Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

kríza

  • jajkabb
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1378 od jajkabb
Odpoveď od jajkabb na tému Odp.:kríza
Gratulujem Ti, len sa pekne drž. Ja to už zrejme nestihnem (ísť na liečko), ale dúfam, že tam ani nebudem musieť ísť,že sa mi aj naďalej podarí abstinovať aj bez toho! (po 10-12ročnej dennodennej závislosti - čím ďalej silnejšej a navyše prac. v stávk. kanc.) pretože pri predstave, ako to tam chodí a to potom...mi pripadá horšie ako v base...aj keď si to asi každý zaslúži. ...10.07.2011 bude mesiac, čo som sa na ponuku ani len nepozrela.Mimochodom, stihla som navštíviť 1 piatkové sedenie abstinentov a práve tam som sa dozvedela, že končia....práve v čase, keď som sa rozhodla pre liečbu. Myslím, že som dostala dostatočne silný kopanec na prebudenie od rodiny,alebo od niekoho "tam z hora", dnes som mala dokonca hrozný sen - že zase skrývam kade tade tikety a muž mi na to prišiel...ale chvála bohu - zatiaľ to bol len sen! (neviem...či takto začína "absťák").
Ale naozaj, skús to vydržať - tie nervy nestoja za to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • milanes
  • milanes-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #1377 od milanes
kríza bolo vytvorené milanes
Som 19mes. po liečbe v bb.Momentalne preživam najväčšiu krízu svojho života osobnu,manželsku,pracovnu,finančnu.Dnes ma manželka v hádke posielala gamblovať.Je tažké žiť s diagnozou patologickeho hrača po zbytok života.Vdaka ludom na PHO v BB sa dá žiť aj ked nie ľahko aj s touto chorobou.DAKUJEM Verím.že ludia,ktori chcú toto odelenie zrušiť sa spamätajú.Zijeme skutočne v normalnom štate.ABSTINENCII ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.045 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top