Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Recidiva

  • Daniel
  • Autor témy
pred 13 rokmi 1 mesiacom #1126 od Daniel
Recidiva bolo vytvorené Daniel
dobry den prajem,volam sa Daniel dlho som nekomunikoval z klubmi z ludmi od nas a prisiel problem neviem co mam robit tak sa asapom zverim.Pracoval som v Bare ako barman mal som tam jeden automat ktory bol pre mna do isteho casu nezaujimavy ani som si ho veru nevsimal nic no zrazu prisiel nejaky den D nejaka skuska opil som sa donemoty a nestastny z celeho zivota som nahadzal do automatu celu trbu jak som si to uvedomil spravil som este vecsiu blbost vypacil som automat a vybral sneho hotovost aby sa nikto nic nedovedel za vybrate peniaze som siel hrat dalej do hernii aby som peniaze vratil bez povsminutia no samozrejme som nevihral..skor naopak setko som prehral a z babaelo usiel teraz ma nahanala kriminalka este som tam nebol idem pondelok neviem co mam robit da sa nejak pomoct a jak ano jak?Budem vdacny za kazdu radu skoda tam bola 800eur dakujem za hoci jake info Gambler DANO.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.056 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top