Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Pomooooc

  • Denisko
  • Autor témy
Viac
pred 7 rokmi 3 mesiacmi #4001 od Denisko
Pomooooc bolo vytvorené Denisko
Ahojte všetci hoci neviem či to vôbec niekto bude čítať. Mám 33 rokov som ženatý (už asi nie dlho ) a mám dve krásne detičky. Dnes je deň kedy som sa rozhodol ísť niekam na liečenie, hoci neviem či mi to pomôže lebo momentálne to cítim tak že mne už nepomôže nič citim sa strašne .V hlave mám len dlhy ktoré som za 8-10 rokov hrania automatov narobil, jediné čo ma drží pri živote sú moje deti ináč by som sa asi zabil. Teraz ležím u rodičov v detskej izbe lebo od manželky som musel odísť lebo som ju zase sklamal po poslednej sanci ktorú my dala som po dvoch mesiacoch abstinencie ukradol 300€ ktore som za hodinu nahadzal do automatu....tak prosim držte palce nech to zvládnem hoci viem že je to beh na dlhú trať... A prosím ozvite sa niekto nech sa mozem vyrozpravat niekomu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top