracovane´´ a oni sa tam rozhodli trpieť s tebou a aj za teba??? Ty si to pôjdeš jednoducho oslaviť s kamaratmi a ako hrdina ich opústiš ,len preto ,lebo chceš zostať hrdinom v ich očiach.Ale aká je skutočnosť a tvoja pravá tvár??? Vieš to???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3508 od St
Odpoveď od St na tému S pravdou von
Marcus
Ospravedlnenie svojho konania nededil som tak to za mna vyplati moja rodina. Chod sa liecit a po liecbe zacni svojej rodine splacat vsetky dlzoby co si si narobil a potom si asi skutocne zacnes vazit hodnotu svojej prace a uvidis aj skutocnu hodnotu penazi. Ak to nechas tak ze to za teba zaplati mama a sestra tak si ich obral o peniaze ktore neboli tvoje. Nechcel si dedit tak si sa toho zriekol tak ti oni nemaju co vracat. Ale ty im ano.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3507 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Dusiander, St...
Je normalne, že rodina mi chce s tym pomoct. Boja sa o mna lebo vedia že nie som v poriadku.
Po smrti môjho otca som nechcel dediť nič...všetko som nechal mojej mame a sestre. Teraz je dobre,že som takto konal mohlo by to skončiť s oveľa viacej prehratymi peniazmi.
Teraz to neni o tom že mi vyplatia dlhy a ja na oplatku pojdem sa liečiť. Je to o tom že chcem s tym skončiť ja a robiť to čo ma bavi.
Dnes som bol sa odhlasiť zo Švajčiarska len kvôli tomu že sa chcem isť liečiť aj ked budem bez penazi zopar mesiacov.Ale na čo su mi peniaze ak ich ajtak prehram. Ja len dufam že pridem na ine myšlienky ako sú peniaze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3505 od St
Odpoveď od St na tému S pravdou von
Marcus
Tvoje povolanie je syn. Za dobrotu svojich najblizsich ich svojim konanim privedies akto na zobrotu. Aka je skutocna prasvda ktoru tu nechces vyslovit nebude to tym ze tvoja rodina ti vyplati dlhy ked sa pojdes liecit. Ale to potom nie je tvoje rozhodnutie ale rozhodnutie tvojej rodiny ye zachranuju svojho syna ktorz ani nechce byt zachraneny on chce mat splatene dlhy a potom zas vycestovat von aby si robil co chce s myslienkou ze znova jeho rodin bude hasit to co on povystraja v zahranici. Ked spravi dlh rodicia to zaplatia hlavne nech sa dobre zabavim s kamaratmi. Ta ne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3504 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

ako ,tak vidim tak ty nemaš problemy s peniazmi cudzimi ,ale čo s tvojimi???? A to keď ti rodina zaplati dlhy ,tak je to vybavene a ty ich ani nevraciaš? To ,ako vlastne medzi vami funguje? Sestra s mamou robia a ty prehravaš ,robíš dlhy a život ide veselo ďalej ??? Ako vlastne mam tomuto rozumieť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3503 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Dusiander,
Ja tie peniaze nemam ,ma ich moja rodina. Ano som podnikateľov syn... U známeho mam dlh za ubytovanie a niekoľko som si od neho aj požičial. Viac dlhov nemam. S tym mi pomože rodina lebo vedia že ja to nemam šancu splatiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3502 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Ja som sem pisal že moja rodina vie že hrajem hazard. Vyplatili za mna uver v banke , dalej asi pred rokom som skončil bez centa v kasine v ČR museli po mna prist. J stale hovoril že s tym prestanem ale doslo to az k takemu zaveru ze som oklamal a okradol rodinu o veľa penazi. Až pri tomto zakroku som si uvedomovoval že to už som nou neni dobre a vyhladaval som pomoc a zrazu som tu. Asi pred mesiacom este by ma nenapadlo že ja pojdem na SK kvôli tejto zavislosti sa liečiť a už vôbec nie že pojdem na psychiatriu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3501 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

ty si milionarov syn ,alebo ako mam chapať tvoje vyjadrenie že rodina za teba boz problemu zaplati naraz 5 000 eur a ty nemaš žiadne problemy s peniazmi!!! Nuž mi vysvetli keď nemaš žiadne problemy s peniazmi ,tak prečo maš dlh 5 000 eur a iste aj viac.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3500 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Maarcus,

dokedy ťa bude baviť sam sebe klamať a nam tak isto?????????????????????????????????????????????????????????

Len včera si mi ďakoval,že si aj za mojej pomoci konečne povedal pravdu mame a uľavilo ti z toho až tak,že si to bol hneď zapiť s kolegmi .A dnes a teraz tu zrazu pišeš ,že rodina o tvojej zavislosti vie už dlhšie,takže kde a aka PRAVDA je v tvojich klamstvach???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marcus
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3499 od Marcus
Odpoveď od Marcus na tému S pravdou von
Rodina za mna zaplatí dlhy.Nebudem mať žiadne problemy čo sa tyka penazí.
Kamarátom o tom nebudem rozpravať pretože to nechcem zverejnovat. Rozpravať budem o tom iba s mojou rodinou , vedia už dlhšie že mam s hranim problem. Inak o mne nevie nikto že som zavisly.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3497 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému S pravdou von
Marcus,

zle si ma pochopil. Ty sa môžeš liečiť na Slovensku cez švajčiarsku zdr.poižovňu a subežne ti bude isť aj podpora ak ju berieš!!!! Odkiaľ zoberieš 5 000 eur na Slovensku ??? Veď si chudobnejši než kostolna myš!!! Alebo zase zadne dvierka ??? Ako k nim prideš? Skus mi to vysvetliť....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.141 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top