Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

ten moj pribeh

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2380 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Kamaratov v bratislave nemam.byvam v jednej izbe uz 8rokov!8 rokov robim v kuse a mam 2000 euro.smutné.co by som mal zacat robit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2379 od St
Odpoveď od St na tému ten moj pribeh
Najväčší problém a nie jediný u ludi závislých že klamu seba blízkych aj najbližších. Ty si chcel byť vo vzťahu s priateľkou a nepovedať jej o svojej chorobe a keby sa to dozvedela co potom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2378 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Nedokazem priznat ze som zavisly.a kym to nepriznam tak sa zrejme nepohnem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2377 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Moze to byt ze som nechcel aby to zistila.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2376 od St
Odpoveď od St na tému ten moj pribeh
chcel si vyhrať prečo potom sleduješ stále zápasy ešte stále rozmýšľaš že vyhráš a keď vyhráš co všetko si splníš za výhru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2375 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Jedine co ma drzalo bolo neustale aby bola pri mne.lenze s jednej zavislosti som presiel na zavislost na vztahu.ked pred mesiacom odislo tam som zintenzivnil fajcenie a alkohol.neviem co mam robit.s nou som mal rezim dna ale nebol som samostatny.to je pravda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2374 od St
Odpoveď od St na tému ten moj pribeh
priateľka musí vedieť o tom ze máš závislosť nad čim si rozmýšľal že si nemal čas alebo skôr si sa nechcel rozprávať s priateľkou aby nezistila že si závislý

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2373 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Lebo som chcel naposledy vyhrat.dal som tam posledne 2000.v septembri 2014 ale uz som nevsadil az doteraz.po pol roku ma nutkanie preslo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2372 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Neviem si predstavit zivot po lieceni.chcem vediet ci priatelka ma vediet o mojej zavislosti.lebi ona ma len 22 rokov.a len vdaka nej som opat zacal normalne zit bez tipovania aj ked len na rok a pol.viac ma nezvladla drzat za rucicku.9rokov rozdiel medzi nami ale nebolo to az tak citit.naozaj.to zrejme koli mojmu rozmyslaniu zo dna na den

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2371 od St
Odpoveď od St na tému ten moj pribeh
michal
prehral si vysokú sumu a keď si chodil s priateľkou vôbec si netipoval úplne si s tým prestal a načo si potom pozeral výsledky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2370 od St
Odpoveď od St na tému ten moj pribeh
Andrej
Ta veta ktorú píšeš že skúsiš od roku 2016 nepodávať. Tým sa utešuješ alebo presviedčaš okolie že to zvládneš sám druhým radíš aby navštívili odborníka ale ty si o sebe presvedčený že to zvládneš sam. Toto je tiež jedno klamstvo o ktorom chceš presvedčiť seba aj okolie. Ak si to nezvládal do teraz na základe čoho si presvedčený že teraz to zvládneš. Len na tom že som si povedal to je malo to je dokonca nič. Človek ktorý chce abstinovať od závislosti musí dodržiavať určité pravidla. Čo budeš dodržiavať ty. Čo teba bude držať aby si netipoval. To ze som si povedal nebudem to si si povedal už veľakrát a vždy si to porušil. A keď to porušíš čo potom budeš si zas hľadať ospravedlnenie. Toto je bludný kruh závislosti. Neklam sam seba. A urob to čo radíš druhým vyhľadaj odbornú pomoc a skus počúvať co ti povedia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2369 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Ahoj St.ja som uz priatelov stratil.no ale ked odisla priatelka a to som peniaze neminal na hazard tak toto ma velmi zranilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2368 od St
Odpoveď od St na tému ten moj pribeh
michal
Vyhľadaj odbornú pomoc psychológ alebo psychiater a povedz im pravdu o sebe. Skus si nechať poradiť od niekoho kto je odborník. Tvoja závislosť ťa dohnala tam kde si nikdy nechcel byt. Svoju závislosť si pred priateľkou tajil ale tvoje správanie sa zmenilo ako u každého závislého . Každý kto prepadne závislosti je poháňaný závislosťou na dno vo svojom živote lebo mu prestane zdravo fungovať myslenie. Urob rozhodnutie a zmeň svoj život ale sám to nedokážeš ako píše Andrej.Zarábaš aby si mohol zarobené peniaze prehrať v tipovaní smutné a není v tom žiadna perspektíva. Do kedy chceš takto fungovať. A môže sa stať že to bude ešte horšie keď si začneš požičiavať a narobíš si dlžoby prídeš o prácu priateľov rodinu a pocítiš dno svojej závislosti.
Nehľadaj odpovede aby si mi vyvrátil to co ti tu písem a frázy mne sa toto nemôže stať ja som iný než ty ostatný ja to zvládnem sám to je klamanie seba a okolia o tom že zo svojou závislosťou chceš ďalej pokračovať a hľadáš len ospravedlnenie svojho konania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2367 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Ona mi robila rezim dna a mal som pokoj ale len ked bola pri mne.teraz som uplne sam a bojim sa ze to nezvladnem.uz som rozmyslal nad samovrazdou.mam 32 rokov a ziadne peniaze. Ziadna perspektiva.nic ine ako nosit tacku neviem.neviem ci mam robit som opusteny.a to hlavne ze som nehovoril pravdu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • michal
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2366 od michal
Odpoveď od michal na tému ten moj pribeh
Stretol som mlade dievca ktore prislo do blavy zacat novy zivot a 1rok a pol sme spolu zili a ja som nepodaval.ale denne som pozeral vysledky.a bol som strasne zamysleny casom za stratenymi peniazmi.ona ma smerovala bola mi oporov ale nepovedal sombjej o mojom probleme.pred mesiacom odisla ze nemam buducnost.utapam sa v myslienkach ci mam znovu zacat stratil som aj ju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.153 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top