Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

ako mu pomoct?

  • Jan
pred 15 rokmi 1 mesiacom #175 od Jan
Odpoveď od Jan na tému Odp.:ako mu pomoct?

Znova rozhovor, ale tento krat som mu dala najavo, ze o mna moze velmi rychlo prist, ale ak sa bude chciet zmenit, ze budem stat pri nom a vzdy ho podporim, ze s nim vyhladam aj pomoc a ze sa bude moct na mna vzdy spolahnut, samozrejme zasa nasluboval aj modre z neba ale tento krat uz som si to overila a zistila som, ze hned v ten vecer siel zasa na tipos....... Velmi mu chcem pomoct, lebo je to skvely muz ktoreho lubim ale musi sa vyliecit z toho hrania


Tak práve kvôli tomuto by bolo dobré, aby absolvoval kompletnú liečbu. Zahráva sa až príliš - nielen s tipovaním, ale aj s Tebou. Do hry dáva tvoju lásku, a kráča smerom od teba... Príbehy, ako vidíš aj tu na nehraj.sk sú rôzne, chuť hrať a vyhrať je niekedy silnejšia...Ako dlho ste spolu?

V bratislave by mali byť nejaké kluby na Hraničnej v centre liečby pre drogové závislosti myslím. Za seba však môžem povedať, že návšteva klubu v Banskej Bystrici bola pre mňa riadnou "sprchou" v tom dobrom slova zmysle. Na klube gemblerov sú aj liečiaci sa aj abstinujúci hráči, prítomnýje aj terapeut, takže je to také "3 in 1" ;) .

Držím palce, daj o sebe vedieť ako sa darí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • zuzuliatok
  • Autor témy
Viac
pred 15 rokmi 1 mesiacom #174 od zuzuliatok
ako mu pomoct? bolo vytvorené zuzuliatok
Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu ako pomoct mojmu priatelovi.....
Sme spolu uz viac ako 1,5 roka. Spociatku to bol uzasny, vesely chalan plny planov do zivota... Vsetko sa zmenilo minuly rok ked zacal tipovat. Spociatku sa mi zveroval aj s vyhrami aj s prehrami. Ja som mu vsak neustale davala najavo ako velmi s tym nesuhlasim a ze ho v tom podporovat nemienim. Priatel tak casom zacal byt coraz viac vynaliezavejsi a stale viac klamal a zatajoval, len aby som sa nedozvelela ze hra. Niekedy koncom leta som sa dozvedela, ze v tom pokracuje a ze to nie je na dobrej ceste, tak sme sa to tom rozpravali a slubil, ze s tym uz konci, lebo prisiel na to, ze ho to robi nestastnym a ze je to velmi unavne a ja hlupa som mu zas uverila. On vsak zatajoval a klamal coraz lepsie a ja som si uz nevsimla ze by mal problemy. Cosi som tusila ale ziadny dokaz som nemala....... az tento tyzden to vsetko rachlo a zistila som, ze uz ma velke problemy a prehral velmi vela penazi. Zrazu rychlo predava auto a dostala som sa mu aj do mailu a zistila som, ze si vzal 2 dost velke pozicky z nebankoviek. Znova rozhovor, ale tento krat som mu dala najavo, ze o mna moze velmi rychlo prist, ale ak sa bude chciet zmenit, ze budem stat pri nom a vzdy ho podporim, ze s nim vyhladam aj pomoc a ze sa bude moct na mna vzdy spolahnut, samozrejme zasa nasluboval aj modre z neba ale tento krat uz som si to overila a zistila som, ze hned v ten vecer siel zasa na tipos....... Velmi mu chcem pomoct, lebo je to skvely muz ktoreho lubim ale musi sa vyliecit z toho hrania. Uz som aj listovala po nete, ale ziadne specializovane pracovisko tu v Bratislave som nenasla. Prosim ak viete o nejakej Linke alebo o ambulancii, tak mi dajte vediet. Chcem tam ist najprv ja, poradit sa o postupe a potom tam s bozou pomocou a stastim dostat aj mojho priatela....
Vopred vam velmi pekne dakujem za rady a pomoc a vsetkym ktori sa snazia pomoct svojim blizkym velmi drzim palce.
Zuzana

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.068 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top