Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

nasa rodinka

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3216 od woland
Odpoveď od woland na tému nasa rodinka
Anda,
kde je na liečení tvoj priateľ? Tá posledná recidíva trvala ako dlho? Aké veľké sú jeho (vaše?) dlhy? Ako sa k tomu stavajú jeho rodičia?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anda
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3209 od anda
nasa rodinka bolo vytvorené anda
Ahojte som tu nova nedavno som sa registrovala.Nemam problel ja ale moj priatel s ktorym zijem 9 rok.Ja mam dvoch synov z prveho manzelstva a mame spolocnu skoro dvojrocnu dcerku.No pred tromi rokmi som zistila,ze prialel tipuje a tak sa isiel liecit na PH s vlastnej vole.Prisla recidiva no ja som bola tehotna a tak som mu odpustila ved predsa je na ceste dieta a ma pre koho bojovat.Dlhy splacame do dnes a zaroven sme si zobrali hypo uver a stavame dom,tesila som sa az do chvile kym som zistila,ze je zase v tom.Momentalne je zas na lieceni,zijeme u jeho rodicov a ja neviem co dalej,prehral vela penazi,som zmatena,cele dni preplacem a mam pocit ze ja potrebujem psychologicku pomoc...nemam sa komu vyrozpravat,zijem v inej obci nikoho tu nepoznam....mam strach co bude dalej ak by som s nim aj ostala budem zit ako na ihlach...a sama?to tiez nezvladnem...a co s domom?budem mu niekedy este verit?som bezradna neviem ako dalej...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.065 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top