Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Potrebujem pomoc

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2803 od St
Odpoveď od St na tému Potrebujem pomoc
Lukas
Myslim si ze to nezvladas a skor si hladas dalsie ospravedlnenia svojho konania. A chces si vyberat ako sa budes liecit. Blizky na teba zatlacili a uz prekukli tvoje klamstva . Aj tu pises len polopravdy aka je skutocna pravda o tebe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2802 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Potrebujem pomoc
Lukaš,

ako dlho si bol na pervitine ? Hral si už počas obdobia zavislosti? Čomu pripisuješ ,,úspešnosť'' ambulantnej liečby od závislosti na pervitine a čo bolo hlavným faktorom začatia liečby ale aj abstinencie??? Podľa teba je tvoja viera silná až zavideniahodna ,ale prečo potom potrebuješ pri liečbe aj odbornú-laickú pomoc ? Prečo ti nestačí len silná viera vo vlastné sily a schopnosti ,keď už určite vieš že lieči viera a lekári len pomáhajú??? Ako píšeš ,tak manželke si sa vo všetkom priznal a iste si jej sľúbil všetko napraviť a hlavne abstinovať. Tvoj dnešný krok svedčí o tom ,že CHCEŠ a keďže už máš skúsenosť s liečbou závislosti ,tak vieš aj čo netreba robiť a prečo !!! A tak mi tu vždy rezonuje otázka ,prečo si zavítal aj na tento portál a čo od neho očakávaš???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2801 od St
Odpoveď od St na tému Potrebujem pomoc
dusiander
V tomto ti musim dat za pravdu lebo lukas sa tu snazi ukazat v peknom svetle ako abstinuje na pervitine a problem ma len s gamblingom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2800 od St
Odpoveď od St na tému Potrebujem pomoc
Lukas
Nie je podstatne co si mi myslime. Podstatne je co ti poradia ludia co sa venuju liecbe zavislosti. Ucit sa zo svojich chyb je ta horsia cesta ucit sa n chybach druhych je lepsie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2799 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Potrebujem pomoc
St,

u Lukáša nešlo o zamenu závislosti ! On totiž ,,fičal'' na jednej vlne s pervitinom a gamblingom a ten mu mal iluziorne zabezpečovať financie na pervitin !!! A až keď budeme poznať celú pravdu ,tak budeme možná môcť konštatovať ,že k určitej zámene závislosti došlo !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lukas21
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2798 od Lukas21
Odpoveď od Lukas21 na tému Potrebujem pomoc
Ahoj,
Abstinujem 11rokov nieze by som si vyberal pokial by mi dnes bol psycholog povedal ze inac to urcite nepojde tak som bol prichystany sa zbalit a ist.bol som tazkobzavistli na pervitine vlastne som usiel hrobarovi z lopati v poslednej minute. Nesiel som na ustavnu liecbu liecil som sa ambulantne vedel som ze to dokazem a dokazal som to a kazdy den dokazujem a ucim sa zo svojich chyb.chcem sa vyliecit este viac ako v tedy zatial mi antidepresiva nedal kazdy tyzden sedenie s nim a skupina pokial by som zacitil ze moja psychika to nezvladne zavolam mu a pojdem kde treba. Myslite ze si vyberam zlu cestu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2796 od St
Odpoveď od St na tému Potrebujem pomoc
Lukas
ako pises som gambler teda uznvas ze si chory. Osem rokov hras minas peniaze ktore mali byt pre rodinu a ty povies ze to neni problem. Ale to problem je. Klames rodinu a uvedomil si si to az vtedy ked od teba odisli. Vyberas si ako by si sa chcel liecit. Ambulantne ano ustavne nie. Vies o tom ze ty nie si ten co si moze vyberat co ano co nie. Ty sa potrebujes liecit. A nie si vyberat. Uvedom si nie si v poyicii kedy si mozes vyberat. Navstiv psychologa alebo psychiatra a on ti povie co dalej. Ak budes spekulovat prides o rodinu aj o pracu. Casom si si nahradil zavislost na pervitine za zavislost na gamblingu. Pre teba je podstatne ako prebieha liecba ale malo by byt pre teba podstatne liecit svoju zavislost bez urcovania si podmienok lebo nie si v pozicii davat si podmienky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2792 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Potrebujem pomoc
Lukáš,

