Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Som hrac

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3445 od St
Odpoveď od St na tému Som hrac
Margas34
Co je to nejako Povedal si ze vyplaty si prehraval v tipovani . Ubytovanie strava a tie vylety co spominas kto platil. Ty si peniaze prehral na tipovanie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom - pred 8 rokmi 1 mesiacom #3444 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
A no je tu so mnou ano tusila ze nie je vsetko v poriadku ale nevedela co!!!!nezil som zjej penazi jednoducho som nejako prezival nesiel som uplne do nuly vzdy mi nejake peniaze ostali aby som ako tak mohol fungovat.
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 1 mesiacom Margas34

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3443 od St
Odpoveď od St na tému Som hrac
Margas 34
Priatelka je s tebou v zahranici a nic si nevsimla ze nemas peniaze a ze zijes z jej penazi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3442 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Ako je cas zacinam o7h do 13h potom mam pauzu do 17 alebo 18h potom pracujem ako kedy do 22h alebo do 23h takze po obede ideme s priatelkou nakupit nieco j jedlu alebo upratujem izbu treba veci oprat adt teraz uz je pekne pocasie tak ked volno tak sa prejst alebo si niekam vyrazit na vylet do druheho mesta pozriet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3441 od St
Odpoveď od St na tému Som hrac
Margas34
10 hodin denne pracuje a co zvysok dna ako ho naplnas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3440 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
To co sem povedal je pravda raz som nezaplatil ostatne som vzdy platil najprv som si vzdy zaplatil to a je jasne co mi ostalo islo na tipovanie.priatelka to isto tusila lebo stale sa ma pytala kam davam vsetky peniaze a ja som stale klamal.peniaze co mam pozicane od kamarata som nepouzil na tipovanie ale splatenie uveru ktoreho som mal este s ex manzelkou ktore sem prestal platit lebo sam hraval a doslo to az do stadia exekucie tak som to vyplatil takze sa da povedat ano peniaze som vlastne prehral.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3439 od St
Odpoveď od St na tému Som hrac
Margas34
Kolko krat si skutocne nazaplatil alimenty lebo ak si raz nezaplatil preco by si platil ostatne. Peniaze od kamarata si si pozical na hranie. Cele vyplaty prehras nebolo to podivne tvojej priatelke

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3438 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Co myslis tym kolko krat som isiel na stranky s tipovanim ?teraz?predym?teraz ani raz nie je to dlho asi 1tyzden .a predtym kazdy den ak 3 krat za den to je pravda.preco stale hovoris ze mi tazko odpoved na otazky snazim sa odpovedat navsetko co sa ma tu pytaju preto som aj tu aby som mohol o tom s niekym hovorit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3437 od St
Odpoveď od St na tému Som hrac
Margas 34
Kazdy jeden ktoremu sa tu nastavi ako vravi dusiander2 zrkadlo zrazu sa rozzlutosti ako mu kazdy neveri kazdy ho odsudzuje a rozprava co vsetko pre to robi. Ako ti je luto ze sa ta zrazu niekto priamo opyta a ty mas priamo odpovedat neda sa je ti to tazko.
Vravis ze si citas na tychto strankach. Kolko krat si siel na stranky s tipovanim. tak sa rozpravaj otvorene a neprikrasluj potom to vyznieva zle

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3436 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Lemog

Dakujem za pochopenie zatial mna tu len vsetci odsudzuju a to mi tiez velmi nepomaha ale robim pre to vsetko nehovorim nikomu ze sa vyliecim za 2-3 dni ja viem ze je predomnou dlha cesta ale aspon sa snazim abstinovat a co najviac citat o tejto chorobe.dost vela mi pri tom pomaha aj priatelka stale sa o tom rozpravame a chce my naozaj pomoct sa stoho dostat. Ano je pravda ze som doteraz pozeral zapasy a kurzy a nemal som nic ine v hlave ale nejako musim zacat bojovat s tou chorobou nie!!! A vy co ste tu ste nejko zacali a pomohli vam aj tu tak preco hned nekoho odsudzujete!!! Ja sa chcem tu co najviac dozvediet a s nekym sa porozpravat o vsetkom .predym som s nikym o tom nehovoril klamal som podvadzal a prehraval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lemog
  • Lemog-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3435 od Lemog
Odpoveď od Lemog na tému Som hrac
Ja bych Margase neobvinoval, kazdy ma sve tempúo vyvoje a pokud citi, ze za tyden az bude doma na slovensku je ten spravny cas - pak ho nechte at udela jak chce. Pokud do te doby zrecidivuje, odnese to jen on sam. Ma na techtio strankach dostatek informaci aby se podle nich do zacatku zaridil. Jiste si muze doma pri uklidu zpivat, muze si jit zabehat, treba to dela a co ja hlavne vnim,am pro Margase jako velmi pozitivni je , ze si shani na netu informace o zavislosti. Uz to je myslim velky pokrok, drive shanel vysledky zapasu, dnes travi cas na netu a dela aspon neco pro sebe, nez prijede domu..

