Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Zostat alebo ist domov ?

  • Lucia
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #91 od Lucia
Odpoveď od Lucia na tému Odp.:Zostat alebo ist domov ?
Ahoj Lucas,

podla mna by si sa mal ist liecit do BB, kedze ako vravis, ze vo VZ si len s alkoholikmi. Myslim, ze by bolo spravne, prezit tych 7 tyzdnov s ludmi, ktory maju tie iste problemy a pocity ako ty. Mozes sa s nimi porozpravat, dodate si navzajom viac odvahy. Viem, ze je to tvrdy rezim, inak by to asi nemalo zmysel, ale ak sa chces s tym naozaj popasovat a zit uz len ako abstinujuci hrac, skus navstivit BB. Su tam ludia, ktori Ti pomozu, nehovorim, ze vo VZ nie su, ale ak tam nie su ludia, co maju tento isty prolem ako ty - budes to zvladat horsie. S alkoholikom sa nedokazem porozpravat o tych istych problemoch ako mas ty, pretoze alkoholizmus je sice zavislost ale o dost odlisna ako gamlerstvo! Verim, ze Ti to pomoze a ze sa spravne rozhodnes!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lucas7-uk
  • Autor témy
Viac
pred 15 rokmi 2 mesiacmi #85 od lucas7-uk
Zostat alebo ist domov ? bolo vytvorené lucas7-uk
Mam par problemov a bol by som rad ak by sa niekto vyadril.
Som na lieceny vo velkom zaluzi uz 3 tyzden.Prvy problem je ten ze to tu uz nezvladam a viac chcem ist domov ako zostat.Dalsia vec je ta ze nemam zaplatene socialne poistenie,bol som v anglicku a po navrate som sa nenahlasil na urad prace.neviem ako dalej na odeleny je asi tak 40 ludi a s toho len ja sam gembler.su tu len alkoholici.co sa tika programu tak je to tu dost biedne na aktivity.dost hovori za vsetko ze mobilne telefoni a notebook s internetom tu nieje problem,s toho som bol dost prekvapeni.Na skupine sme asi 11 ale iba ja gembler,a stale sa bavime viacmenej o alkohole.Sport tu nehrozi a ani sa neda realizovat kedze tu nieje telocvicna :(...........Rozmyslam nad ti ze pojdem domov dam si doporiadku poistovnu a najdem si pracu. Ak by prislo k tomu ze by som sa neovladol co dufam nebude navstil by som BB. vsetkim dakujem za rady.............. s pozdravom Lukas

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top