Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

som na vine ja????

  • evelin
Viac
pred 15 rokmi 1 mesiacom #173 od evelin
Odpoveď od evelin na tému Odp.:som na vine ja????
Ahoj Lucka,

ty sa nemusis vinit z nicoho a uz vobec nie si zodpovedna za zivot niekoho ineho. Kazdy si je strojcom svojho stastia ako sa vravi. Ty si sa vybrala spravnou cestou po lieceni, no Tvoj byvaly priatel sa dalej potapa na lodi,ktoru mozno i opustit chcel, no nepodarilo sa mu to. Myslim, ze jeho rodicia sa rozhodli spravne, i ked ich to mozno velmi boli, no Tvoje rozhodnutie nebolo o nic horsie. Potrebuje sa postavit na vlastne nohy s pomocou svojich vlastnych sil. Ty si sa mu snazila pomoct nejaky ten cas ako si pisala uz predtym, aj pri pribehu Tvojej priatelky Ley. Nedaj sa nikym ovplyvnovat a zi svoj vlastny zivot. Nedaj sa namocit znova do tych istych vod. Ak sa bude chciet spamatat, tak to urobi on sam !!! Potom mu mozes byt oporou...Priatelia mozno obvinuju Teba alebo niekoho ineho, pretoze si nechcu dat za pravdu a nevedia pochopit, co sa s ich kamaratom deje a sami mu pomoct nevedia. Oslovuju Teba, pretoze si s nim stravila urcity cas a myslia si, ze ty jedina mu mozes pomoct. No nie je to tak, pomoct si musi on sam ! Nedaj sa vyprovokovat, lebo potom Tvoj zivot bude zasa o tom istom...a to urcite nechces...Sama vies ake to je, sama vies najlepsie pochopit, co pomoze a co nie...druhych si nevsimaj, mozno raz pochopia Teba a pochopia, ze ich konanie bolo nespravne ! Drzim Ti palce a rozbehni svoj zivot bez trapeni - mysli na seba samu !!! Katarina

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Tibor
pred 15 rokmi 1 mesiacom #172 od Tibor
Odpoveď od Tibor na tému Odp.:som na vine ja????
Ahoj Lucy,

nie si všemohúca a ani Tvoji "múdri priatelia nie sú". Ak si skončila vzťah s gamblerom po tom, ako začal hrať (znova po liečení), vedz, že nie ty si sa zo vzťahu vzdialila, ale on. Ty ho zachrániť nedokážeš!!! To že teraz plače, a s ním hoc aj celý batalión jeho kamarátov a Tebe vyčítajú, čo by si mala a nemala, nech Ťa nemýli. Píšeš, že aj Ty sa potrebuješ spamätať, že aj Ty potrebuješ žiť a on tieto tvoje ciele ohrozil. V prvom rade sa postaraj o seba. To isté zostáva na ňom. Ak sa postaví na nohy a prežije, nech príde za tebou ..,. za rok, dva. Dovtedy máš právo žiť svoj život a rozhodnúť sa, či sa chceš podopierať zlomenou barlou... Ži a nechaj žiť vraveli múdri. Prajem Ti šťastný život a Tvojmu bývalému skoré vytriezvenie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lucy
  • lucy-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 15 rokmi 1 mesiacom #171 od lucy
som na vine ja???? bolo vytvorené lucy
zobudim sa do dalsieho rana.......zvoni telefon....opat sprava s tim istim...."vies co s nim je???pomoz mu..."ale zaco vlastne mozem ja?????ja som mu pomahala kopec dni.ja som sa s nim o vsetkom chcela rospravat,on to odmietal...ja som sa ho stale pitala a asi jajedina neverila....bol aky bol a mal som ho rada ale je vsetko fuc a ja som nebola ta co to pokazila.....ja som bola len ta co prisla na to ze zase hra a ja som bola len ta co chranila samu seba aby som ja sama nezacala hrat tak preco ma za to trestaju prave ty co ma poznali a co poznali jeho......marek bol uz na druhom lieceni a ja na prvom....prave tu sm e sa spoznali a slubili ze po ukonceni sa mi ozve....a tak sa aj stalo....este na lieceni nam vraveli ze to moze dopadnut zle....ale....on zacal hrat a ja som to skor ako neskoro ukoncila....potom sa to skoncilo tak ze ho mama vykopla z domu a teraz som ja ta najhorsia lebo sa okolo neho netocim......a keby mi to este vykrikuju ludia ako su jeho matka alebo brat ale ty ma nadalej drzia a podporuju...a ti co mali podobny osud ako ja ma potapaju.....a ja neviem ci som ja fakt ta zla alebo kto....ale ja som nezlihala a podla mna hold smula ako mohol spravit hoco len nie toto....nie???hral on a nie ja....a nakoniec hral skorej ako som to ukoncila tak potom preco ja mam toto trpiet.....ved on to pokaslal....ja som mu len chcelspomoct ale musela som chranit aj seba....tak co mam vlastne robit...ako mu mam pomoct ked na liecenie nechce ist ...a ja mu inak ani neviem ....len psichicky.....ale to on nevidi...a ani ostatni

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top