Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Som dalši ..

  • Andrej44
  • Andrej44-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi - pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2756 od Andrej44
Odpoveď od Andrej44 na tému Som dalši ..
St, uvedomujem si, že to tipovanie je u veľa ľudí vážnym problémom, ale uvedomujem si aj to, že sú ľudia, ktorých tento zvyk neničí a neoberá ich o "veľa peňazí"
Ale tvoja reakcia je opodstatnená, keďže sa táto stránka venuje tomu, aby ľudia prestali stávkovať. Ale myslím si, neviem, kde presne som to čítal takú radu, alebo informáciu, že sú ľudia, ktorí chodia tipovať, ale po ekonomickej stránke ich to neničí. A lenže z takýchto ľudí, ktorí takto žijú, by si patologickí hráči, ktorí majú veľké problémy s hraním, brať príklad nemali. Nepoznám hornysera, ale nepoznám ani jeho budúcnosť a on ju tiež nepozná. Možné je všeličo,ale nieje vylúčené, že by mohol svoje stávkovanie zvládať v pohode.
Dobrú noc. A dávajte si pozor,aj hornyser :-)
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 3 mesiacmi Andrej44 Dôvod: doplnenie informácií

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi - pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2755 od woland
Odpoveď od woland na tému Som dalši ..
Hornyser,
keby to bolo takéto jednoduché, neexistovala by nijaká závislosť, určil by som si vopred veľkosť dávky heroínu a tak by som to zvládal až do dôchodku a všetkým , ktorí si to dopredu neurčili, by som sa chodieval vysmievať na cintorín. Prepáč, ale keď to trošku zveličím, tak takto cynicky vyznievajú aj tvoje "múdre" úvahy. A tvoj kamarát, ktorý má 6 semestrov psychológie by mal na konci štúdia odmietnuť diplom, ak ti naozaj takto radí.
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 3 mesiacmi woland
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: dusiander2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2754 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,


tak ,ako funguje závislosť na jednom,pive ,poldeci a deci vine na deň ,týždeň ,rok a závislý pri tom nie je závislým alkoholikom ,tak isto exixtuju závislí na jednom tikete za 50 centikov na deň ,týždeň ,mesiac a nie sú závislými tipermi ! Ale na teba je to veľa ,tak sa pytaj na clube tam ti s tým iste laici pomôžu....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2753 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Som dalši ..
Problem maji jen ti co si predem neurci vklady a vetsinou vse prohraji...a to je samozrejme zle

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2752 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
hornyser
to si sa sem prisiel chvalit ako zvladas svoje tipovanie za drobne ale to si skutocne na zlej stanke tu sa ludia s tym nechvalia tu ludia s tym maju problem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2751 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
Andrej
Nie nesmej sa to je vazne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2750 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Som dalši ..
Vidis Andrej..hraje proto protoze ho to bavi...ja mam pred sebou 50 000€ v cashu za ktery zitra koupim auto...a nyslite si ze by me napadlo to podat :D neblaznete...davam proste za ecko denne a staci mi to bohate...staci mi to uz ctvrtym rokem...a verim tomu ze mi ti bude stacit desatym tricatym padesatym rokem...i kdybych byl multi milionar stale bych hral za drobny...ide mi o tu zabavu a moznost vyhrat penize na zabavu...tot vse

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2749 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Hornyser ,


a čím nás ešte obohatíš ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Andrej44
  • Andrej44-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2748 od Andrej44
Odpoveď od Andrej44 na tému Som dalši ..
Ja teraz neviem, či sa mám z tejto diskusie smiať, alebo čo mám robiť

Ja som inak aj tiež počul dôchodcu, ktorý mi povedal, ja dávam len za 50 centov za deň, to mi stačí. Neviem síce prečo hraje, ale hraje.
Aj ja som chcel byť taký, ale sa mi to vymklo spod kontroly. Preto som si povedal, že natvrdo s tým skončím. Ale to hovorím za seba.
A v poslednom čase jem viac sladkostí, tak peniaze míňam na ne. Aj to by som chcel obmedziť a možno to má aj súvis s asbsenciou stávkovania, lebo telo potrebuje náhradnú činnosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2747 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
St,

bezmocnosť je jedným zo syndromov zavislosti a ty si toho ,že je to PRAVDA opäť jasným dôkazom !!! A prečo opäť ty sa spytaj na clube .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2746 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
hornyser
kde beries tu istotu ze ostanes pri hre za malo a ked si sa radil s kamaratom studentom psychologie naco sa potom pytas na ine nazory ked si presvedceny ze to takto bude dobre pre teba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2745 od woland
Odpoveď od woland na tému Som dalši ..
Hornyser,
ak si v pohode a zvládaš to za dvacku denne a máš to pod kontrolou, načo si to prišiel písať sem, kde chodia najmä "zúfalci", ktorí potrebujú pomoc. Ty ju zjavne nepotrebuješ. Tak si založ portál tipuj.cz a tam môžeš radiť a písať o dôchodcoch, ktorí to tak robia celý život. Na tomto portáli sú takéto myšlienky mimoriadne nebezpečné a škodlivé!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2744 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Som dalši ..
Ze je Dusiander frcak je jasne...vsude byl vsechno zna...proste ztraceny clovek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2743 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Hornyser,

takže posluchni kamaráta a máš svoj problém vyriešený! Máš ešte niečo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2742 od St
Odpoveď od St na tému Som dalši ..
woland
nema to ziaden ale ten clovek na niecom frci a ja si ho doberam to sa ti priznam ale uz koncim uz nebudem na neho reagovat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.154 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top