Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

v koncoch???... alebo s tipovaním do pekiel

  • Števo
pred 14 rokmi 3 mesiacmi #600 od Števo
prepačte prispevok je pre dance_makera od Števa 242

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dance_maker
pred 14 rokmi 3 mesiacmi #599 od dance_maker
Odpoveď od dance_maker na tému Odp.:v koncoch???... alebo s tipovaním do pekiel
Hi Dancer.Som Števo 35 rokov.Som odliečený gambler.Tipoval som bez mála16rokov.Narobil som kopu problémov a hlavne dlhov.Nebýť mojej manželky neviem ako by som dopadol.Viem že bez liečby by som to nezvládol.Z toho čosi napísal,ti možem povedať že si plne závislý.To je samozrejme môj názor.Žiadna ambulantná liečba ti nepomôže.Mal by si sa čím skôr objednať na 7-týždňovú liečbu v BB.Je plne hradená štátom.Je to tvrdých 7-týždňov,no dozvieš sa tam všetko čo potrebuješ,a ukážu ti hlavne kto vlastne si.Táto choroba s ozn.F63 sa vyliečiť nedá.Môžeš už len abstinovať.No dá sa s ňou žiť.Ja abstinujem iba rok no je to úplne iný život,v pohode bez stresu bez obáv a klamstiev.a čo sa týka tipovania nikdy nad tym systémom nevyhráš.aj keby si mal 1000000 tutoviek tá dalšia ťa položí.A školu si vieš prerušiť ,odložiť ľahko no svoj život, rodinu,priateľov naopak veľmi ťažko.Zatiaľ čaves ak nečo napíš.Števo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dance_maker
  • Autor témy
Viac
pred 14 rokmi 3 mesiacmi #595 od dance_maker
v koncoch???... alebo s tipovaním do pekiel bolo vytvorené dance_maker

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.169 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top