Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Sazeni-je to mozne?

  • hornyser
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2320 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Sazeni-je to mozne?
To pocitam do prumeru..mam tu za 10kc remizy..30kc na pl ktera uz nevysla a 30kc na pondeli

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2319 od St
Odpoveď od St na tému Sazeni-je to mozne?
dal si si tiket za 70 a 10 na NHL a co este si si dal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2318 od St
Odpoveď od St na tému Sazeni-je to mozne?
každý jeden kto je závislý vie o svojej závislosti len potrebuje okolie presvedčiť že on nemá problém a ľudia ktorý závislosťou neprešli im na to niekedy skočia ale nesnaž sa presvedčiť ľudí čo abstinujú od závislosti že si v pohode a budeš v pohode lebo nebudeš ak s tým neprestaneš

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2317 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Sazeni-je to mozne?
To je pro me bidak a idiot ktery si svoji chorobu neuvedomil vcas no a takhle dopadl..jenze ja byt ani auto neprohral a sazim (pro me) za drobny i kdyz vim ze ty penize se daji investovat mnohem lepe a uplne jinak..ja vim ze jsem zavisly clovek a stanovil jsem si ze neprohraju vice jak tisic mesicne (z puvodnich peti)nemuzu soudit po trech dnech jak mi to jde no dnes jsem byl podat za 70kc na dva dny (tzn 35kc den)a sem spokojenej a vecer se tesim na NHL kterou mam podanou za 10kc...a troufam si rict ze kdybych tu svoji zavislost zivil takhle ze je to v poradku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2316 od St
Odpoveď od St na tému Sazeni-je to mozne?
Klameš sam seba: dávam drobné - drobné nie sú peniaze máju svoju hodnotu a na to prídeš asi až neskor, verím si 100% - tak moc si veríš ale nezvládaš seba nevieš si sám sebe rozkázať. Je lepšie si nahovárať mám veci pod kontrolou a pokračovať v ceste na dno. Nikto kto prepadol závislosti už neuvažuje zdravo a rozumne je ovplyvnený závislosťou ktorá je silnejšia. Mam kamaráta tipera prišiel už o trojizbový byt, auto nechala ho žena a on rozpráva ako všetko má pod kontrolou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2315 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Sazeni-je to mozne?
Ano,znam hodne lidi kteri diky sazeni prisli o vsechno ale narozdil ode me si neuvedomili ze jsou zavisli..ja si to uvedomil vcas a snazim se korigovat vklady coz se mi zatim dari..jestli to takhle bude cely zivot nebudu se zlobit...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2313 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Sazeni-je to mozne?
Ja jsem tu ale psal ze jsem minusovy...napriklad dnes sem sel podat za 70kc na dva dny tzn 35kc na den a takhle to budu delat i dale..kdyz by jednou melo dojit k tomu jak vy rikate ze budu davat za vic tak precijen cestou do kamenne si to muzu rozmyslet...ja si proste verim na 100% a vim ze kdyz zacnu sazet horentne vyssi castky ze jsem skoncil no je to jednoduche...davam za drobny i kdyz jsem jako kazdy tiper samozrejme v minusu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2312 od St
Odpoveď od St na tému Sazeni-je to mozne?
hormyser
To prečo s tým nechceš prestať si dávaš odpoveď sam množstvo výhovoriek. Ty si neprehral veľa. Jedno klamstvo nad druhe. Každý jeden kto prepadne hráčstvu alebo tipovanie nechce priznať že je stratový že to ide s nim dole vodou ale snaží sa okolie presvedčiť o tom ako ma všetko pod kontrolou a nie on ma problém ale ty ostatný ktorý fajčia pijú alebo drogujú ved toto je nevinná zábava za malo peňazí. V skutočnosti je to cesta na dno. A keď jedného dňa pocítiš dno možno potom pochopíš že gamblovanie kde patri aj tipovanie nie je zábava .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2311 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Sazeni-je to mozne?
Jak jsem psal jsem nekurak co neprokourim to prosazim..beru to jako vyhozene penize a zlozvyk ale abych s tim prestaval to nemam zapotrebi..myslim ze kdyz to udrzim ba i omezim tak to potom neni problem...nechci se nikoho dotknout ale to zes ty nahazel do hazardu statisice nemusi byt nutne pripad kazdeho zavisleho tipera

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2310 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Sazeni-je to mozne?
Mas pravdu zaruku nemam nikdy a nikde...treba zitra pujdu na nakup a srazi me auto atd...proc?Ja si verim a vim ze by to pro me znamenal konec kdybych zacal sazet za vic vedel bych ze jsem selhal..a kdyby k tomu melo dojit tak to bych s tim potom neco delal nebot nechcu skoncit jako zkrachovalec...na to mam sve penize az moc rad

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2309 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Sazeni-je to mozne?
?????

ja som poznal ľudí ,ktorí by si iste ešte strašne rád zafajčili a aj si vypili a už tu nie sú !!!! A poznám aj ľudí,ktorí by už nehodili do automatu ani cent a nezatipovali zaň tiež ,ale ho nemajú!!! Čo ty na to? Prečo si nespomenul takýchto ,ale len tých ktorí vyhovuju tvojej iracionalizacii a uľahšuju šíreniu závislosti v tebe???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2308 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Sazeni-je to mozne?
?????

aká je záruka že sa nestaneš aj ty patalogickym tiperom ??? Kto má väčšiu šancu sa ním nestať abstinijuci tiper alebo závislý na tipovani ,ktorý si podá každý deň jeden tiket za 20-100 kaček??? Skús nad prečítanym aj rozmýšľať a až potom reaguj!! Tvoje myšlienkové pochody sú jasne riadené silou závislosti ,a ty si naivne myslíš že máš všetko pod kontrolou a neprekročíš pomyselnú hranicu ,ktorá ťa finančné zrujnuje a psychický zničí. Z čoho vyviera tvoja sila a presvedčenie ??? Veď tvoje štádium závislosti je už alarmujúce dávno a myslenie je ním už zasiahnuté tiež !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2307 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Sazeni-je to mozne?
Nechcem provokovat chranbuh ale kazda zavislost nemusi cloveka dovezt na dno... co treba kuractvi?Muzes kourit 80let a zemres na stari...to stejny i u sazeni vzdyt znam dost lidi co sazi po cely zivot za par kc

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • St
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2306 od St
Odpoveď od St na tému Sazeni-je to mozne?
hormyser
No super keď rozprávaš o drobných ale to nie su drobné su to peniaze ktore si nevieš važiť len preto že dobre zarábaš . Zmieril si sa s tým že si závislý ale s tým sa neda zmieriť. Závislosť je choroba. Dokažeš sa zmieriť s inou chorobou ktorá ťa postinme a povieš si veď nejako bolo a nejak bude ale to neni pravda lebo chorobu treba liečiť inak nas zničí. Hovorí sa kým zavislý nepadne na uplne dno svojej závislosti nechce nič so svojou závislosťou robit. Ako čítam tvoje riadky je to aj tvoj prípad. Rozhodnutie je len na tebe ale ako čitam ty si sa uz davno rozhodol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • hornyser
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 3 mesiacmi #2305 od hornyser
Odpoveď od hornyser na tému Sazeni-je to mozne?
Dobre ale stale sme u toho ze kdyz to udrzim na par kc na den ze me to nijak neohrozi ale budu zavisly s tim jsem smireny chvalabohu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top