Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Mám problém ktorý už musí raz a navždy skončit. Automaty !!!

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2994 od St
Joey87
Pokial budes mat internet vzdy sa budes vracat k hre a vyhovarat sa ze to potrebujes.V praci mas internet posielaj to odtial . Teba mrzi iba to ze si prehral peniaze. A co klamstva tie ta nemrzia. Priatelke nevadi ze prehravas to co zarobis a este si aj poziciavas. Najprv pories seba a potom pracu . Ty chces rychlu radu ako rychlo pretat ale take nieco neexistuje. Prestan hladat vyhovorky.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: Olgade

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Olgade
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2993 od Olgade
St !!!!! Prosim ta zaujimalo by ma, Ked Joey radis, ci mas ty sam tiez s hranim alebo si mal s hranim problem. Prosim ak vies Joey poradit, pomozes urcite mnohym inym. Su ludia co to tu citaju a potrebuju konkretne rady . Ako Joey napisal .Napr. ako zrusit moznost hrania cez Internet , Co robit v pripade ked chcem hrat (ako sa toho pocitu chciet hned hrat zbavit ) ..., chapes Co myslim ?
To Ze by sa mal ist liecit vie sam dobre, je vela ludi Co liecenie potrebuje .., nikde nedostanes tu ale poriadne informacie od skupiny ktora by tu mala pri takychto ludi byt.
Vobec si tu nepomahate, nepisete co ste dokazali a nedavate inym silu . Len Sa tu posielate k doktorovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Joey87
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2991 od Joey87
Nezda sa mi to drahé to nie !!! Čo sa týka internetu ten nemozem uplne zrusit kedže veci do práce musím posielať e-mailom a ten mi slúži nielen na hranie ale aj na komunikáciu s firmou a odosielanie mojich pracovných timesheets každý týžden. Viem ,že prehrávam svoj život čo ma neskutočne mrzí a očakávam na tejto stránke pomoc a radu ako to zastaviť nerobiť to ďalej lebo to už nechcem spôsobovať bolesť samému sebe a ľuďom na ktorých mi záleží !!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2990 od St
Joey87
Ziadas poradit a ked dostanes radu vyberas si co ano co nie. To ze prehravas zivot sa ti zda v pohode ale ye by si si yaplatil liecbu to sa ti zda drahe. Na obe tvoje otazky je jedna odpoved zrus si internet a nebude ta to lakat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Joey87
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2989 od Joey87
Dôvod odchodu bola vidina lepšieho zárobku získavanie nových pracovných skúseností a spoznavanie niecoho noveho a zdokonalovanie sa jazyka to boli vtedy hlavne dovody ,dlhy som sice mal uz vtedy ako som odchadzal ale nevnímal som ich minulí rok som ich splatil naštastie. A priateľka o tom vie v podstate od začiatku ako sme sa spoznali povedal som jej to samozrejme a vtedy som mal take obdobie ked som ju spoznal ,že som nechcel hrat a ani som nad tým nerozmýšlal ale neskôr som začal hrat opať hlavne vtedy ked som prišiel domov na slovensko to zacalo opat . Tento mesiac je asi ten najhorsi aky som kedy mal mal som vela učtov v online kasinach a nechal som si uz len jeden kde som tento mesiac hral velmi casto a minul dost vela penazi a zacal som si poziciavat kedze som po hrani nemal nic ani na prezitie v podstate a ani na jedlo. Na nule niesom skor by som povedal ze som v minuse. A ano pracujem aby som mohol hrat a prehrat vsetko co zarobim . Zbalit to nezbalim urcite tu v NL to ma nepresvedci nikto !!! Doma som sa priznal ze mam problem uz davno . Viem velmi dobre sam ze mam problem ale kedze som poisteny tu v NL takze liecba na slovensku nepripada do uvahy ak by som to musel platit vsetko zo svojich penazi ... Moje otazky su ako mozem zabranit tomu aby som sa nemohol dostat do online kasina je nejaky soft na to aby to blokol uplne ? a druha otazka je ako sa mozem dostat do nejakeho zoznamu na internete aby mi ziadna spolocnost nemohla pozicat peniaze online.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2988 od St
Joey87
Je tam vela veci co si o sebe nepovedal. Odisiel si do zahranicia aby si usiel ped gambingom zarobit aby si splatil dlhy alebo bol iny dovod. Tvoja priatelka vie o tom ze si gambler. Si na nule alebo si hlboko v minuse. Pracujes v zahranici aby si mohol gambovat a prehravat vsetko co zarobis a este si aj poziciavas. Zbal to v zahranici a vrat sa domov. Doma sa priznaj ze mas problemy . Vyhladaj odbornikov na liecbu zavislosti na gamling.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Joey87
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2987 od Joey87
Takže chcem vám povedať svoj príbeh ktorý má už svoju históriu a začal sa keď som mal tak cca 18 rokov je to teda 10 rokov dozadu a dlhá doba.
V ktorej ma ťahá ten pocit ktorý určite pozná z vás gemblerov a ex-gemblerov každý jeden z vás.

Všetko sa začalo počas strednej školy keď som bol rok pred maturitou. Zo začiatku to boli malé stávky na hracích automatoch v krčmách a baroch kde sme chodili so spolužiakmi si hodiť 20 Sk korún a dať pivo po škole. Kedže samozrejme v začiatkoch bolo aj nejaké to ´´štastie´´ (To najhoršie čo sa mohlo stať) výhry u začiatočníkov ktoré ma následne vtiahli do tohoto šialenstva nazývaného Gambling. Za ten čas ktorý hrám som prehral neskutočne veľa peňazí nikdy som to nepočítal v poslednej dobe som nehral dlhšiu dobu ale tento mesiac ma to chytilo zase a mam pocit že je to teraz v najhoršom štádiu aké som za tých 10 rokov mal. Samozrejme že som si aj požičal peniaze kvôli hraniu ktoré som nebol schopný vrátiť. Teraz som na úplnej nule bez peňazí a 1500 km od domova.Moja motivácia je len moja najúžasnejšia priateľka ktorú milujem a už ju viac nechcem sklamať a ani seba.Chcem žiť život taký ako pred pádom do tejto pasce nazývanej Gammbling. Potrebujem pomôcť s mojim problémom čim najskôr aby sa to už neopakovalo. Za každú vašu radu a komentár budem vďačný
Na koniec ešte par vecí ktoré chcem vedieť či je možné uskutočniť


po 1. Ako zrušit celkový prístup do internetových kasín je na to niečo ale len nemôžem podľahnúť hre a nevytvoriť si daľší účet niekde z 1000 online kasín ???
po 2. Ako sa nahlásiť niekde do databázy aby mi nikto nemohol požičat peniaze cez internet ? myslím tým tie perfetné rýchle požičky ktoré vám stúpajú na úrokoch čo deň to dalšie percento .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.109 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top