Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Sloboda alebo otročenie?

  • sunnyball1313
  • Autor témy
Viac
pred 1 rokom 2 mesiacmi - pred 1 rokom 2 mesiacmi #4298 od sunnyball1313
Odpoveď od sunnyball1313 na tému Sloboda alebo otročenie?
Tak nie. Som sa rozpísal, ale bohužiaľ správa mi zmizla :). Adam napíš kludne čo ťa trápi. čo máš za problém. Ja momentálne som sa dal zapísať do registra osob od 24.11 tak som mimo diania vo svete hazardu :) videá sú dobrá vec, ale dostať do praxe ešte lepšia. pomáha ti to ?
Posledný krát upravené:pred 1 rokom 2 mesiacmi sunnyball1313

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • AdamTichy
Viac
pred 1 rokom 2 mesiacmi - pred 1 rokom 2 mesiacmi #4297 od AdamTichy
Odpoveď od AdamTichy na tému Sloboda alebo otročenie?
Dobrý deň! Veľmi zaujímavý príbeh. Sám mám veľa problémov a sledujem videá z ších psychológov a motivátorov.
Posledný krát upravené:pred 1 rokom 2 mesiacmi AdamTichy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Števo 242
Viac
pred 1 rokom 7 mesiacmi #4296 od Števo 242
Odpoveď od Števo 242 na tému Sloboda alebo otročenie?
Ahoj Som Šš pokecať kľudne sa ozvi. 0918530549
Pekný večer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • sunnyball1313
  • Autor témy
Viac
pred 1 rokom 8 mesiacmi #4294 od sunnyball1313
Sloboda alebo otročenie? bolo vytvorené sunnyball1313
Ahojte. Pár slovami sa podelím o svoj príbeh, Prvé dotyky s tipovaním som mal pri sazke v čný. počas gymnázia a súbežne tipovanie a sledovanie zápasov. Bral som to vtedy ako dobrý život , ale spätne to ľutujem ako premárnený čas. S automatmi som skončil cca ako 22 ročný, kedže som sa presťahoval do iného mesta a herňa mi našťastie tak nesedela ako u nás v ZV. Ešte si pamätám na cesty domov, keď som veľa krát všetko prehral a hodinu cestou domov som bol na seba nahnevaný. A fakt som nemal chuť žiť. Jediné čo mňa drží pri ešte dobrom živote je moja práca. Musím do nej ísť vždy či som vyhral či som prehral a väčšinou mi prečistila hlavu. v 35 rokoch som s hazardom prestal cca 6 rokov som nedal ani jeden tiket a nič som neskúšal, bolo to viac menej kvôli rodine. To je smutné, že to nebolo kvoli sebe. Mamina mi takmer umrela a to bol spínač že netipnem pkiaľ bude žiť. Vydržao to fakt dlho až pokial mi v práci nepovedal 1 pán, že ak chcem mať pár 100euro každý mesiac istých tak má pre mňa tip. V podstate mal pravdu. pár sto euro by bolo istých. Len problém je v tom, že online stávkovanie a hry mi spustili silný stávkový attack a som momentálne tam kde som bol pred pár rokmi. Som z toho dosť nešťastný a bol by som rád, keby som vedel niekomu s podobným príbehom pomôcť zamyslieť sa. U mňa je výhoda, že nemám nijaké dlhy, ani som nikdy nemal, ale cítim nepohodu a necítim šťastie. Viem to porovnať teraz keď som sa pár rokov tomuto nevenoval cítil somsa úplne inak. Poviem to tak, že fakt nestoja ani takmer isté eurá za skazený pocit pohody. Neviem ako sa momentálne z toho vyhrabem. Cítim to ako dáke pokušenie čo človeka vždy láka skús toto , toto alebo toto. Nedá to pokoj. U mňa to nie je úplne kritické, ale viem si predstaviť že veľmi veľa ľudí si dokáže v tejto dobe pokaziť život vďaka online možnostiam. Rád popíšem z niekým kto má problémy, ale mal. s pzdravom Peťo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.056 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top