Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

× Tu môžete písať o tom, ako zvládate svoje problémy, čo Vás najčastejšie trápi...

Priatel gambler

  • Hope12345
  • Autor témy
Viac
pred 6 rokmi 6 mesiacmi #4057 od Hope12345
Priatel gambler bolo vytvorené Hope12345
Ahojte,
Priatel je gambler, myslim ze uz niekolko rokov. Liecenie odmieta a aj napriek tomu, ze vsetky profily ktore mal v stavkovych kancelariach, som mu vzala, robi to stale. dostal svoju rodinu uz na same dno, rodicia mu so vsetkym pomahali, jeho vyplata chodi na ich ucet. Napriek tomu sa k stavkam vzdy dostane a spravi dalsie dlhy. Uz som zufala, no opustit ho nechcem, hovorit o tom, ze inak je normalny v tomto pripade zmysel nema. Je chory, no podla jeho rodiny liecenie nepripada do uvahy, nakolko musi chodit do prace. Prosim, poradte, ako dalej. Ja viem, ze ja mam este moznost opustit ho a zit si svoj zivot, no naozaj ho milujem a chcem mu pomoct. Prosim dodajte mi nadej, povedzte ze existuje moznost ako s tym prestat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.058 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top