Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Ako Ivan skoro všetko stratil

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 týždnami #3535 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Ako Ivan skoro všetko stratil
Mailo,

akú finančnú ujmu ti môže spôsobiť dvojmesačnà ústavná liečba za ktorú budeš brať ,,marodku?'' A keď už vie aj tvoj zamestnávateľ a spolupracovníci o tvojej chorobe ,tak prečo tie predsudky a odmietanie ústavnej liečby???Skús trochu obširnejśie opísať tvoje správanie pod silou závislosti a hlavne to,čo sa na ňom nepáčilo manželke ,samozrejme okrem prehratých peňazí. Máš dlhy,alebo si siahol aj na firemné peniaze? V čom vidíš zmysel a pomoc tohto portálu pri riešení tvojej choroby. Do akej miery si ochotný dať na rady abstinujucich ? A vôbec ,nie je tento tvoj krok viac menej len akýmsi zakryvacim manevrom pre manzelkou a tvojho syna? Ty tu píšeš a odkazuješ manželke ako ju ľúbiš a pri tom nie si schopným kvoli nej a synovi spraviť to,čo by každý jeden silne ľubiaci spravil bez mihnutia oka . Kde je vlastne tvoj problém a čo chceš zakryť? A to hlavne aj preto,že ty píšeš že si uvedomuješ,ľúbiš a nechceš stratiť!!! Ale mne sa zdá ,že ty ešte nechceš stratiť závislosť ako chorobu a oddiaĺujeś to,čo ti povedala manželka a ty chceš momentálne qazy dosiahnuť!!! A vôbec ,ako chceš presvedčiť manželku o úprimnosti tvojich slov a o navrateni stratenej dôvery,keď z jej strany je rezult a aj podmienky sú jasné?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • mailo1984
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami - pred 8 rokmi 3 týždnami #3534 od mailo1984
Ako Ivan skoro všetko stratil bolo vytvorené mailo1984
Ahojte volám sa Ivan a som hráč.

Chcem sa tu podeliť s mojím príbehom a problémom s hraním. Aby sa chápala celá vážnosť situácie, najprv Vám ozrejmím môj život. Vyštudoval som vysokú školu počas ktorej som spoznal moju ženu. Po ukončení štúdia sme sa zobrali a rok na to sa nám narodil krásny syn. Problém hraním začal počas tehotenstva a narodenia syna, keď som sa dostal k tipovaniu a hraniu pokru. Vtedy samozrejme nešlo ešte o problém, manželka mi to aj tolerovala, až kým som prvý krát neprehral veľkú sumu, bolo to asi 2200 Eur za večer v pokri. Vtedy som jej sľúbil, že to už neurobím. Jeden čas som na hranie ani stávkovanie nepomyslel, až sa to znovu vrátilo, a ja som prehral väčšiu sumu opäť. Presnú čiastku si nepamätám. Vtedy sa to znovu prevalilo. Vtedy sa to dozvedeli už aj moji a jej rodičia. A zase došlo k sľubom že sa to nestane, atď. Opäť sa to stalo teraz v Januári, keď sa mi podarilo prehrať okolo 4000 EUR. Teraz keď sa to dozvedela manželka už ma vyhodila z domu pod podmienkou, že sa môžem vrátiť domov iba ak nastúpim na liečenie.

S manželkou sme spolu manželia od októbra 2009, náš synček bude mať tento rok v júli 6 rokov a posledná vec, ktorú by som chcel, aby som ich stratil.

Na ústavnú liečbu momentálne nastúpiť nemôžem (nechcem), inak by som sa finančne dostal do oveľa horšej situácie, z ktorej by som sa nemusel tak ľahko dostať von.

Preto so m sa rozhodol s tým bojovať sám, za pomoci psychiatra, s pomocou Vás a pomocou Božou. Možno to pre niektorých z Vás čo zažili podobné ako ja pripadá nemožné a budú súhlasiť iba s ústavnou liečbou, no ja sa o to chcem aspoň pokúsiť. Ak zlyhá aj toto, tak už mi nič iné neostane a pôjdem do toho.

Ešte by som chcel odkázať svojej manželke a synovi, že ich veľmi milujem a je mi veľmi ľúto čo všetko som spôsobil, a že to chcem všetko napraviť. Našťastie mám dobrú robotu, ľudí okolo seba, ktorí o tom probléme vedia, takže dúfam, že sa mi to podarí.

A je pravda že až pád na dno (u mňa to bolo vyhodenie z domova), Vám úplne otvorí oči.

Budem tu prispievať o tom ako sa mi darí NEHRAŤ a budem veľmi rád ak mi ľudia, ktorí tu chodia poctia radami, názormi, povzbudeniami, atď. Budem všetkým vďačný

Ďakujem Ivan
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 3 týždnami mailo1984

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top