Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Moj muz gamebluje

  • St
Viac
pred 7 rokmi 1 mesiacom #4020 od St
Odpoveď od St na tému Moj muz gamebluje
tutulienka
Tvoj muz je chory a ty mu jeho chorobu tolerujes, tolerovala si mu ju ked ste zacali spolu fungovat a od vtedy sa stav zhorsil a nechcem ta strasit ale bude este horsie. On je salamista a ty ho nechas nech si robi co on chce on nevybavi lebo nema cas, on ta nevnima lebo nema cas na teba on s tebou nekomunikuje lebo by mohol na seba nieco prezradit co nevies. Mas aspon prehlad o tom kolko zarobi v praci a kolko mina na stavkovani. Kolko mina to nemas prehlad. Niekedy vie na tom dobre zarobit a tie zarobene ti da na domacnost da ich tebe alebo kupi nieco pre rodinu , alebo je to ze su to jeho peniaze ktore znovu prehra v stavkovani. Nikdy nepojde k odbornikovi lebo mu nic nechyba a ty mu vsetko tolerujes. Prestan mu tolerovat jeho nezaujem o teba , rodinu a povinosti . Nech sa chlap ide lieciť lebo potrebuje odbornu pomoc.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: tutulienka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 1 mesiacom #4019 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Moj muz gamebluje
Tutulienka,

pod akým vláknom ťažká choroba tvojho nemanžela zavádzala a klamala samu seba a účastníkov tohto portálu??? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 7 rokmi 1 mesiacom #4018 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Moj muz gamebluje
Titulná lienka,

tvoj manžel je ťažko chorým patalogickym tiperom a pokiaľ ho nedonutiš k ústavnej liečbe ,tak jeho choroba teba donúti k odchodu od neho!!!

Jeho správanie je adekvátne pokročilosti jeho choroby a pokiaľ s ňou nebude chcieť nič robiť ,tak ty už ako SPOLUZAVISLA budeš musieť chrániť zdravie svoje a aj vašich detí!!! Tvoj muž si absolútne neuvedomuje vážnosť jeho choroby a jej vplyvu a dopadu na jeho rodinu . On sa pomaličky posúva po Reprimitivizačnej špirále na jej sami koniec a prepada sa na dno morálneho a duchovného bahna odkiaľ je veľmi ťažký návrat do normálnych koľají. Ty sa samozrejme za neho liečiť nemôžeš ísť ,ale pokiaľ si nedá povedať a ty pri ňom zostaneš ,tak tvoja cesta raz iste povedie k dverám psychológa ak nie psychiatra! A POZOR ,AJ S VAŠIMI DEŤMI!!!! Nie ,nechcem ťa strašiť ,ale len tí radím ako laik a odliečeny abstinujuci gambler s dvadsať ročnou ,,praxou" v kolotoči hazardu a závislosti . Stav vášho manželstva a vzťahov v ňom je už viac než alarmujúci a zlé vplýva hlavne na vaše deti a aj preto dávaj veľký pozor aby sa z nich nestalo to ,čo z tvojho manžela už v trinástich rokoch!!! Opäť ťa nestrašim ,ale len poukazujem na možné riziká prenosu na vaše deti ,ktoré sú denno, denne konfrontované s činnosťou a chorobou ich otca!!! Podľa tvojho krátkeho popisu tvojho postavenia a správania sa tvojho chorého manžela nedokážem posúdiť ,či tvoj manžel nemá aj dlhy a veriteľov ,lebo neviem aké má príjmy ,ale podľa dĺžky závislosti by som bol aj v tomto smere moc opatrným!!! Nechcem ho samozrejme podozrievať ale dlhy sú súčasťou tejto choroby presne tak,ako klamstvá ,podvádzanie, prosikanie o odpustenie ,egoizmus ,nezáujem o rodinu,pokles potencie a záujmu o sex, a hlavne postupná strata dôvery vo všetkých smeroch a činnostiach a to aj v kruhu blízkych a zamestnávateľa!!!

Takže asi toľko na úvod nášho prvého kontaktu a môjho názoru na tvoj problém ,ktorý sa volá chorý manžel a jeho postoj k sebe a celej jeho rodine....ďusiander

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • tutulienka
  • Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 1 mesiacom #4016 od tutulienka
Moj muz gamebluje bolo vytvorené tutulienka
Dobry den. Pisem sem prvy krat a precitala som si niektore prispevky potesilo ma ze su muzi co chcu prestat hrat. Moj muz hra odkedy som s nim ba este dlhsie od 13 rokov ako sa mi priznal a mame s tym v manzelstve dost problem. Mame 2 deti a sme spolu 10 rokov. Na zaciatku svoje hracstvo predomnou skryval. No casom sa to uz nedalo nakolko travi za netom mnoho casu. Niekedy mava naraz otvorene aj 3 stavkove stranky na ktorych sleduje zapasy. On nestavkuje jednotazovo ale sleduje aktualne kurzy a snazi sa chytit tie najlepsie. Nemam uplny prehlad o tom kolko vyhra a prehra. Niekedy vie na tom aj dobre zarobit aj 300€ mes. No ako som povedala nemam prehlad kolko prehra. Jeho spravanie urcite ovplyvnuje stavkovanie. Na zaciatku nasho vztahu mi jeho stavkovanie nevadilo no ked prisli deti pribudli povinnosti a dnes viem ze nas vztah je zly. On s tym stavkovanim nechce nic robit. Travi tam hodiny denne stale sa tym zaobera vo svojej mysli a nam sa kopia nevybavene povinnosti. On je hrdy na to ze stavkuje a ze vie tym zarobit. Je so sebou velmi spokojny. Uz v minulosti mi par krat priznal ze ked si zhodnoti co vyhral a prehral ze je zhruba vzdy na nule. Som z nasho zivota nestastna a som s tym bohuzial sama. On to tak neciti. V minulosti aj jovoril o tom ze prestane hrat no vzdy vydrzal len nejaku dobu. Ked nestavkuje je velmi nervozny a snazi si vytvarat adrenalin roznymi sposobmi. Som zufala lebo ked hra a ja som doma tak on ma nevnima. Je to salamista. Uz nemam vobec pocit ze by mu na mne zalezalo. Nasa komunikacia viazne. Radili mu aby vyhladal aj odbornu pomoc no on to odmieta. Nikdy nepojde k odbornikovi. Jeho spravanie je zvlastne a podozrievave. Nieje tu nejaky odbornik co by sa mi k tomu vyjadril? Alebo niekto skuseny? Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.056 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top