Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Ako sa priblizit k lepsim veciam

  • 25marko25
Viac
pred 12 rokmi 1 týždňom #1653 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
ahoj Dusiander.Uz som tu zasa dlho ebol,tak mna napadlo ze sem idem kuknut.Chcem len podotknut ze som hazard nevidel 17 mesiacou,a vobec mi to nejako nechyba.Neviem ako abstinuje Palino,ale kedysi davno si mi pisal ze nepoznas nikoho kto sa stoho bez pomoci dostal.nebudem pisat ze ja,ale napisem,ze som stastny ked nehrajem,a zivot mna bavy.keby natom bol rovnako aj Pali...inak dufam ze sa mas fajn:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 12 rokmi 1 týždňom #1652 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Ahoj Pali,
Ja mam len dve otazky.Ako dlho si hral a ako dlho abstinujes?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Palino
  • Autor témy
Viac
pred 12 rokmi 1 týždňom #1651 od Palino
Ako sa priblizit k lepsim veciam bolo vytvorené Palino
Ahojte vsetci rad by som sa pridal k temam hracstva a hladania ako s toho von.Moj pribeh sa tiez odohrava tak isto ako pribehy vsetkych hracov vsimnite si ze su skoro na vlas rovnake prichadzate o priatelov okolie peniaze nakoniec aj najblizssich vasa vlastna identita sa vytraca stava sa minulostov a stale s pocitom viny chcete v tom vsetkom najst seba co sa stalo? Ten tah je nekonecny a umarajuci ked sa znova a znova rohodnete ze stym skoncite a padate nanovo do pasce diablovej. Ja som presiel tymto vsetkym a ked som mal uz spagat na krku a chcel som stym skoncovat nespravil som to a teraz uz viem preco! Ja som sice nepodstupil liecenie v tejto liecebni ale viem jedno ze som s toho vonku. Nehrám moj zivot neni v nicom obmedzeny a co je na tom najkrasie citim sa tak a som v tom momente ako keby som nikdy ani nehral. Chcem ti len povedat ze je sanca je vychodisko len ju musis ty chciet a chytit sa jej.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: dontao

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top