Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Chcem prestat ...

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #809 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Chcem prestat ...
...jurajs sa s touto strankou rozhodol nadobro skoncovat uz pred vyse pol rokom!:side: :side: :side: :side: :side: :side:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Martina
  • Autor témy
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #807 od Martina
Odpoveď od Martina na tému Odp.:Chcem prestat ...
Čo sa stalo s ostatnými príspevkami JURAJS?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Marko
  • Autor témy
pred 14 rokmi 5 mesiacmi #342 od Marko
Odpoveď od Marko na tému Odp.:Chcem prestat ...
Skús sa objednať na ambulancii pre patologické hráčstvo - každý utorok, tel. 048/43352808. Je to vo FNsP F.D.Roosevelta a robí tam psychológ z oddelenia pre liečbu patologického hráčstva. Volaj medzi 8:00 - 9:00. Nemajú tam sestru, takže ak Ti nebude dvíhať, skús neskôr. Ja som bol spokojný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • Autor témy
pred 14 rokmi 5 mesiacmi #341 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:Chcem prestat ...
!!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jurajs
Viac
pred 14 rokmi 5 mesiacmi #340 od jurajs
Odpoveď od jurajs na tému Odp.:Chcem prestat ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ppppp
  • Autor témy
pred 14 rokmi 5 mesiacmi #337 od ppppp
Odpoveď od ppppp na tému Odp.:Chcem prestat ...
Dakujem za odpovede ale zatial sa mi velmi nedari dajte nejake info na Tu BB Chcel by som sa porozpravat s nejakym odbornikom co sa specializuje len na patologickych hracov

Vdaka zatial a neviete o nejakych kluboch niekde blizsie na zapad ? Okolo NR , TO

diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Dejwy
Viac
pred 14 rokmi 6 mesiacmi #316 od Dejwy
Odpoveď od Dejwy na tému Odp.:Chcem prestat ...
Je dobre ze si uvedomujes ze si paologicky hrac. No uvedomit si nestaci musis aj nieco robit a obetovat nikdo z nas nema tu moc aby ta vyliecil lebo patologickym hracom si na cely zivot hrozne co,ak naozaj chces nieco zo svojou zavislostou robit tak prid na klub do BB kazdy piatok o 13:30 v starej nemocnici.No aby som ta povzbudil zivot bez hry a alkoholu je ovela krajsi no nato musis prist sam . Ahoj drzim palce aby si sa rozhodol spravne a prisiel medzi nas.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lucy
  • lucy-ov Avatar
Viac
pred 14 rokmi 6 mesiacmi #315 od lucy
Odpoveď od lucy na tému Odp.:Chcem prestat ...
v tomto je len jedna pomoc.....a je lekarska.....minimalne ti povedia ako nato......aspon kluby......a urcite ti tam pomozu....a liecenie je ta nejlepsia vec na svete...odporucam....ael musis chciet sam...a niekedy aj ten lekar v ambulancii pomoze......ale urcite pomoze viac ako nic....a drzim palceky....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jurajs
  • Autor témy
pred 14 rokmi 6 mesiacmi #314 od jurajs
Odpoveď od jurajs na tému Odp.:Chcem prestat ...
z vlastnej skusenosťi viem ze ty psychlog ani psychiater vela nepomožu pokial sa priamo nešpecializuju na zavislosťi možu ta len dopručiť na liečbu..skus zajsť na kluby alebo spolky abstinentou možu byť aj alkoholicy ..pripadne na klub do bystrice.tam ty najviac pomožu..čo mne najviac pomaha je net..najdi si googly karel nešpor tam sa da sťiahnuť cela kniha o gemblingu zadarmo a este mnoho dalsieho takisto do googlu česku stranku gamblingstop

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ppppp
  • Autor témy
pred 14 rokmi 6 mesiacmi #310 od ppppp
Chcem prestat ... bolo vytvorené ppppp
ahojte

Chcem prestat a neviem ako na to :( Hram asi styri roky a makam od rana do vecera a nic z toho nemam . Idem z prace a neviem sa nezastavit v krcme aby som si nehodil nejake to euro do automatu ... Fakt to neviem sam zastavit ... Nemam asi pevnu volu . Aj ked si potom nadavam co som to zas urobil a nejaky ten den vydrzim vzdy je ten scenar taky isty
Pomaly stracam zmysel zivota zanedbavam a klamem priatelku a rodicov :( Nechcem ist do liecebne lebo by som prisiel o pracu ktora ma bavi a to by bola dalsia velka rana pod pas
Neviete mi niekto pomoct resp . poradit ? Nechcem skoncit ako loser niekde pod mostom . Chcem zit a uzivat si zivot ale takto to bohuzial nejde ! Som patologicky hrac a neviem ako sa dostat z tohto kolobehu .Som v tom az po usi :( PROSIM PORADTE len ma neposielajte k psychiatricke pretoze som tam absolvoval nejake navstevy a fakt mi v nicom nepomohla a nejavila ani nejaky zaujem ... vopred dakujem za pomoc : )

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.064 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top