Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Mám problém ktorý už musí raz a navždy skončit. Automaty !!!

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3072 od dusiander2
Olga ,

má alebo ťa nemá tvoj priateľ? O čom to tu zrazu píšeš??? Tvoj priateľ je momentalne v stave DIZFORIE a jeho AFIRMACIA je na bode mrazu !!! Samolutovanie a samotrestanie je sprievodným javom každého jedného závislého ktorý sa dostal na same dno morálneho bahna a nemá už žiadnych psychických a ani fyzických sil na odrazenie sa z neho a necháva všetko takpovediac na OSUD!!! Jeho správanie plne zodpovedá sile jeho závislosti a neschopnosti riadiť vlastný život . Takže Oľga ,asi ti nič neostáva len zohnať niekoho dobrého z blízkeho okolia a ísť pre milého priateľa do Holandska a odviesť ho rovno do Psychiatrickej liečebne a tak mu možno zachrániť jeho život a váš vzťah !!!! Veď Láska aj hory prenáša.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3071 od dusiander2
Joe,

kam sa zrazu nahliš a tlačiš na ,,pilu?'' Čo sa zrazu stalo a deje ? Ty si prepadol a prepadal ,,čaru vášní'' dlhé roky až si sa dopracoval na dno psychických ale aj fyzických sil a nie je v tebe stipka energie s ktorou by si sa mal nahliť a zrazu bol zdravým!!! Tvojim problémom nie sú automaty a ruleta na PC ,ale choroba s diagnozou F:63 !!! A oni sú len jej súčasťou !Ty svoju liečbu tvojej choroby nikdy neurychliš ,ta chce jednoducho svoje a teba celého a to so všetkým ,čo ju môže ,,poraziť! Ty si aj s priateľkou myslíte ,že informácie liečia ,ale to nie je pravdou! Oni len pomáhajú pri procese jej liečby a je ale len na tebe ako s nimi budeš narábať a do akej miery sa budeš s nimi stotoznovať a ako ich budeš aplikovať v praxi. To znamená ,že musíš už dnes vedieť ,čoho si schopný sa vzdať aby si ziskal !!! Prečo sa nechceš vzdať na určitý čas práce aj v NL a nechceš byť zdravým??? Prečo nechceš konečne žiť životom toho,koho máš rád a bez neho si nevieš život predstaviť ???

Joe ,spúšťačom každej choroby je nedostatočná a zlá prevencia a profilaxia pred ňou a v prípade ZÁVISLOSTÍ ako takej sa zohľadňuje aj rodinná anamneza a mnoho iných vplyvov na jej možné prepuknutie . Spúšťačom závislostí je hranie,zvedavosť a chuť vyhrávať a to za každú cenu ,ale aj mladicka nerozvaznosť,frajerina a tvrdohlavosť. Nuž a ja som v týchto faktoch nebol tiež vynimkou a podľahol som pokušeniu a vášní hrania ,ale aj rodinná anamneza zohrala svoju ulohu. Nuž a tak roky pomaličky ubiehali a závislosť-choroba sa aj u mňa ,,udomacnovala'' a celého ma ovládla . Až prišiel deň ,,D'' a nekompromisna požiadavka manželky. Buď MY ,alebo AUTOMATY!!! Takže nastupila nedobrovolna liečba ,na ktorej som ani poriadne nevedel o čom a kom to je . Ale absolvoval som ju celú ,3 mesiace a až po nej prichádzalo postupné uvedomovanie a chápanie jednotlivých súvislostí .Ale o tom som tu už písal nie raz ,nie dva krát.....

A prečo recidiva? Nuž aj preto,že ona je súčasťou liečby ,ale predovšetkým preto lebo aj ja som bol a som len abstinujucim gamblerom a ona ČAKÁ!!!A nájde si ťa v tom najneočakavanejšom rozpoložení ,zaútočí a si jej a znovu na začiatku cesty! Veď to už poznáš nie?!

