Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Gambling

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 2 mesiacmi 4 týždnami #4361 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Dnes som požiadal o zrušenie hazardných hier a poslal poštou prvou triedou, krásny deň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 4 týždnami #4357 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Maiky ,

ty s tvojim bremenom si už narobil v tvojej rodine toľko škody a bolesti až si to nedokážeš ani len predstaviť !!! A je len a len na tebe ,či so spôsobovaním bolesti tvojim najbližším prestaneš ,alebo ich donútiš k tomu ,aby hľadali pomoc u odborníkov a liečili sa z následkov tvojej choroby - závislosti !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 4 týždnami #4356 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Maiky,

tvoja tvrdohlavosť ťa len zničí a ty sa raz ocitneš na dne morálneho bahna z ktorého vyliezť ti ale už nebude mať kto pomáhať !

Momentálne si v stave pacienta na operačnom stole ,ktorý ale odmieta pomoc a zákrok lekára odborníka ,lebo pacient je presvedčený a myslí si ,že lekár odborník mu nemôže pomôcť ! ! ! A ja sa aj preto divím ,prečo že si na tomto portáli a prosíš a žiadaš o pomoc a rady od iných ?! A to aj od tých ,ktorým pomáhali a radili odborníci na slovo vzatí ! Tvoje rozhodnutia pod tlakom a silou závislosti sú ešte plné oxymonov a tvoje myslenie pod jej vplyvom nie je schopné rozlišovať čo je dnes pre teba v tak ťažkej dobe najlepšie ! Tvoja závislosť v tebe o teba bojuje a nechce ťa len tak lacno a jednoducho prepustiť z jej pazúrov a reťazí do ktorých ťa postupne dostala ! Ty si sa rozhodol pre vyslobodenie sa z týchto pazúrov a reťazí sám aj a len preto ,lebo si chceš niečo dokázať ! Ale popri tom zabúdaš aj na to ,aký protivník s akou silou stojí proti tebe a tvojmu rozhodnutiu ho poraziť ! Je pravdou ,že hrať-tipovať si sa rozhodol sám a bez donútenia tvojho okolia a tak isto môžeš aj prestať ! Ale ako sám vidíš ,tak prestať nie je také jednoduché ,ako bolo začať ! Aj v tvojich začiatkoch tvojho boja na veľmi dlhej ceste k abstinencii je ešte veľmi veľa iracionality a hlavne tvrdohlavosti . Ale ,ako som ti už písal nie si v tomto a takomto konaní sám a tvoj pokus o víťazstvo nad tvojou chorobou - závislosťou si zobral len do tvojich rúk ! Je to tvoje rozhodnutie ,tvoj boj na tvojej ceste k tvojmu cieľu a záleží len a len na tebe čo si ochotný na tejto ceste stratiť a obetovať ,aby si v cieli našiel to ,čo si sa rozhodol hľadať ...... ,ale podľa toho ,ako sa momentálne správaš stratiť nechceš skoro nič ,ale získať by si už chcel všetko!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 3 mesiacmi 5 hodinami #4355 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
A rodičom nechcem spôsobovať starosti je to moje bremeno a ja sa stým vysporiadam ako chlap, chce to čas na mojej ceste

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 3 mesiacmi 5 hodinami #4354 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Všetko je to len v mojej hlave a v myšlienkach,nemyslím si že mi lekári môžu pomoci to je cele, je to len na mne ako sa k tomu postavím, som iba na začiatku svojej cesty nechcem nič sľubovať idem deň po dni a každý den budem silnejší

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 mesiacmi 9 hodinami #4353 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Maiky ,

pre odliečeneho gemblera v stave dlhoročnej abstinencie si veľmi ľahko čitateľný ! Ak sa chceš ,ale pohnúť dopredu a chceš ako zdravý pomáhať celej tvojej rodine ,tak sa musíš chcieť zmeniť napred ty a tvoje súčasné veľmi tvrdé a neustupčive EGO musí zmäknúť a ty sa musíš naučiť prijímať pravdu takú , aká je a nie takú ,akú je chceš mať a vidieť len ty ! Ty stojíš ešte ani len nie pred štartom veľmi dlhej cesty ,ktorá sa skladá z viacerých etáp ! A pokiaľ nebudeš v každej jednej etape robiť to ,čo máš a tak , ako robiť máš ,tak mi ver ,že sa CIEĽA na tejto veľmi dlhej ceste len veľmi ťažko dočkáš a tvoja rodina s tebou ! Si v štádiu zatĺkania mnohých právd a krívd pred sebou samým a tvojim okolím a robíš na tvojej ceste k cieľu len to ,čo robiť chceš s podvedomým ,že sa NIKTO nesmie dozvedieť o tvojej chorobe ! Ale ver mi ,že tadiaľto cesta nevedia ! Na ceste k trvalej abstinencii musíš robiť vecí a kroky ,ktoré robiť nechceš a teda sa poddávať tomu ,čo dnes ešte nie si schopný pochopiť ! Je pravdou ,že ty momentálne chceš niečo dosiahnuť ,ale nevieš ako veľmi ťažko s mnohými odriekaniami sa to dosahuje . Aj ty si si vybral tvoju cestu za zdravým spôsobom tebe vlastným a teda tú ľahšiu a to s otvorenými zadnými dvierkami cez ktoré ti už teraz uniká tvoj CIEĹ !!! Povedal by som ,že je to ešte vždy len také divadielko z tvojej strany pre tých ,ktorí ťa pritlačili k múru a konať ! Ale môžem sa aj mýliť a ty sa chceš skutočne vyslobodiť z reťazí tvojej závislosti a teda choroby a preto neviem a nerozumiem tomu dosť dobre , prečo sa tak veľmi bojíš lekárov ,ktorí ti pomôžu sa vyliečiť ?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 3 mesiacmi 10 hodinami #4352 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Úplne presne si to zhodnotil čo cítim a moju osobnosť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 mesiacmi 14 hodinami #4351 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Majky ,

