Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Som hrac

  • PeterBe
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3506 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Som hrac
Hornyser

mám málo času, ale nemáš pravdu s skontrolovaným tipovaním. Ak si čítal moje príspevky, prehrával som mesačne okolo 30 eur, ročne tých 300 až 400.
V mojom prípade neboli problémom peniaze, ale psychika, moje vnútro, moje vlastné ja.
Aj ja som skúšal dávať kontrolovane, ale len čo som vsadil za euro, už som premýšlal čo vsaím zajtra, myšlienky neboli v práci, rodine, zábave ale pri tipovaní.
A po ďalšie pre niekoho kto dlží peniaze može byť aj 30 alebo 40 ečiek dosť, lebo ich može použiť na zmazanie dlhu, a je jedno koľko zarába.
A moja žena za peniaze čo som prestávkoval kupuje vždy niečo do domácnosti, napr. roh.poličku, za 100 /za 3 mes./eur skrinku, atd.
A tak si hovorím čo všetko sme mohli mat za 10 rokov.
Zároveň oznamujem dobrú správu že sa držím, netipujem a som tomu strašne rád.
Lebo keď sa s ním niekym rozprávam tak ho úplne vnímam.
Cez víkend chcem napísať príspevok o svojom vnutornom postoji, tak sa ozvem, inak som tu skoro každý deň, aby som si prečítal príbehy, lebo mi to pomáha v tom, aby som sa poučil a nezrecidoval.
Neber to Hornyser v zlom, ale myslím že kto chce skončiť s tipovaním málen 2 cesty a to bud úplne abstinovať,alebo zostať hráčom.
Ahojte a držím vám všetkým palce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 týždnami - pred 8 rokmi 3 týždnami #3498 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som hrac
Hornyser,

nuž počuvaj tu, ty nervozny expert ,ktory je ,,VEDLE JAKO JEDLE´´ a nevie ani krotiť emocie a pocity vyplyvajuce z nich. Keby len toto ,čo som ti tu uvodom napisal, malo byť problemom tvojho života a malosti v ňom tak by si bol na tom ešte relativne dobre ,ale keďže ty nemaš ani len najmenšiu šajnu ,čo sa s tebou a tvojim vnutrom deje tak to potom tuna s tebou aj takto vyzera a tvoje expertne anylyzu su fakt rovne len takemu expertovi za akeho sa tu pasuješ!!!
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 3 týždnami dusiander2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3483 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Som hrac
Ja su nervak odjakziva to nema s mym tipovanim mic spolecnyho...ja si sam sobe pomohl davam 20-30 kc denne a staci to...jasne ze jsou i lepsi zpusoby jak investovat cash ze ale ty dvacky ci tricitky co sazim to nic neni to prumerny kurak utrati 3-4x vic za krabicku ako ja za sazeji...ne vsichni zavislaci musi hrat za litry tak nevím co porad mas st!!ja vím moc dobre ze kdybych sazel nekdy velke castky skoncil bych a to nechci ja vim co delam

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3482 od St
Odpoveď od St na tému Som hrac
hornyser
davas falosnu nadej niekomu kto nevie co zo sebou. Okrem tej tvojej falosnej nadeje siris bludy. a keby si ma stretol nedokazal by si sa ovladat a to je zas len prejavye nezvladas seba a myslis si ze zvladas svoju zavislost. Nie som ziaden expert to som nikdy netvrdil o sebe Neviem ci ty citis to ze kracas po ceste do pekiel . Ale to ze dnes si kontrolujes svoj hazard neznamena ze o par rokov budes tak isto a sebavedome vystupovat a rozpravat ako vsetko mas pod kontrolov. Neklam a nenavadzaj ludi ktory s tym maju probliem tymto im nepomozes.Sebe nevies pomoct a im ublizujes spamataj sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3481 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Som hrac
Vubec tady ty "experty" neposlouchej..nema to smysl oni si mysli ze vse znaji vsude byli klasicti cecho slovaci...hrajes maty nebo sazis?Jestli sazis zacni sazet kontrolovane...ja se to naucil...davam denne 20-30kc to je mesicne ani ne litr a su spokojenej...je to tzv kontrolovane hrani...ale to ti pan expert St napise ze je to cesta do pekel protoze on v tom pekle je tak v nem musime byt vsichni...klasicky mysleni gamblera co prehral vsetko...sorry ale muselo to ze me ven bo kdybych potkal st nekde venku asi bych se neudrzel....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3480 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Prepac neviem asi som mimo neviem co si sa pytal!ano s priatelkou hovorim o tom je rada ze som tu.vobec nie som na pochybach ano som rad ze som tu a snazim sa tu co najviac precitat o mojej chorobe .prepac ale vazne nevien co si sa pytal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 týždnami #3479 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som hrac
Margas ,

