Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Som dalši ..

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2493 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Woland rozumiem.lenze ja nemam ludi za sebou ziadnych.ex mi povedala ze sa mam postavit na nohy sam.myslis ze liecenie be podpori je ok?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2491 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Dusiander prosim ta tvoje meno je od dusana odvodene?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi - pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2492 od woland
Odpoveď od woland na tému Som dalši ..
pravdepodobnosť, že to zvládneš bez liečby, je mizivá, keby si si sám myslel, že zvládneš, nepýtal by si si rady. to, ako budeš fungovať potom, je až ďalší krok, ktorý je teraz nepodstatný. z môjho pohľadu je to len spôsob, akým sa chceš vyhnúť tomu, čo ti navrhujem. hľadáš spôsob, ako sa to nedá... mal by si hľadať spôsob, ako sa to dá!
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 3 mesiacmi woland

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2490 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Michal,

tvrdíš že máš ešte 1 900 eúr ,nového zamestnávateľa a platíš 220 eúr za prenájom ,alebo. nie? Tak prečo tri mesiace robota ,bývanie a koniec? Ešte si furt v práci?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2489 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Woland myslis ze to nezvladnem bez ustavnej liecby vsak?tri roky som zil len s tringeltov vyplata isla na najom a zvysok do stavkovej.mozno by som tu uz nepisal teraz?za skoro dva roky som mal tolko zazitkov s ex ako za 5 rokov sam nie.asi liecbu potrebujem ale ako clovek ktory pracu medzi ludmi v sluzbach a na malom slovensku vies si predstavit ze idem po lieceni na pohovor a zamestnavatel sa ma bude pytat kde som bol za posledne obdobie a ja poviem na lieceni?skus mi odpovedat.a toto nemyslim ako vyhovorky hovorim to ako clovek ktory robi tuto robotu 9rokov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2488 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Michal,

pri užívaní antidepresiv a psychofarmaceutickych liekov je to normálne!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2487 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Moj brat bral marihuanu a lisohlavky.neviem este co nebyval som vtedy s nim.oco mi vybavil na 3 mesiace pracu v grecku spolu s nim sme isli.ked sme sa vratili tak bracho bol uplne mimo.pozeral do prazdna.a za 2 mesiace skocil z balkona.prezil ale dali mu diagnozu schizofrenia a este nieco.a zije s tym uz to bude desat rokov.zije v ustrani a boji sa ludi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2486 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Ja viem ale ale ja mam len seba nikoho.a mam len posledne peniaze a 3 mesiace.koniec robota koniec byvanie.vratim sa len do blavy lebo na strednom slovensku casnik ma malu sancu mat normalnu robotu.takze blava opat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2485 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Michal,


máš pravdu. Po liečbe budeš musieť aj naďalej robiť,platiť ale možno už ako abstinujuci tiper a nie závislý!!! A v tom je ten rozdiel. Ale v rukách to máš len ty a nikto iný....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2484 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Vsetko rozpisuje na roky tak pozorne citaj dusiander.prepac .najviac mi vydrzali 3mesiace 2014.december 2013-februar 2014.2000eur a prehral som ich za dva dni.marec 2014 prisla ex inak vola sa simona.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • woland
  • woland-ov Avatar
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi - pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2483 od woland
Odpoveď od woland na tému Som dalši ..
Michal,
na liečení, ak ho budeš brať vážne, sa naučíš, čo ďalej. A ak budeš brať vážne aj to "ďalej", môžeš úspešne abstinovať. Poznám hráčov, ktorí úspešne abstinujú 20 rokov, nie je ich veľa, je to v podstate veľmi nízke percento, ale sú takí. Čisto teoreticky môžeš medzi nich patriť aj ty. Podstatné nie je percento, ale fakt, že sa to dá.
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 3 mesiacmi woland

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2482 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Jedine co ho drzi su tabletky.ale uz zrejme nikdy nebude samostatny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2481 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Ma 30 rokov myslenie teenegera a 130 kilo.nechcel by si ho vidiet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2480 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Som dalši ..
Michal,

jeden a pol roka si mal nabité 2 000 eur a najviac ti vydržali peniaze 3-4 mssiace !!! Čomu mám veriť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2479 od michal
Odpoveď od michal na tému Som dalši ..
Dakujem za nazor.mas pravdu.a ked sa vratim s liecenia tak co ?moj bracho bol 15 krat na lieceni.teraz berie 3druhy tabletiek a stara sa o neho moj otec.mozno zly priklad.chcel son len povedat ze potom tiez budem musiet niekde robit platit ucty.ci nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.114 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top