Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Môj príbeh

  • Neznáma13
  • Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 3 týždnami #4027 od Neznáma13
Môj príbeh bolo vytvorené Neznáma13
Prajem pekný deň a ďakujem za prečítanie. Začiatok vztahu bol velmi pekny, vedela som ze si podava v stavkovych kancelariach ale nikdy som nevedela ze to dojde az tu. Ked sme spolu zacali chodit po niekolkych mesiacoch som sa dozvedela ze zacal brat nebankovky, spravil to este davno predtym ako sme spolu zacali chodit. Neboli to ukrutne ciastky, max 500 eur. Nehodil vsetko do stavkovej, len nieco. Dlhy sa vyrovnali a zacali sme pokracovat v nasom peknom a zalubenom vztahu. Po case sme odisli byvat spolu sami. Chodila som do roboty aj ja aj on mal dobru pracu. Platili sme podnajom a zili sme normalny zivot, az raz prisla jeho mama ze ma pozicku vo vyske 2000 eur. Mne klamal ze tie peniaze vyhral takze si s nicim nemusim rovit starosti. Odisli sme k jeho rodicom splatili sme a ja som ostala tehotna, mesiac pred porodom mu zomrela mama ktora bola este mlada. Po porode sa jeho psychicky stav zlepsil, zije iba pre nasho syna. Koncom roka sme si vzali hypoteku na dom ktory sme isli stavat, verila som mu a preto som ho nekontrolovala, kupoval mi strasne drahe darceky a vzdy tp odpvodnoval ze vyhral. Nevedela som ze sice vyhral ale tie peniaze vyhral z hypoteky. Naplanovali sme si datum svadby, velkej svadby. V den kedy sme isli na pozemok kopat zaklady mi jeho otec oznamil ze z hypoteky nemame ani cent, zrutil sa mi cely svet ale vedela ze je to aj moja vina a preto som a nim nadalej ostala. A aby toho nebolo malo po 2 tyzdnoch sme sa dozvedeli o dalsiej pozicke a odovodnil to tym ze vsetky peniaze chcel ziskat spat. Otec ho vyhodil z domu a ja som odisla k svojim rodicom, dva dni sa tulal po vonku a nevedela som nic. Az nakoniec nas zase spojil syn. Cely svet sa mu otocil chrbtom ale ja som sa rozhodla dat mu znova sancu. Odovzdal mi vsetky peniaze vsetky karty vsetko, nema pristup k nicomu, dokonca sa mi aj priznal ze je chory a chce sa liecit. Vymazal ucet v stavkovych kancelariach a vyhladal psycjologicku. Myslite ze sa zmeni? Alebo ako mam k nemu pristupovat nadalej?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.392 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top