Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

aj ja som bol hráč

  • evula
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #745 od evula
Odpoveď od evula na tému Odp.:aj ja som bol hráč
Si na veľkom omyle. Neskončil si s tým. Ty "len nehráš"!!!!!! A to nie je abstinencia. Po čase do toho zasa spadneš, tak ako každý čo má veľké oči......
Potrebuješ zmeniť myslenie, potrebuješ nastaviť protisebe zdrkadlo samého seba a pozrieť sa na seba očami blýzkych. Ver, že budeš prekvapený čo uvidíš....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peterp
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #743 od peterp
Odp.:aj ja som bol hráč bolo vytvorené peterp
Ahoj, to je naozaj ako z učebnice, len škoda že keď si už prišiel na to že to naozaj ako z učebnice je a že keď si ju už začal čítať, že si ju nedočítal až dokonca ... pretože ten príbeh, v prípade že hráč nejde na liečenie pokračuje v tej učebnici asi takto: hráčovi blízky a ľudia okolo neho mu uveria, že s tým chce naozaj skončiť (a možno to aj hráč myslí vážne, alebo si to aspoň myslí), nejaký čas vydrží aj nehrať, ale po čase sa ku hre zase vracia, stráca úplnú kontrolu nad hraním, hra ho úplne pohltí a dopady sú často krát niekoľkonásobne horšie ako predtým .... aj tak nakoniec skončí na liečení, alebo sa úplne potopí ... takto nejako to pokračuje v tej učebnici ktorú si nestihol dočítať ...
A to že si vonku zo závislosti je veľký omyl ... myslím že si omylom zopár riadkov v tej učebnici preskočil ... skús ju prečítať ešte raz a dokonca, myslím že zmeníš názor.
Držím palce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.056 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top