Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Mam problem?!

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2961 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter084
pises nech k tomu nedojde ale tvoj zivotny styl ktory vedies ta k tomu privedie v okamihu ked budes mat zas peniaze lebo tvoja mysel sa stale len toci okolo hier a vyhier. Pevna vola ti nepomoze lebo take nieco nema a mas velmi vela veci ktore skryvas klames.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2960 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
No obaja mate pravdu.. Praveze o mne sa hovori ze ja si aj dam poradit, a tie tvrde slova co mi tu pises dusiander, ze mi zahranicie zlomi krk , vymenuejs mi tu zoznam stavkovych kde prehram ma desi a niesom s tym ztotozneny..
St tiez si pravdivo napisal, ze nikdy predtym som si na hazard nepozical az minuly tyzden 2 krat.. Preto ma to zbrzdilo. Len dufam ze ako pises, mi to moze casom prestat vadit, a poviem si ze dlzobu som spaltil raz, tak si piziciam vyhram, a ak nie tak splatim aj druhy raz, zaklopem si na stol nech k tomu nedojde...
dusiander ja viem ze tu neisi na to, len je to provokativne take oslovovanie.. a tym ze som ti ukazal ze mi to vadi v tom pokracujes..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2959 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Mam problem?!
Milý Petriček O84,

je na škodu veci pre teba ,že nie si schopným viesť konštruktívnu hádku ktorá by ťa posunula v pred a zmenila by ti život . Závislosť ťa ovládla vo viacerích smeroch a tvoje reakcie jasne hovoria a naznačujú,že to v živote budeš mať strašne ťažké ! Ale je to tvoja veca a problém ,je to tvoj život a tvoje právo prežiť ho tak,ako ho chceš prežiť ty!!! Milý Petriček ,ak si myslíš že ja som na tejto stranke-portali už roky len pretože sa chcem nad chorými povyšovať ,tak si ešte na väčšom omyle než je tvoj postoj a názor na alkohol a závislosť na ňom ! Ty môžeš byť rád ,že si tu našiel ľudí ,ktorí ti chceli pomôcť a nastavovali ti zrkadlo pravdy o tvojej chorobe -závislosti a jedine čo ešte možeš spraviť je nie ich odsudzovať a napádať ,ale poďakovať im za ich snahu a čas ktorý ti venovali ! A to tak isto aj zriadelovateľovi tohto portálu,p.Zaskalanovi ,lebo ináč by si musel ísť k odborníkom alebo by si bol odkázaný sám na seba a skončil tak skôr na pomyselnom dne odkiaľ sa len veľmi ťažko ,,vyhrabava!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2958 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter084
chces nieco skusat ale v com chces obstat ked tvoje navyky su navyky gamblera .Peniaze a alkohol budu u teba vzdy spustacom seba si uz sklamal a ked to urobis znova nebude to nic nove co ta prekvapi. Nehras len preto ze nemas peniaze a ze mas dlzobu. Ale casom ti toto prestane vadit a padnes este hlbsie ako si na tom teraz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2957 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
St no teraz si to napisal ako clovek :), ved idem to skusit, prave preto si chcem brat hotovost so sebou aj ked budem opity, aby som proste zacal hned z ostra :D, aby sa nestalo ze teraz budem abstinujucim zavislym kvoli tomu ze nebudem mat hotovost a inokedy ju budem mat a to moze byt spustacom..
Ja proste dufam ze neklamem sameho seba, takuto pauzu ako teraz som este nemal, vzdy to bolo len tak kvoli peniazom.. Proste nemozem stavit ani euro, do automatu uz vobec, lebo tak to vzdy zacinalo a ked nevyjde tak to ide dalej a dalej.. Psychologa nenavstivim, POKIAL SA BUDEM DRZAT... Tomu treba dat cas, ukoncenie gemblenia trva len 5 dni, to je nic.. ine to bude po mesiaci a po pol roku ak sa mi to podari.. Takze len do toho nespadnut ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2956 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter084
To co polozi na lopatky je tvoja pycha pri chorobe s nazvom zavislost. Alkohol bude tvojim spustacom co si aj pisal ze si hral a bol si pod vplyvom alkoholu. Preco by to malo byt inak. Chces nosit peniaze aby si seba testoval to ta polozi a bude to horsie ako je teraz . Tu sa nikto nepovysuje ako to pises tu padnu tvrde slova prave preto ze kazdy jeden z nas presiel tym cim prechadzas ty. Tiez sme tomu neverili ale horsie na tom je to ze si nedas poradit od ludi ktory tym presli a vedia co je to zavislost. To co pises ze si to podchytil to je dalsie klamstvo ktorym chces oklamat okolie ale nesnaz sa klamat ludi ktory to robili tiez oni to poznaju. Ak chces podchytit tvoju chorobu navstiv psychologa alebo psychiatra a im rozpovedz svoj pribeh a uvidis co ti na to povedia oni. Nehraj sa na tvrdasa ktory to zvladne aby to nebolo este horsie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2955 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
A mam pocit ze tiez sa povysujes za to ze si prestal hrat, pisat: milúčky Petriček " je trapne..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2954 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
Ved vela ludi pije :D, pomaly vsetci v mojom okoli :D A neverim ze nik z nich nebude uspesny v zivote, len preto ze sme teraz mladi a chodime sa zabavat. Co mam spominat na to ze som mal 18-19 a travil som svoj cas za pocitacom pri hrani nejakeho WoW, LoL a podobnych huer?
Proste to pitie nehodlam zmenit momentalne.. Dosiahnem to normalne, ze uz negemblim :)
Ja si stale myslim ze sa neda porovnavat clovek ktory gemblil 5 aviac rokov
a niekto kto to podchytil do roka :) ...