Následky po hraní ?! Nuž predsa znovunadobudanie zdravia a to najmä psychického a urovnavanie vzťahu s manželkou a deťmi a pomalé šplhanie sa z morálneho bahna a biedy na vrch pomyselnej reprimitivizačnej spiraly.

Úplne vyliečeny ? Odbornici tvrdia ,že závislý môže byť už len abstinujucim a nikto sa neopovażi povedať po koľkých rokoch abstinencie sa da hovoriť o vyliečení .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3070 od Olgade
Ty si Ale niekoho mal on nema nikoho .A Ked skonci na lieceni, nebude mat Ani na cestu tam a nikto mu nepomoze . Ten chalan si nieco Este urobi , pokial ho z tadial niekto nedostane ! Je na Tom viac nez zle , vie Ze To nezvlada Ale neriesi nic. Toto Neni cele Dobre

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3069 od Olgade
Vzdal sa mna, chce a caka aby ho vyhodili z roboty . Chce sa za To Vsetko sam trestat . Dlzi peniaze chcela som aby vyplatu poslal ku mne Alebo Som mu chcela zohnat ineho zodpovedneho cloveka aby Sa o jeho peniaze staral, naraz vsetko odmieta. Po vcerajsku , kedze ludia pisali Ze tu nemam byt Vsetko odmieta . Vcera Este chcel liecbu dnes chce uz len trest. Pocitac znicil poslal Mi vcera fotku .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3068 od dusiander2
Oľga,

žiadny KONIEC sa nekoná ,to začína len ZAČIATOK nekonečnej cesty ktorá sa volá ZÁVISLOSŤ!!! Na tvojom priateľovi je evidentné to,že ešče si NEUVEDOMIL a strašne málo POCHOPIL ,čoho výsledkom je aj strach o teba a nie o neho a jeho zdravie!!! Oľga ja si myslím ,že ľudia sa chcú a majú liečiť napred kvôli sebe a nie iným a keď sa im podarí ,,vyhrať'' tak automaticky sú zdravší a spokojnejší aj jeho blízky!!! Mne napisala moja manželka,ktorá stala pri mne a dala mi ixtu šancu, keď som sa liečil list s jednou vetou tohto znenia : NELIEČ SA KVÔLI MNE A TVOJÍM DEŤOM ,ALE KVÔLI TVOJEMU ZDRAVIU A TEBE!!! Bodka. Vidíš koľko PRAVDY je v tejto jednoduchej vete a čo všetko v sebe skrýva??? Mne sa zdá ,že stávať do úlohy teba ako gro celého vášho problému ako istotu a úspešnosť liečby nie je najlepším riešením . Možno že teba to imponuje a vyvoláva to u teba pocit potreby a ešče väčšej obety a LÁSKY k priateľovi ,ale davaj pozor aby si nebola aj z tohto nakoniec sklamaná! Ty strašne lipneš a dávaš si nádej do budúcnosti na základe liečby priateľa ,čo je v poriadku . Ale ,čo spravíš ak bude jeho liečba neúspešná a on zrecidivuje deň,týždeň,mesiac,rok po nej? Poznám aj takéto prípady. Čo bude potom ? Budeš ešte aj vtedy ochotná stať pri ňom a silno mu verit a dôverovať mu??? Píšeš ,že priateľ zničil PC,videla si ho rozbity??? Ale vie tvoj priateľ a ty koľko veci ešte budete musieť rozbiť aby ste žili spokojnym životom v šťastí ,zdravý a láske ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3067 od Olgade
JEDEN PROBLEM VYRIESENY!!!!!
Je koniec! Koli vcerajsim informaciam ktore tu cital sa "vraj" boji o mna , vie ze ma problem ale musi ho riesit bez mojej existencie.Cas bezi ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3065 od St
Olgade
Nezatvaraj pred tym zrak. Pozri sa na to priamo skutocnost je taka ze mas priatela ktory je gambler jeho sluby su prazdne slova neznamenaju nic. Ved ti uz tolko krat sluboval a nic nedodrzal preco by to teraz malo byt nieco ine. Never co bude slubovat ale prever co bude robit . Nenechaj sa manipulovat nim.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Olgade

