Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Dlhy

  • dusiander2
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #2255 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Dlhy
Sinss'

predovšetkým si mal pred vycestovanim navštíviť ,,rychlo pôžičkarne'' a dohodnúť splátkové kalendáre a to aj za cenu akýchsi percent na viac !!! No mne sa nezdá ,žeby si ako gambler neprežil tú hanbu s exekútorom pri dverách tvojich rodičov ,ale skôr sa chceš len uistiť o tvojej nedotknutelnosti v prípade neplatenia!!! Pôžičky si bral ty a nie tvoji rodičia a byt -dom v ktorom si byval nie je tvojím majetkom ,takže im naň exekútor nemôže siahnuť!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • sinss
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #2246 od sinss
Dlhy bolo vytvorené sinss
Zdravim chcel by som sa spytat ak som zavysli hrac a hoci som s tym uz na dlhsi cas prestal po poradach na psychiatrickej liecebni kam som siel aj dobrovolne ale aj po dohode zo sertou a mamou . Kedze som si narobil strasne vela dlhov na hazarde rozhodol som sa odcestovat za pracov do zahranicia ale dlhy mi stale ostali a najviac mi robi starosi momentalne pozicka z nebankovky pozickomat na ktoru som pri tych vsetkych dlhoch zabudol tak som si nedavno precital email ze som tam v omeskani a mam sa im cim najskor ozvat . chcel by som sa spytat ci pri pozicke 500e vyplatit mam okolo 651e ale momentalne este len zacinam pracovat chvilu to potrva kym im to budem moct vyplatit da sa povedat ze do mesiaca im to splatim ale nemozem zabudat ani na ostatne pozicky tak sa chcem opytat co v pripade ak budem mesiac 2 v omeskani ci mozu mojim rodicom siahnut na majetok kedze mam trvale bydlisko na slovensku u rodicoch tak to by som uz asi neviem co robil tu hambu by som nechel zazit zeby exekutor im zazvonil a vymahal od nich nieco . tak ak mi moze niekto poradit co v tom pripade robit budem vam velmi vdacny :) a prepacte za gramatiku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.209 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top