si odliecenym narkomanom?Ako dlho abstinuješ ? V centre ti iste pomôcť vedia,ale ty nepotrebuješ pomoc ako takú ,ale aktívnu liečbu zo závislosti na gambling! Psycholog nie je voľbou ,ale základom úspešnosti tvojej liečby!!! Ty sa dožaduješ informácií o ústavnej liečbe a pri tom ju momentálne odmietaš ,lebo ti je práca a osud 30ich spolupracovnikov milší než tvoje zdravie,rodina a budúcnosť! Si si toho vedomý?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lukas21
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi - pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2791 od Lukas21
Odpoveď od Lukas21 na tému Potrebujem pomoc
Dakujem za uprimnu odpoved. Liecit sa chcem koli sebe potom koli detom a zene. Pojdem tam lebo to tam poznam nie na drogach nie som. Desat rokov abstinujem bol som zavistli na pervitine. Dnes mam 30 rokov v praci mi vyhadzov nehrozi ale som zodpovedny za tridsiatku ludi ktory su v mojom time. Preto by som chcel skusit ambulantnu liecbu. Kedzenby som rad pracoval dalej.precital som tu vela clankov ale nie je mi z na ch uplne jasne ako prebieha liecba. Aspon od teba viem ze psycholog je volba. V centre mi nevedia pomoct tak? Este par odpovedi na tvoje otazky hram cca 8 rokov prehral nieco okolo dvestotisic a momentalne mam dlh cca sestnasttisic s urokmi
Posledný krát upravené:pred 8 rokmi 2 mesiacmi Lukas21

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2790 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Potrebujem pomoc
Lukáš,

si strašne povrchný ,rýchly a prchky ! A takto sa zo závislosti nevyliečíš . A ty sa momentálne ani moc liečiť nechceš kvôli sebe ale kvôli manželke a deťom !!! To je sice pekné a v poriadku ,ale nie také jednoduché ako si to predstavuješ ty! Prečo chceš navštíviť CPDZ keď potrebuješ psychológa z oblasti nelatkovich závislosti ? Azda si aj na drogách? Prečo chceš hneď informácie ,veď sú aj na tomto portali, keď zajtra ráno ich možeš dostať priamo od odborníka? A prečo len ambulantne? Čo spravíš ,keď pán doktor povie že v tvojom prípade je nutná okamžitá ústavná liečba v Psychiytrickej liečebni??? Koľko rokov hráš ? Koľko si toho prehral? Máš aj veriteľov? A čo v práci ,hrozí ti ,,vyhazov?''

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lukas21
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2789 od Lukas21
Odpoveď od Lukas21 na tému Potrebujem pomoc
Hram na automatoch uz dlhe roky prehral som obrovsky balik penazi ale to ma trapi menej ako strata rodiny zena ma po velkej hadke nechala a zobrala aj deti.po par dnoch sme sa porozpravali priznal som ze som gambler(bolo to dnes) som jej povedal ze zajtra navstivim centrum pre drogove zavistlosti v ba a ze sa zmenim a dostanem z toho. Bolo to velmi tazke priznat ze som ju tolko rokov klamal.zaujimalo by ma ako prebieha liecba chcel by som to riesit ambulantne keby mi niekto opisal svoje skusenosti alebo typy ako utlmia chut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2788 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Potrebujem pomoc
Lukaš,

skús napred napisať ,,anamnezu'' tvojho utrpenia ,teda choroby.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Lukas21
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 2 mesiacmi #2787 od Lukas21
Potrebujem pomoc bolo vytvorené Lukas21
Prosim vas je tu teraz niekto s kym by som mohol hovorit porebujem radu a pomoc som gambler
Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.115 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top