už pred cca. desiatimi hodinami som sa ťa na niečo slušne pytal,tak skus aj slušne v ramci tvojej možnosti odpovedať! A pridavam ešte dve otazky. 1. Ako si ty predstavuješ našu pomoc tebe,keď si na pochybach o jej spravnosti a aj účinkoch i a mysliš si ,že si tu nenašiel to čo si chcel ,alebo očakaval? 2. Konzultuješ s priateľkou o tejto diskusii?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3478 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Za jednym si stojim chcem sa liecit ci uz to dojazem to je otazne!!!ale liecit sa chcem ci uz stvojou pomocu alebo bez nej budem sa snazit to dokazat .nehovorim ze nemozem do toho znova spadnut ale este horsie bude pre mna otazka TY SI TO ANI NESKUSIL!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3477 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Zdravim ta ja vobec nehovorim ze si amater ze si laik v tejto oblasti ja viem ze tu pomahas ludom ako som ja ako mozes ale vobec nechapem tomu co robim ja zle.ty sa mi tu ospravedlnujes ze si sklam atd ale to ja som vobec nepovedal a za tym si stojim co ti mam na to povedat ved som vsetko napisal som zavisly hrac ktory tu hlada pomoc a nikdy som neocakaval ze zajtra pozajtra budem vylieceni !!!! A k mojej priatelke nie ona sa tu nepodiela na diskusiji nakolko nerozprava po sloven.je madarka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 týždnami #3476 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som hrac
Margas ´

veď mi konečne odpovedz! A ja ti poviem ,čo presne sa v tebe odohrava pri pocitoch nepravosti a podozrievania z tvojich udajnych klamstiev........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3475 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Nie nekaslam a hladam tu pomoc!ja sa snazim tu komunikovat a jasne ze hladam pomoc ale vase odpovede su stale "TY Klames!!!! Tak neviem co uz mam pisat vsetko je aj tak klamstvo nie!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 týždnami #3470 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som hrac
Margas,

čakám........,myslim si,že ja som ti chcel pomôcť a ty na mňa kašleš ,prečo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3466 od St
Odpoveď od St na tému Som hrac
Margas34
Aj tvoja priatelka vie o tebe a tvojej chorobe malo lebo si jej nepovedal vsetko. Peniaze si prehraval a vyuzival si svoju priatelku aby si mohol vobec prezit v zahranici. Isiel si si zarobit a nemas nic iba dlzoby a zavislost ktora ovlada tvoje konanie a myslenie. Odialujes svoju liecbu lebo este stale si myslis ze toto zvladnes sam a to je dalsi klam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 týždnami #3465 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som hrac
Margas,

ukľudni sa ,prečitaj si pozorne môj predposledný príspevok na tvoju adresu a odpovedz mi prosím ťa v mene dobra ďlších ,ktorým som rozhodnuty pomôcť ,ako len najlepšie viem.Ďakujem..... a skus ešte dodať ,či tvoja priateľka sa podieľa tiež na tejto diskusii medzi nami:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Margas34
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 týždnami #3464 od Margas34
Odpoveď od Margas34 na tému Som hrac
Nie moja rodina o tom nevie!!! Neviem ako to mam povedat a ako budu reagovat .jedine kto o tom vie a to uz som pisal je moja priatelka a vy tu!ano je pravda doteraz som vsetko zatajoval a klam co som povedal priatelke kde minam peniaze vzdy sa nieco naslo klamal som napr musel som poslat domou musel som nieco zaplatit pozical som niekomu atd vzdy som sa nejako vynasiel ako klamat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top