Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Prosba o spoluprácu

  • Vrtuľa
  • Vrtuľa-ov Avatar
Viac
pred 14 rokmi 2 mesiacmi #649 od Vrtuľa
Odpoveď od Vrtuľa na tému Odp.:Prosba o spoluprácu
ahoj rada pomoyem som 3roky po lieceni mala som 2recidivy no moj partner mi uz nedoveruje ja ale budem bojovat dalej pokusim sa ist cestou abstinencie pa som rada ze som napisala daco je to prvy krat co som sama na internete

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Jana M.
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 2 mesiacmi #648 od Jana M.
Odpoveď od Jana M. na tému Odp.:Prosba o spoluprácu
Vopred Vám, veľmi pekne ďakujem za ochotu. Behom nasledujúcich týždňov sa budem zúčastňovať piatkových klubov v Banskej Bystrici, takže pokiaľ tam budete, mohli by sme sa porozprávať tam. Pokiaľ nie, bola by som Vám vďačná, keby ste mi zodpovedali na pár otázok formou mailu. Bola by som Vám preto vďačná za uvedenie mailovej adresy, resp. za kontaktovanie na mojej mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Ešte raz ďakujem za ochotu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • evula
pred 14 rokmi 2 mesiacmi #646 od evula
Odpoveď od evula na tému Odp.:Prosba o spoluprácu
Veľmi rada pomôžem.
Manžel je 3 mesiac po liečbe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 14 rokmi 2 mesiacmi #645 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Prosba o spoluprácu
Dobry vecer Jana,
Ako si predstavujete spolupracu so zavislimi a spoluzavislimi pri vasej diplomovej prace?Ja som ochotny vam v tom pomoct.
Dusiander

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Jana M.
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 2 mesiacmi #644 od Jana M.
Prosba o spoluprácu bolo vytvorené Jana M.
Dobrý deň,
robím diplomovú prácu na tému partnerské vzťahy abstinujúcich patologických hráčov a chcela by som poprosiť bývalých hráčov, ktorí absolvovali liečbu, alebo ich manželky či partnerky, či by boli ochotné odpovedať mi anonymne na pár otázok ohľadom ich partnerských vzťahov. Vopred veľmi pekne ďakujem všetkým ochotným za kontaktovanie.

Bc. Jana Mošková

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.058 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top