Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

× Tu môžete písať o tom, ako zvládate svoje problémy, čo Vás najčastejšie trápi...

ako fungovať v abstinencii

  • Malík
  • Autor témy
Viac
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2014 od Malík
Odpoveď od Malík na tému ako fungovať v abstinencii
ja si stále hovorím že musím byť trpezlivý a dať jej čas aby si aj ona vyjasnila svoj vzťah ku mne,lenže stále sa bojím že ju stratím tak mi na nej záleží

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Malík
  • Autor témy
Viac
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2013 od Malík
Odpoveď od Malík na tému ako fungovať v abstinencii
pozri....ja som jej neveru už raz odpustil...a pritom som od nej nepočul ani prepáč alebo ľutujem to...teraz to smeruje presne tým istým smerom...a povedal som jej že to tak cítim že sa to deje znovu...aj predtým ako som gembloval vždy keď prišla domov mala upratane, poprate, požehlene a vždy som sa o nu staral a rozmaznával ju lebo viem že ťažko pracuje...viem že je z jej strany strach že znovu zlyhám,ale ja ked jej poviem že tiež pre mna bol problem získať si jej doveru po nevere nerozmýšlal som nad tým že by som s nou neostal lebo ju milujem...a nechcem ani aby ona ostala so mnou ak už so mnou nechce byť,len chcem aby mi povedala ak už so mnou nechce byť a nenechala ma trápiť sa...chcem až tak veľa od nej?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2012 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému ako fungovať v abstinencii
Malik,

myslíš si že za tak krátky čas sa da získať stratená dôvera? A čo keď to na teba priateľka len hra lebo ti jenoducho neverí a chce vedieť ako sa ti to nepáči ,alebo ťa chce priviesť do toho istého stavu ako ty ju,keď si jej neustale klamal. Je tam viac faktorov prečo tak koná a je dosť možné že je už aj vnútorne rozhodnutá vsťah ukončiť ,len to z jej znamich dôvodov ešte naťahuje. No a od toho je tvoja empatia voči nej . Ty tvrdíš že si k nej v ramci konštruktívnych hádok úprimný a otvorený a nechceš jej viac ubližovať a pri tom ale tvrdíš že už viac pre ňu a vsťah robiť nedokážeš . Nuž ver mi že vždy sa dá spraviť viac než robíš ,a hlavne vtedy keď máš ty dokazovať a byť tým iniciativnym pri odstraňovani toho ,čo si spôsobil. Ja vás nepoznám ,ale viem že tvojej priateľke je strašne blízky strach z tvojho zlyhania a s tým spojený reťazec reakcii ,omocii a postojov k ním!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Malík
  • Autor témy
Viac
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2011 od Malík
Odpoveď od Malík na tému ako fungovať v abstinencii
Dusiander...to že som tu nebol neznamená že som ticho a nereagujem na tvoje rady...viem že som zlyhal a spravil chybu,ale od liečenia sa snažím aby som všetko vyriešil a bolo už len dobre a moja abstinencia pretrvávala...takže teraz je už len na mojej partnerke ako sa k tomu postaví...snažím sa s nou komunikovať o všetkých mojich pocitoch a problémoch...ale od nás gemblerov všetci chcú aby sme vraveli pravdu a boli úprimný...a čo mám robiť keď viem že mi partnerka klame a nie je voči mne úprimná...nie je to pokrytectvo chcieť od niekoho iného niečo čo ja sám nebudem pritom tak robiť? ja viem že nie je to také ako predtým než sa dozvedela o mojej chorobe ale je to neovplyvním a všetko záleží od nej ako budeme ďalej pokračovať...ja už viac nedokážem pre ňu spraviť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2010 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému ako fungovať v abstinencii
Malik,

takto riešíš aj svoje problémy po liečbe?

MLČANIE JS ZNAKOM NESCHOPNOSTI RIEŠIŤ PROBLÉMY!

Prajem ti pekný a hlavne čistý deň ď.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2009 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému ako fungovať v abstinencii
Malik,

akú väčšiu motiváciu chceš mať ,než tú s ktorou by si dokazoval tvojej láske že čas a zdravie ktoré bola ochotná venovať tebe počas tvojej choroby,jej liečby a aj teraz ? Jednoducho na ťahu si ty,tvoja iniciativa a tvoje predsavzatie byť zdravím , právoplatným a plnohodnotným partnerom v tomto vsťahu. Partnerka to ,čo mala spraviť spravila . Tebe asi ušlo to ,prečo ochladla a kto bol tomu na príčine. Kde si bol v minulosti ,keď ona chcela počuť ako silno js miluješ a máš rád? Pýtal si sa jej vtedy ako silne je demotivovana tvojím správaním a postojom k nej? Ak si myslíš že na usporiadane a obnovenie vsťahu stačilo ísť na liečenie tak si na omyle. Si si vedomý čo všetko si doslova zbural a ,,zabil'' vo vašom vsťahu? Nuž ak ju máš skutočne ešte rád tak prehodnoť predovšetkým svoj postoj k tomu čo si spôsobil a až potom vyžaduj!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Ľuptovčiak
Viac
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2008 od Ľuptovčiak
Odpoveď od Ľuptovčiak na tému ako fungovať v abstinencii
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Malík
  • Autor témy
Viac
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2007 od Malík
Odpoveď od Malík na tému ako fungovať v abstinencii
Daj mail

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Ľuptovčiak
Viac
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2006 od Ľuptovčiak
Odpoveď od Ľuptovčiak na tému ako fungovať v abstinencii
caves viem ze to nebude az tak k tvojej teme,ale ako to vyzera na tej prednej hore. myslim rezim. ak chces nemusis pisat sem ale dam ti mail,hm diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Malík
  • Autor témy
Viac
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #2005 od Malík
ako fungovať v abstinencii bolo vytvorené Malík
Ahojte. 6.novembra som ukončil liečenie na prednej hore. Momentálne abstinujem a som pevne rozhodnutý ďalej abstinovat. Čo ma trápi je psychicky stav v akom sa nachádzam.som s partnerkou 6 rokov a na liečenie som išiel po tom ako som jej trikrát sľuboval že to bolo posledný krát čo som tipoval. Neviem čo som čakal ze ma bude čakať keď sa vrátim. Snažím sa popri zamestnaní nájsť si ďalšiu prácu aby sme zvladali žiť. Môj dlh je 25000 euro. Zo strany partnerky však necítim absolútne žiadnu podporu ze to spolu zvládneme a stále len výčitky ze teraz si nebude môcť dovoliť čo chce lebo budeme splácať moje dlhy 10 rokov. A začala si vypisovať z jedným chlapom s ktorým aj trávi dosť času. Nechcem ju nejako obmedzovať pretože som si vedomý ze ja som tomu na vine. Ale vraví mi ze s ním nič nemá a keď sa jej pýtam prečo je so mnou tak povie že s ľútosti lebo bez nej by som to nevládal splácať. Ako som prišiel zliečenia ani raz mi ešte nepovedala ze ma má rada a ja neviem ako mám pokračovať pretože má to začína veľmi demotivovat. Ja viem ze mam byť trpezlivý ze dôvera sa ťažko získava spať ale ja tým pádom strácam motiváciu vôbec ďalej fungovať. Na hazardom nerozmýšľam vôbec,trápi ma len môj vztah

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top