nikto na teba neútočí ,ale je len empatickým k tebe a tvojim problémom a veľmi vie dobre ,čo sa ti v hlave momentálne odohráva ! Z tvojich kusých odpovedí je jasné ,že sa veľmi nerád pozeráš do nastaveného zrkadla ,ale aj pravde do očí ,ale to je v poriadku ,lebo všetci ,ktorí chceli a chcú s niečím skončiť sa báli a boja pravdy a pohľadu doň a to v mene prehry s ich dlhoročným rivalom a teda závislosťou ! A ani ty nie si žiadna výnimka a to ako samo liečiaci sa ťažko závislý človek ! Samozrejme ,že aj v tebe prebiehajú všetky procesy ,,BITKY" medzi závislosťou a abstinenciou a ešte vždy nad tebou vyhrávajú tzv. NANÚTENÉ MYŠLIENKY ,ktoré sú dielom a prácou závislosti a ty ešte nevieš ako sa ich zbaviť a zbavovať a tak s nimi pracuješ ! A pritom sa stačí učiť za pochodu ako ich, yearming-crawing ,zaháňať a nahrádzať s myšlienkami tvorivými ! A teda budeš rozmýšľať nad tým ,nad čím chceš rozmýšľať ty a nie tvoja sila závislosti ! ty ,ale o takýchto spôsoboch a ani dianí v tvojej hlave nevieš a ako sám vojak v poli sa budeš len veľmi ťažko dozvedať to ,čo by si ako vojak medzi t sebou rovnými získaval v rámci skupinovej psychoterapie ,alebo za dvermi odborníka na tvoj veľký problém ! Ty sám si sa ,ale rozhodol ináč a chceš na tejto ceste tvojej zmeny kráčať sám ! A ja ťa upozorňujem aj na to ,že pod silou závislosti budeš zakopávať do kameňov ,ktoré sa nachádzajú na pri jej okrajoch ! A to aj preto ,lebo tvoja závislosť drieme v každej jednej tvojej bunke a prekvapí ťa vždy v tom najneočakávanejšom momente ! Tvoja závislosť ,nebolí ,ale trpezlivo čaká ! Tvoja závislosť ,ale veľmi silno bolí tvojich najbližších ,ktorí ti dnes iste držia všetky palce na tvojej ceste zmeny a premeny na zdravého človeka ,ale pamätaj si aj to ,že pri tvojich zakopávaniach a v rôznych stresových situaciach ti práve oni ako prví povedia aj toto : Vedeli sme ,že to nevydržíš , zase si nás všetkých sklamal a oklamal ........a ja ti na tvojej veľmi dlhej ceste za abstinenciou a živote v nej prajem a želám ,aby si sa aj takejto vety a výčitky už NIKDY nedožil!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 3 mesiacmi 1 dňom #4350 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
5.2.2024 idem podať žiadosť o zapis do registra vylúčených osôb, overiť podpis na matriku a poslať poštou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 3 mesiacmi 1 dňom #4349 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Mam aj povinností rodina,práca,cvičenie a chodím aj na prechádzky,aby človek nesedel len doma,je to ťažká cesta ku abstinencii ,teraz počítam dni snáď ich časom už nebudem musieť každý nejak začína

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 3 mesiacmi 1 dňom #4348 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Nemám problém hovoriť o závislosti, len nechápem prečo na mňa tak utocis samozrejme že mam v hlave iba hranie veď je to kurwa čerstvé, myslíš že zvládam dni v pohode? Nie ale bojujem sam so sebou aj určité to nevzdám aby bol môj život lepší

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 mesiacmi 1 dňom #4347 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Ako chceš bojovať proti aj tvojej chorobe - závislosti ,keď odmietaš o nej diskutovať a chceš prijímať len takú pomoc ,akú ty považuješ z tvojej strany za opodstatnenú a potrebnú ??? To na základe čoho ťa mám aj ja podporovať ,keď nie si schopný vyjadrovať sa k priebehu tvojej choroby a okrem rátania dní v dočasnej abstinencii sa na viac nezmôžeš ? Si uvedom ,že si ešte vždy vo fáze ,v ktorej nechceš počuť pravdu a vidieť sa v zrkadle ,ktoré ti tu ja len tak okrajovo nastavujem ........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 3 mesiacmi 1 dňom #4346 od pirohy
Odpoveď od pirohy na tému Gambling
Nie ,ešte vždy si nič nepochopil ! A to aj preto ,lebo ty bojuješ len s výhrami & prehrami a s peniazmi ,ale iste nie sám so sebou a s tvojou chorobou !!! Tvoje myšlienky sa točia len okolo hry a peniazoch a popri tom si nevieš a nedokážeš predstaviť ,aká je tvoja choroba zákerná a nedovolí ti ešte vždy myslieť ,ako uniknúť z jej pazúrov ,ale naopak ťa v nich ešte vždy drží !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 3 mesiacmi 2 dňami #4345 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Budem rád ak sa navzájom podporíme a budeme bojovať spolu proti závislosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
  • Autor témy
Viac
pred 3 mesiacmi 2 dňami #4344 od Maiky
Odpoveď od Maiky na tému Gambling
Pochopil som jednu vec ,že vyhra cloveka neuspokoji,človek chce hrať ,ja nemienim svoje prachy do toho tlačiť za účelom hrania aby som ukojil svoju potrebu, proste stačilo za tie roky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.126 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top