Dakujem za Vase rady, niekedy sa tu este zrejem zastavim o par mesiacov a poviem Vam ako sa mi dari, ak by Vas to zaujimalo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2953 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Mam problem?!
Nič nechapajuci hrdina Peter O84,

už skôr som ti napísal že ti zahraničie ,,vykruti krk'' a teraz budem konkrétnejší a na tvoju škodu dodávam ,že to bude ,,CORALL,WILHELM HILL,PADY POWER a všetke PUBY v meste tvojho pôsobenia!!!

Tvoje správanie a prístup k sebe samému je ukážkou vysokej iracionalizacie v spojení s Regulaciou motivácie ,ktorá by sa dala prednášať v Psychiatrických liečebniach !!! Tvoja neschopnosť pochopiť elementárne základy závislosti sa dajú pripísať tvojej mladosti a nevedomosti ,a tvoj prístup k sebe samému a hlavné tvojej chorobe tiež!!! Aj ty strašne nerád odpovedáš na otázky ale sa radšej topíš sa vo fixnych ideach o sile tvojho sebavedomia ,vôle a neporaziteľnosti ! Aj ty kričíš HOP a ešte si ani len neprekročil a nie to preskočil!!! Totiž ,ta tvoja fixna idea o ,,mladom milionarovi''zo Slovenská v zahranici stojína vratkych nožičkach a nepevnych základoch . A vieš prečo ? Nuž odpoviem ti za teba ,lebo ty jednak odpovedať nechceš a jednak odpoveď nepoznáš . Nuž preto ,lebo zo Slovenská odíde jeden mladý infatilny chlapček ,ktorý je chorým a nechce a nie je ešte v stave pochopiť!!!


Cigarety,alkohol,gambling,tipovanie,drogy majú jedného spoločného menovateľa a tým jeZÁVISLOSŤ !!! Skús mi konečne odpovedať a povedz mi prečo chceš byť ťažko chorým závislým ALKOHOLIKOM a zdravým abstinujucim gamblerom-tiperom.......a ako to dosiahneš?

Každá výhra sa začína v tvojej myslí a tým ,že vyhráš sám nad sebou !!! Nuž tak mi povedz ako chceš vyhrať nad tvojou chorobou -závislosťou???