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3064 od Olgade
Je ho skoda! Je to dobry clovek, mohol by mat krasny zivot keby nehral Alebo keby sa dal liecit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3063 od Olgade
Je to cele zle , mas pravdu . Len to nechcem vidiet . Ked nedodrzi co mi dnes slubil, bude to pre neho uplny koniec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3062 od St
Olgade
On si neuspori nic on sa bude este viac zadlzovat . Ake dokopavanie je to s nim zle uz teraz ty chces zit s clovekom ktory sa nechce liecit. Ak nepojde nechaj ho lebo ty sa z toho zrutis. Aj tak nevies celu pravdu tu ti nepovedal povedal len to co mu vyhovovalo a to cim by mohol s tebou manipulovat. Nedavaj mu moznosti daj podmienky ktore musi dodrzat a ak nie zabudni na neho. Krute pre oboch ale inak to nepojde. Tvrde co. Ano tvrde ale ucinne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3061 od Olgade
Bojim Sa Ze si pozicia Cez Internet peniaze ,da sa To nejak zablokovat? Mate s tym skusenosti??Ma uz len na mobile Internet , kedze je pocitac fuc. Mobil Este potrebuje aj ten pojde ale o tyzden prec. Ked sa skontaktuje s Doktorom .Daju Sa uplne zablokovat hry a pozicky na internete ? Dakujem .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3060 od Olgade
K tym peniazom sa nedostane, ja budem s nimi narabat. Chcem aby sa udrzali a ja tym vyriesim privatne doktora z bystrice .Zaplatim to z jeho konta ja on musi so mnou spolupracovat. Pokial bude musiet ist na liecbu Bude Potrebovat tiez nejake peniaze a tie si Musi pokial tam neskonci usporit , Inac Bude bez penazi a nikto mu uz nepomoze .Musi ale zacat rychlo v holand je to posledna sanca. A pokial bude nutna liecba a mozna len na slovensku, pokial v Holland nebude Ziadna moznost , Bude to urcite trvat kym ho tam zoberu. A je To dlha a tazka cesta dokopat ho tam. Neviem ine riesenie momentalne , je to s nim ozaj momentalne velmi tazke, je bez Energie bez cigariet , bez penazi a bez hrania . Zniceny Ze mna a seba sklamal Ale este stale asi nechape Ze ide o vela .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3059 od St
Olgade
Pri mne stala moja manzelka a rodina . Nenazivaj sa blbou lebo to tak nie je chces mu pomoct nevies ako a lutujes ho a on to zneuziva aby s tebou manipuloval. Ak sa on vykasle liecit svoju chorobu vykasli sa aj ty na neho a neries jeho problemy nech si ich potom riesi sam nech je bez penazi nech nema co jest nech nema na letenku domov. A vyhovorka ze si potrebuje zarobit na liecbu je dalsie jeho klamstvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3058 od Olgade
Doma mu da Mama najest a nieco si zarobi a To prehra . Mama mu jest da a na cigarety a hranie Bude mat Vzdy . V Holland jest od nikoho nedostane, To vie Takze To rychlejsie pochopi v Holland . Musi spadnut tam , Riesit To tam . Doma Sa na To vykasle . A nikto ho Doma na liecenie nedostane. Este uplne na dne ale asi Neni , Este Sa tam asi Musi dostat . Co Ale nechcem .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #3057 od Olgade
Z Holland prec ist nechce ! To ja nezmenim . Potrebuje zarobit peniaze aby Mohol platit liecbu. Preto sa aj meni Konto a jeho peniaze Riesim v buducnosti ja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.131 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top