Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Namiesto svadby liečenie

  • hrusho
Viac
pred 15 rokmi 3 mesiacmi #59 od hrusho
Odpoveď od hrusho na tému Odp.:Namiesto svadby liečenie
Gratulujem,môžeš hovoriť o obrovskom šťastí,dúfam že už ti to vyjde,lebo ak si vydržal dva roky tak to už nepusť z rúk...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Live4love
  • Autor témy
pred 15 rokmi 3 mesiacmi #50 od Live4love
Namiesto svadby liečenie bolo vytvorené Live4love
Ahojte všetci.
Aj ja som sa snažil dostať na vrchol slávy a blahobytu práve gamblingom. Bol to môj sen - veď za pár hodín som si dokázal z herne odniesť viac než z roboty za mesiac. Myslel som, že vrcholom života je materiálny blahobyt a značkové oblečenie. Po čase som sa zaľúbil. Vzhľadom na to, aký som mal život s mojim otcom alkoholikom som sníval o tom, že moja rodina bude iná. S Hankou, ak sa volala sme to spolu ťahali od strednej školy. Plánovali sme budúcnosť, tešili sme sa aj plakali spolu. Prežili sme odlúčenie počas vysokej školy a každý vikend sme sa na seba tešili. Už v tom čase som gembloval a prilepšoval si rozpočet. Postupne som sa však do hry úplne namotal. Hanka ešte stále netušila, ako na tom som, klamal som ju. Miloval som ju, no dnes už viem, že hru som začal milovať ešte viac. Plánovali sme svadbu. Boli chvíle, keď som s hraním chcel prestať, bál som sa a ako sa zväčšovali moje dlžoby cítil som, že padám do pekla. Hra ma už prestávala baviť, neprinášala mi potešenie, peniaze boli lepn papierikmi a ja som začínal pestovať extrémny šport - kradol som peniaze z firmy môjho svokra, u ktorého som robil. Mesiac pred svadbou to vo firme zistili. Chýbalo im niečo vyše milión korún. V deň mojej plánovanej svadby som už bol na liečení - Hanku som sklamal na plnej čiare a nechela o mne ani počuť....
Toto všetko bolo asi pred dvoma rokmi. Dnes žijem a mám novú priateľku.

Moja rada pre všetkých teda znie: Nehrajte o život.

P.S. Najlepším extrémnym športom je teraz pre mňa život sám.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.051 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top