Takže milúčky Petriček ,ja dnes viem že ti lepšie v tom tvojom vysnivanom Anglicku nebude a to preto ,že si berieš so sebou práve tu jednu vec ,ktorá je príčinou všetkých tvojich problémov a to je tvoje falošné TY!!! Tvoje telo,tvoja duša je v absolútnom poriadku. Teba nezdolali ,nezdolavaju a ani nezdolaju situácie do ktorých si sa dostal ,dostávaš a dostaneš ,ale to čo si si v nich myslel,myslíš a myslieť budeš!!! Nuž a práve tvoje momentálne myslenie pod vplyvom a silou závislosti ti jednoducho ináč konať nedovoľuje......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2952 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
Inac dnes sa mi zas snival sen ze som vyhral na automate, dnes to bolo 700€ :D z eura :D
Ale viem ze som v tom sne nechapal preco prisla recidíva ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 1 mesiacom #2951 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
A to je zle ako ze si verím v sebe sameho? .. Dokazem to sebe i Vam :)..
No alkohol to je druha vec :D, neviem si ani predstavit naprikald pol roka nepit.. Chodim sa zabavat aj s kamaratmi minimalne raz za dva tyzdne, ale skor by som povedla ze je to kazdy tyzden..
Niesom si vedomy, alkohol suvisi s gamblerstvom, ale ako som z pisal nepalnuejm s tym prestat.. Vela ludi fajci travu, cigarety... ja nie.. No mozno mas v comsi pravdu , ale ja to volam optimizmus :D .. DO anglicka ako casnik v hoteli.. Stryko tam uz robi dlho veduceho..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2950 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Mam problem?!
Peter O84,

veľmi dobré si zapamätáj ,,POTOM'' a keď bude už neskoro tak si naň spomeň !!! Ono totiž ,,POTOM'' pre teba znamená jedno veľké ,,NIČ NEROBIŤ'',ktoré sa tiež postará o pád tvojho sebavedomeho ,,hrebienka'' a ega ktoré postráda pokoru k tvojej chorobe!!! Ty sa tu hráš na veľkého a silného hrdinu v stave pasívneho tipera a gamblera a pritom prepadáš ďalšej silnej závislosti na akohol!!! Si si vôbec vedomý faktu ,že zamena jednej negatívnej zavislosti na inú neznamená abstinovanie ,ale len pokračovanie v ,,prikrmovani'' závislosti ako takej??? A vieš prečo ? Nuž skús mi napísať . Už si si naštudoval pojem ,,Suchá recidiva?'' Peter ,ty slová ako PEVNÁ VÔĽA radšej ani neber do úst ,lebo ty nemáš ani najmenšiu vedomosť o čom to je a čo by si musel podstúpiť keby si skutočne CHCEL mať pevnú a silnú vôľu!!! Si jednoducho mladý infatilny chlapček ,ktorý je v stave opojenia pred cestou za prácou v zahraničí s vidinou veľkého zárobku a pre ktorého je svet momentálne gombíkom. Ale opäť sa veľmi mýliš a si mimo reality a to hlavne ohľadom tvojej choroby . A kam sa to vlastne chystáš a čo tam budeš robiť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2949 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter084
ja s prestavkami kedy som si myslel ze to zvladnem sam 8rokov. Nezhadzujem ta . Len vidi tvoju naivitu ako chces nieco zvladnut o com nic nevies. Kazda rada sa ti zda zla lebo ty si sa rozhodol ze to zvladnes sam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • peter084
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2948 od peter084
Odpoveď od peter084 na tému Mam problem?!
ST prides mi ako mudry, ja sa tu o nieco snazim a ty ma len zhadzujes..
ALe ono to tak bude... Ved ani ty uz nehras cez 5 rokov, to je uz pekne cislo.. A ako dlho si hraval ak smiem vediet?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2947 od St
Odpoveď od St na tému Mam problem?!
peter 084
to neni aky si bol ale ty si stale naivny . A ked to tak nebude co urobis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.085 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top