Je samozrejme otazka, jestli to co ted dela pro sebe je dostacujici - ale nikdo jiny nez on sam to ovlivnit nemuze, takze ja mu drzim palce aby nez prijewde domu na Slovensko zjistil co nejvice o sve zavislosti a na zaklade navstevy lekare zvolil tu nejlepsi formu sve lecby.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3434 od St
Odpoveď od St na tému Som hrac
Nezalezi na tom ci ja niekomu doverujem alebo nie to neni podstatne. Ale ak niekto pride na tieto stranky a za dva dni rozprava ako sa zmenil ze nerobi to co robil doteraz len tym ze si precital na tychto strankach o osudoch ludi. Tak naivný nie som a toto mozete skusat na svojich blizkych ktorych klamete podvadzate. Doteraz niekto pozeral kurzy a dnes si povie dost a nepozera kto tomuto veri je naivny. Nema nastavene pravidla ale funguje mu to ze abstinuje. Nefunguje nic len sa tu snazi niekto ukazat v lepsom svetle. Prepracovanie sa k abstinencii je proces ktory trva urcity cas a neni to za dva ani tri dni. Je to individualne ale ten cas je podstatne dlhsia doba. Je to uspech ked si clovek uvedomi svoju zavislost. Ale to je na zaciatku dlhej cesty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3433 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som hrac
Margas,

spoluliečiaci su všetci na tvojej urovni ,ale ti ktori su tam už dlhčie sa naučili nikomu novemu neveriť,viď st., a poniektori sa naučili už aj neklamať a hľadaju v každej priležitosti a tvojom slove nezrovnalosti a lož! Su veľmi dobre emparicki vybaveni k sebe rovnym a na zaklade nimi prežiteho a spôsobeneho porovnavaju,vyhodnocuju a aj tvrdo reaguju . Za to su všetci na psychoterapeutickej skupine aj hodnoteni a dostavaju body! Oni ti tam budu jednoducho vždy nastavovaž zrkadlo PRAVDY a budu sa snažiť priviesť ta na cestu jej poznavania azmeny myslenia! Tvoje myslenie je momentalne take,ake je a ty si mysliš že konaš čestne uprimne a spravne no po paru hodinach za murmy PL zistiš ako si sa vždy všera mylil a kde je vlastne nova a nova PRAVDA o tebe a tvojej chorobe......jednodicho povedane ,ak ty si mysliš že vzdy hovoriš pravdu tak,ich ,,povinnosťou´´ je dokazať ti ,že až take pravdive z tvojej strany to až nie je a pokiaľ ťa ,čo i len raz ,,nachytaju na hruškach´´ tak ich dôveru si už len tak neziskaš......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3432 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som hrac
Margas ,

problem to nie je žiadnyv tom že to budeš riešiť doma ,problem je v tom že ty ho odmietaš riešiť hneď! Vidiš v tomto mojom konštatovani rozdiel? A pritom len ty ho môžeš začať riesiť ,čo som ti už neraz ,nie dva krat už napisal. Tebe nevie akosi vždy dôjsť,že keď si npr. už zajtra rano o šiestej pôjdeš zabehať na pol hodiny ,tak sa v tebe niečo spusti!!! Že keď si po sprche upraceš izbu a pripraviš raňajky na pol ôsmu ,len preto ,lebo si sa takto rozhodol už dnes ,tak v sebe tak isto niečo spušťaš!!! Čo si mysliš,že na čom je založena liečba zavislosti ,veď už som ti pisal že nie na acylpirine a celaskone?! A čo sa tyka tvojich deti a PRAVDY o tvojom probleme ,tak ja som presvedčeny ,že o nôm vedia ,ale tvoja nekomukativnosť s nimi ti brani z tvojej strany tiež poznať pravdu .Ale dobre . Ty pri tvojom rozhodnuti povedať deťom pravdu nepozeraj na to ako budu reagovať a ake su tvoje predsudky ,ale predovšetkym na to ,že to dostaneš zo seba vonku a sa staneš o niečo slobodnejšim a uľavy sa tvojej duši a mysli!!! Ty si strachu a obav už užil dosť a nema cenu ho aj naďalej držať v sebe a vytvarať si tak možnosť pripadnej recidívy vyplivajucej z neho!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3431 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Dusiander 2

Prepac ze ti vzdy neodpoviem na vsetkt otazky hned nikdy som s nikym tak nepisal a nehovoril vsetko je to teraz pre mna nova vec.preco by ma mali spolulieciaci rozniest co robim zle snazim sa ti odpovedat na vsetko co pises!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.383 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top