Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

ako som prežila prvý rok

  • Live4Love
pred 14 rokmi 4 mesiacmi #428 od Live4Love
Odpoveď od Live4Love na tému Keep on living...
Ahoj Lucia,

zo srdca blahoželám k prvému roku a posielam pieseń pre Teba. Všetko najlepšie. Drža sa a nenechaj sa zlomiť životom. Svet potrebuje ľudí (a obzvlášť ženy) ako Ty. Ktoré si prešli svojim peklom, aby našli svoj raj na Zemi a pomohli ho vidieť a nájsť aj druhým.

Keep on living and loving...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander
  • dusiander-ov Avatar
Viac
pred 14 rokmi 4 mesiacmi #427 od dusiander
Odpoveď od dusiander na tému Odp.:ako som prežila prvý rok
Gratulujem k prvemu vyrociu abstinencie a do buducnosti zelam,co najviac splnenych predsavzati,ktore ta budu posuvat kazdy den vppred!
Postoj chvila,si krasna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lucy
  • lucy-ov Avatar Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 4 mesiacmi #424 od lucy
ako som prežila prvý rok bolo vytvorené lucy
Keď si tak vezmem ako tento rok prebehol ani sama si neviem presne odpovedať, jedno je ale isté, že prebehol presne tak ako mal.Dá sa povedať,že je rok ako som sa vyrovnala zo svojím osudom a s tím,že som "iná" proste gemblerka čo si vyžaduje úplne iný životný štíl na akí je zvyknutá väčšina ľudí. už mnoho krát sa mi stalo keď som večer volala domou ako to tu v BB nazývam,že sa ma ľudia doslova spítali či som normálne keď v svojich 20 rokoch volám,že prídem neskôr alebo pri niekom ostanem spať. a ja som sa naučila odpovedať "áno som ešte viac ako kedykoľvek pred tím." a poviem vám som na to hrdá. nebolo to všetko jednoduché musela som bojovať nič som v živote nedostala zadarmo a tak ani posledný rok môjho života nebol prechádzkou ružovou záhradou ale aj napriek tomu si myslím,že bol úžasný. za tento rok som počula toľko pochvál ale aj zároveň pokarhaní ako nikdy predtím. ale len teraz som sa naučila počúvať čo mi kto hovorí.Mnohé sa mi podarilo mnohé nie.Sú stále veci na ktoré by som najradšej zabudla ale som rada, že už aspoň nebolia.Každý z nás vníma čas po odliečení inak. Ja som sa ho strašn bála.Ale pravda je aj taká,že kto sa nebojí nič nedokáže. moja posledná hazardná karta na ktorú som stavila bol môj život. Sama sebe som sľúbila budúcnosť akú si každý z nás zaslúži ale nie každúju chce. Pozerala som sa denno denne do zrkadla a vnímala ako sa moja osoba a okolie okolo mňa menia. Dnes ma najviac teší to ,že sú ľudia ktorí mi dokážu povedať"a pozri čo sa s nej vykľulo"a tak aj ja verím,že z každého nás sa dokáže niečo vykľuť. Stačí len chcieť a vziať svoj život pevne do rúk. Nebáť sa a risknúť aj keď vieťe,že stratíte vklad....hlavne ak vieťe,že strtíte svoju zlú minulosť a prímete úžasnú budúcnosť. JA som ju prijala a už ju nepustím.....
Dnes si konečne môžem povedať toto som ja a taká chcem byť...
Som hrdá na to kto som....ajkeď viem,že dokonalá niesom ale budem sa snažiť sa k dokonalosti aspoň priblížiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.353 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top