Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Ako sa priblizit k lepsim veciam

  • dusiander2
pred 9 rokmi 1 týždňom #2070 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Palino!

,,Každý prejav pocitu nasleduje za pocitom,no a keďže v skutočnosti sú pocit a prejav pocitu neoddelitelne a tým že usmerniš prejav ,ktorý je pod kontrolou vôle ,možeš nepriamo kontrolovať pocit ktorý je na vôli nezávislý!To znamená ,že nemôžeš okamžite zmeniť svoje pocity tým,ze sa preto jednoducho rozhodneš,ale možeš zmeniť svoje prejavy! A len čo sa dokážeš naučiť zmeniť svoje prejavy ,automaticky sa zmenia aj tvoje pocity! '

Pan Boh je a stoji pri tebe vždy rovnako ,to len tvoja sila viery v neho zmohutnela a je sinejšia!! Ináč som nesmiedne rád ,že som bol aj ja imaginarnou súčasťou tvojej narastajucej sily v Pana Boha a následných činov vyplyvajúcich z nej. Aj naďalej držím palce ,gratulujem k založeniu resocialneho centra a prajem všetkým zainteresovanim v ňom na obidvoch stranách veľa spoločných úspechov a radosti z dosiahnutého. Kde sa nachádza to centrum a ako sa volá? Prajem pekný deň,ďusiander......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1669 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Drahy Pali,
nestaci len nieco propagovat ,ale treba podla toho predovsetkym zit! No a to sa treba naucit,tak sa uc a ja ti pri tom drzim vsetky palce......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1667 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Pali,citaj si nahlas co si doteraz napisal , dobre sa pocuvaj a potom aj reaguj. Ak by si mal zaujem tak ti mozem tvoje protirecenia premenit na ,,drobne!"

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Vlk
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1666 od Vlk
Odpoveď od Vlk na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Ahoj Palino. Som rad ze je o jednoho hraca menej. Nejde mi o to akym sposobom si to dosiahol, hlavny je vysledok! Nebudem nikoho kritizovat za jeho nazor a sposob zivota, nemam na to ziadne pravo ako si tu podaktori myslia. Dobre je, ze mas svoj zmysel zivota a si stastny. Vela sil zelam. S pozdravom Vlk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Palino
  • Autor témy
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi - pred 8 rokmi 11 mesiacmi #1665 od Palino
Odpoveď od Palino na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
p
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 11 mesiacmi Palino

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Palino
  • Autor témy
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi - pred 8 rokmi 11 mesiacmi #1664 od Palino
Odpoveď od Palino na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
p
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 11 mesiacmi Palino

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1663 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Mily Jarino,
nebudem sa vraciat spat a ani nadvazovat na to co sa tu uz neraz odohralo,ale ostanem len pri tom co sa deje prave teraz. Presiel som len tak letmo ix tvojich prispevkov no a o vyjadrovani tvojich pocitov sa moc hovrit neda.Skor len reagujes tak isto ako aj ja.A ja ti neradim aby si svoje ,,ucinkovanie " zvazoval,som naopak rad ze sa tu vyjadrujes sposobom tebe vlastnym. Mily Jarino napis mi konkretne v com spociva moja kritika voci Palimu,ale aj Vlkovi,Marekovi ci aj provokaterovi Preacherovi. Moje otazky voci Palimu vyplyvaju z toho co on sam napisal,no a ja proste chcem len vediet detalnejsie jeho myslienkove pochody! Ved ty si sa ho tiez na nieco pytal na zaklade tvojej dedukcie vypliyvajucej s nim napisaneho. A keby si sa aj rovno opytal ci nie je nahodou clenom ci bratom u Jehovistov,tak by ma ani nenapadlo na teba reagovat. No a ak chces vediet o mojich pocitoch tak sa pytaj a ja ti velmi rad vyhoviem. Ak si ty nadobudol pocitu,ze vela ludi by ocenilo moje opustenie tohto portalu,tak ja ti ho neberiem ale ja si myslim ze o tomto kroku rozhodnem raz len ja a to na zaklade mojho rozhodnutia a pohnutok a nie na zaklade tvojich postojov k pocitu tvojmu!!! Mily Jarino,kazdy na tejto debate a le i mimo nej ,ktory sa vyrovnava so zavislostou ako,takou kraca po vlastnej ceste a smerom ktory si urcil alebo osvojil sam.To ci je to cesta a smer neomylny a aj dokonaly rozhoduje on sam a o vysledku jeho snazenia hovoria konkretne vysledky nim dosiahnute.To je aj stav abstinencie. A to som napisal uz nejednemu a aj teraz Palimu,no tebe sa to nepaci,alebo to jednoducho nechces vidiet! Zaverom ti prajem uspesne napredovanie v zapocatej ceste,mnoho uz len krasnych dni v abstinencnom stave a aj mnoho spravnych rozhodnuti v buducnosti.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1662 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Mily Dusiander,

naozaj by si mohol prehodnotit svoje "posobenie" na tomto fore...
Kritizovat kazdeho za vsetko dokaze hocikto.
Chlapec hovori, co citi, mozno tam niektore veci skripu, ale drzi sa..
A hlavne, hovori, co citi... Co sa neda ani nahodou povedat o Tebe!!!
Myslim, ze vela ludi by ocenilo, keby si opustil toto forum a pokracoval v zvysovani svojej neomylnej dokonalosti po svojej vlastnej osi....

Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1661 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
..takze k osvieceniu doslo so sluckou na krku? Tvoja viera je dnes zrejme silna a drzi ta nad vodou,ale ako to bolo pred tym?Pises ze ti odpustil Jezis a jaby som chcel vediet ci si odpustil aj ty a komu!Za ocistenim sa v jeho krvi mam rozumieco??? Ty hoci pokusas trpezlivost abstinencie, si tak silny ze nemas problem pracovat ani hned vedla herne, mi povedz ako dokazes zahanat nanutene myslienky ,,demonov" k pokuseniu a zrade Jezisa! Inac je zname a je to aj potvrdene odbornikmi,ze silna viera ako velky pomocnik sposobuje aj neslobodu a clovek sa neriadi sam ale je riadenym tym v koho veri!!! Co mi na to povies? Inac je pre teba absolutne jedno ako si dosiahol ,,vyslobodenie z pekla",pre teba je najdolezitejsie konstatovanie ze proste a jednoducho si ,,cisty!" A preco sa vlastne oslovujes hracom,ked si uz pat rokov v stave abstinencie a blazenosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1660 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Ahoj Palino...
Chodis aj do nejakeho spolocenstva? Ak ano, do akeho?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Palino
  • Autor témy
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi - pred 8 rokmi 11 mesiacmi #1659 od Palino
Odpoveď od Palino na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
p
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 11 mesiacmi Palino

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • 25marko25
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1658 od 25marko25
Odpoveď od 25marko25 na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Ahoj Palino.tak ti gratulujem k tomu,ako si pisal,ze keby som ti dal u prostred herne 100eur,tak ich tam nehodis,moc velky uspech.ale skus sa este zamysliet nad tym,co by si robil keby som ti v tej herni dal tych 100eur viackrat,v nepravidelnych intervaloch,a po kazde za inych okolnosti,a nalad:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Palino
  • Autor témy
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi - pred 8 rokmi 11 mesiacmi #1657 od Palino
Odpoveď od Palino na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
p
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 11 mesiacmi Palino

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1656 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Ahoj Pali,
takze komu alebo comu dakujes za svoje zazracne,,vyliecenie" a stav v ktorom sa nachadzas?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 11 rokmi 11 mesiacmi #1654 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Ako sa priblizit k lepsim veciam
Ahoj Marko,
som nesmierne rad ze sa ti dari tak,ako v abstinencii tak aj v sukromnom zivote.Dufam ze aj kocku konecne akusi mas! Ono s mojim poznanim a tou poocou je to presne tak,ako si pisal,len treba rozlisovat odbornu ktoru si ty odmietol a laicku t.j.tu ktorej sa ti dostalo od prichodu uvedomenia si ze je zle ,a poznania ze je najvyssi cas nieco zmenit, aj na tomto portali! K zmene myslenia si sa dopracoval mozna aj pomocou tejto stranky a roznych diskutujucich a samozrejme aj nasledneho, zdraveho ,,nastartovania sa" vyplyvajuceho z tychto debat.K comu ti pomohla aj tvoja tvrdohlavost a vlastne ego! Samozrejme ze by netrebalo opomenut mozna aj pomoc rodiny a aj dobrych kamaratov.Ale uz nech ta pomoc bola akakolvek mala ci velka rozhodujucim faktorom je ,zi ty si sam mozes gratulovat k ,vitazstvu sameho nad debou. Ty sam najlepsie vies co ti tato zmena v zivote prinasa a co pre teba znamena do buducnosti,ale iste vies a patricne si aj uvedomujes ze v usili ,opatrnosti a hlavne v pokore pred touto chorobou netraba polavit a mat neustale na zreteli ze nie len abstinencia je vysledkom tvojho snazenia!!!
Pocinanie inych iste sem tam sledujes a mozna aj porovnavas so svojim ked si bol pred nastupom na cestu k abstinencii,tak si nazor na to vsetko co sa tu odohrava robis sam.S tebou sa dal viest aj ked dost tazky dialog,lebo ty si nieco chcel a isiel si za tym sposobom tebe vlastnym,ale nieco sa na teba predsa len ,,nalepilo" aj proti tvojej voli a ty si dnes tam kde si. A mozna ze je to tak aj s ix dalsimi ,ktori tu raz napisu,ponadavaju a aj oddidu,ale ja viem ze neodisli a ducchom su medzi nami a mozna ze Pali ci Vlk su na tej istej ceste co ty, len im sa o tom nechce teraz viac povedat.Ale ja aj im drzim palce a verim ze to dokazu.
Svoj momentalny stav mozem kludne oznacit ako za silne zastabiizovany so spokojnostou celej rodiny s mojim spravanim a pristupom ku vsetkemu co zivot v abstinencii prinasa. Kedze som uz skoro rok vonku-Nemecko a moja manzelka je tu uz pol roka so mnou,tak aj v tejto oblasti mozem konstatovat posun v pred a spokojnost s dosiahnutym.....
Marko drzim ti aj na dalej prsty a prajem do buducnosti co najviac osobnych ale i pracovnych uspechov v stave abstinencie....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.071 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top