Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

ako pomôcť chorému?

  • karolina11
  • Autor témy
Viac
pred 6 rokmi 6 mesiacmi #4056 od karolina11
ako pomôcť chorému? bolo vytvorené karolina11
Pekný deň, prosím, chcela by som veľmi pomôcť, no neviem ako, hľadám na stránkach, pátram, moja hlava je v jednom kuse, nespím, snívajú sa mi strašné sny.....začnem od začiatku....
Stretla som muža, liečeného hráča, nehral na automatoch, nechodil do kasína.... vsádzal.....v tipose, v stánkových kanceláriách....na futbal, hokej, tenis....veľké čiastky....mal veľký majetok, všetko prehral, začal si požičiavať, od priateľov, známych, rodiny....mal firmu, ktorú vybudoval vlastnoručne, teraz bol nútený ju presunúť na iných....má pôžičky, exekútorov.....lieči sa....chodí 1x/týždeň na sedenia so skupinou podobných ľudí....má možnosť ísť na liečenie na 3 mesiace.....nechce...dôvod? .... musí zarábať, aby všetko vrátil...má toľko dlhov, že to nevráti ani v treťom živote....ja som ho stretla teraz....teraz mám pocit a povedal mi, že mám správny, že to vrcholí....vrcholia jeho dlhy, jeho záväzky, všetci ho naháňajú, máva telefonáty len o dlhoch, peniazoch....nespáva, potí sa....po sedeniach so skupinou býva uvolnenejší.....ale potom upadá, má depresie, zalieva ho pot pri spánku....
Ja keď som všetko zistila, že bol je liečený na túto diagnozu, nezľakla som sa, všetko sa dá zvládnuť, avšak ľakajú ma dlhy, bojím sa toho, čo bude s ním, ako mu pomôcť, čo robiť? riešiť nejaké finančného analityka? liečenie? psychológa a viacej sedení? z čoho si to zaplatí? nemá ani na vodu....chcela som odísť, srdce mi to nedovolí, vraví, že som jediný bod, pre ktorý teraz žije, pracuje, zarába....čo mám robiť? prosím, pomôžte mi....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.069 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top