Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Som patologicky hrac a chcem prestat

  • KAPOR
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #894 od KAPOR
Odpoveď od KAPOR na tému Odp.:Som patologicky hrac a chcem prestat
nie prist o rodicov urcite nechcem ale mas pravdu ze si ublizujem a preto som tento moj prispevok ukazal pred chvilkou otcovi a podpory ma ako vie tak uz sa len do toho pustim a dnes som isiel okolo krcmy kde som hraval tak som kukal cez okno ci tam nie su kamosy pretoze oni sa spravaju tak isto ako ja ale liecit sa zatial nechcu bo si neuvedomuju ze stracaju svoje hodnoti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #893 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:Som patologicky hrac a chcem prestat
ahoj.

tym, ze to nechces povedat svojim najblizsim, ublizujes totiz sam sebe.... nechces aby trpeli.... ale ved raz ked vyhras, vsetky dlzoby vratis, a potom uz viac nebudes hrat, ani rodicom uz zrazu nebude treba co povedat.... nerozmyslal si nad tym takto? ja velakrat.... a zakazdym som isiel hrat znova. Ak chces svoju zavislost skrotit a drzat na uzde, jeden zo zakladnych pilierov je zivot v pravde... to, co robis Ty je casovana bomba... a nehovori Ti to zidny mudrlant, co precital nejake knihy o gamblerstve, ale hovori Ti to niekto, kto presiel velmi podobnym osudom.... a poznam vela vela vela inych, ktori tym presli.
Jedina Tvoja sanca je ist s pravdou von a v piatok, ked budes v BB mozes hned podat prihlasku... na rad aj tak skoro neprides.
Urob to cim skor, aby si skoncil skor ako ja... Mna uz dnes moji rodicia vobec nezaujimaju ich synom, uplne so mnou skoncili, a vobec spolu neudrzujeme vztahy.... A to by si asi nechcel....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • KAPOR
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #892 od KAPOR
Odpoveď od KAPOR na tému Odp.:Som patologicky hrac a chcem prestat
Som rozhodnuty piatok idem psychiatrovy a ked bude cas pridem do klubu a uvidim rodicom som este nepovedal o prehre v piatok lebo mam zas trapenie ze im ublizim zas bojim sa dost inak.A sa strasne tesim do klubu za vami aj ked to mam dost daleko urcite pridem chcem vediet aky je to pocit a ze sa mi niekto bude venovat a rozpravat sa o tom lebo este som sa znikim nerospraval o pomoci vsetko je take tazke povedat svojim blizkym pravdu. dakujem vam za radu vsetkym

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • lubo
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #890 od lubo
Odpoveď od lubo na tému Odp.:Som patologicky hrac a chcem prestat
Ahoj Kapor
som abstinujuci gambler a ak Ti možem poradiť tak si už dnes napiš žiadosť o prijatie na ustavnu liečbu do B.B. a zajtra ju pošli na adresu F.N. Roosevelta, Psychiatricke oddelenie PHO, Cesta k nemocnici č.1, 974 01 Banska Bystrica nakolko čakacie doby o prijatie na liečenie su dosť dlhe - NIEKOLKO TYžDNOV. Nevahaj ani 1 deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • jarino
  • jarino-ov Avatar
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #889 od jarino
Odpoveď od jarino na tému Odp.:Som patologicky hrac a chcem prestat
ahoj kapor....

je fajn, ze si sem napisal, je to prvy, najdolezitejsi krok.
Je velmi dobre, ze sa chces liecit. Psychiater a ambulantne liecenie ale nestaci. Psychiatrcovi povies co len chces a ked budes potrebovat, tak ho jednoducho oklames... Nieze by som Ti teraz neveril, ze to nemyslis uprimne, ale ak TI to tak bude prave vyhovovat, urobis to...
Ja som tiez chodil ambulantne a bolo mi to figu platne. Iba to bola strata casu.
To, ze Ti idu slzy do oci, to sa neskor moze stat len Tvojou vyhodou..
Hlavna, ale najdolezitejsia vec pre Teba je, aby si si co najskor podal prihlasku na 7tyzdnove liecenie do BB. Jedine tak mas sancu sa z toho dostat.
Hovorim Ti to preto, ze vela veci s Tvojim pribehom mam spolocne a rozumietm Ti preto ovela viac, ako akykolvek psychiater ci psycholog, ktory gamblera vidi tak 3krat do tyzdna. Preto co najskor ta prihlaska... Su tam dost dlhe cakacie lehtoty.
Je to Tvoja jedina sanca, vziat svoj zivot do vlastnych ruk opat.
Drz sa, Jaro!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • KAPOR
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #886 od KAPOR
Odpoveď od KAPOR na tému Odp.:Som patologicky hrac a chcem prestat
V piatok pojdem psychiatrovi o radu to bude pre mna najlepsie podla clankou co tu citam a som plne rozhodnuti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • KAPOR
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #885 od KAPOR
Som patologicky hrac a chcem prestat bolo vytvorené KAPOR
Ahojte vsetci

Volam sa juraj a jemi 26 rokov.Moje hranie zacalo asi v 15 roku mojho zivota ked som hodil sem tam 20 sk aby som vyhral na cigarety a podobne veci.Asi v 18 som zacal pracovat takze som si dovolil kolko krat aj 1000 sk len aby som si zahral.Neskor prestal som mame davat na stravu a vecsinou som vzdy prehral aj celu vyplatu za den.Kedze rodicia sa dozvedeli ze hravam a mna to trapilo a trapi stale viac a viac povedal som im to ze sa pokusim nehravat no ja som stale hral a co viac zobral som si uver 80000 sk asi okolo 40000 som hodil do automatu zaostatne som si kupil oblecenie a vyplatil dlzoby na karte.kedze ma to dost stvalo ze hravam a sam to nedokazem a kvoli mne sa rodicia trapia a nicia nervy na mne som dal bankomatovu kartu otcovi hnedpotom co som prehral celu vyplatu.drzal som sa asi 2-3 mesiace anehraval som vzdy som nejake drobne vreckove ked som chcel bo otec mi daval 5-10 eur no potom som pozajeho chrbat zobral dalsi uver teraz pre zmenu 1700eur co vsetko som prehral.trapil som dost a este viac ked sa o tom rodicia dozvedeli ze akeho maju syna a trapili sa na mne.vzdy po kazdej prehre sa trapim prechadzam a prehovaram do duse ze uz nebudem len pride vyplata a hned hram kazde jedno euro ide do automatu.....POSLEDNE HRANIE:asi pred 5 dnami mi prisla vyplata za jeden den som prehral okolo 300 eur co som vybral z uctu a od vteddy len rozmyslam kde zozezniem peniaze abysomto tam vratil rozmyslal som nad uverom ale vcera mi ho neschvalili tak somaj dost rad lebo ja chcem prestat ci kvoli sebe,rodicom ale aj priatelke ktora o tom nevie.zajtra poviem rodicom ze na karte neni nic a to som asi neuheradil ani uver.Poradte mi niekto co bude pre mna najlepsie moja snaha bude urcite preto ze ma to ubyja uz dost dlho alebo ak mi moze niekto napisat z podobnym osudomna email:skap69@azet.sk budem vdacni za kazdu radu alebo napisanie a v najblizsej dobe pojdem psychyjatrovi lebo dost bolo trapenia v mojej hlave a najviac ma stve zetrpia ludia okolo mna.vopred dakujem PS:nedalo mi a slzy sa mi vyhrkli od tejbeznadeje

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.059 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top