Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

som gembler

  • Er1k
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #1085 od Er1k
Odpoveď od Er1k na tému Odp.:som gembler
JA BY SOM SA TAM PRIHLáSIL hneď, lenže mám psychické problémy ( uzkostlivo depresívnu chorobu s panickými atakmi) koli ktorej som uz raz prepadol v škole a druhý krát som musel prerušiť ročník....čiže som už tretí krát druhák...no a keby sa idem liečiť tak už ma vyhodia zo školy proste si to nemôžem dovoliť....a na ulici palackého na sedení som už bol a boli na mna velmi drsný že som zlakol a už som sa tam neukázal takže naozaj neviem..budem to musieť dokázať sám!alebo zle dopadnem naozaj už neviem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #941 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:som gembler
Er1k,
je tazko ti tuna nieco vysvetlovat a radit .Ty sam po citani si tu zverejnenych,a tebe podobnych osudov si iste sam prisiel na jedinu moznost,ktora ta moze vratit spat do normalnych kolaji, a to je cim skorsie nastupenie na ustavnu liecbu,a je jedno do ktorej psych. liecebne!Ale skor ,ako sa tak rozhodnes musis spravit jednu vec,a to zbavit sa strachu a celu pravdu o tvojom spravani a preslapoch povedat doma rodicom! Musis odist na liecenie s ,,cistym stitom",co sa tyka tvojej minulosti aj kvoli tomu,ze ta nebudu zatazovat ziadne stare nevyrovnane ucty!:( :side:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #940 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:som gembler
ahoj,

Tvoja jedina moznost je prihlasit sa na liecbu. Trva 7 tyzdnov. Je to na psychiatrickom oddeleni v Banskej Bystrici. Treba tam poslat prihlasku. Urob tak vsak co najskor, lebo su tam niekolkotyzdnove cakacie lehoty. A co sa tyka rodicov, musis im to povedat, nemas inu sancu.... Nemas na vyber. Inak v tom budes pokracovat...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Er1k
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #939 od Er1k
som gembler bolo vytvorené Er1k
Mam 18 rokov a moje prve hranie sa začalo asi pred 3 ma rokmy ked som si len tak zo srandy hodil 10 korun do automatu a vyhral som...od vtedy som som začal hrat za vačšie peniaze no samozrejme taz som vyhral ale viac som prehral...ked som nemal peniaze zacal som kradnut mame a otcovy pebiaze potom som popredaval zlato a vsetko som prehral...potom sa to vsetko prevalilo dostal som novu sancu od rodicov...a vydrzalo mi to asi 5 mesiacov a potom som si zas hodil...teraz je to tak ze akonahle mam nejake peniaze vzdy ich hodim do automatu... uz newiem co mam robyt a som zufali...a bojim sa povedat o vsetkom rodicom lebo by ma asi vyhodili na ulicu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top