Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Neviem prestat

  • PeterBe
Viac
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #2258 od PeterBe
Odpoveď od PeterBe na tému Neviem prestat
Chcel som dnes po dlhej dobe dať príspevok k svojej téme, ale po prečítaní som zmenil názor. Zatiaľ sa držím. Veľa čítam, pozerám telku, športujem,a pracujem. A aj doma. Nikdy som sa nedostal do situacie že by som prehral veľa peňazí, ale času som zabil dosť.
A prečo píšem ako reakciu na tvoj príspevok?
Motivuj sa. Vieš koľko pekných vecí si človek všimne keď nemyslí stále len na PC a hazard?
Mysli na rodinu, priateľku.
Tí ti budú vďačný keď ich namiesto hrania zoberieš na kofolu.
Ten ich úsmev, vďačnosť, to je nádhera.
Ja to vidím doma na vlastnej rodine.
A aj pre seba, ten pocit keď sadnem k tv a nemusím myslieť na zápasy.
Nemusím sa znervoznovať, ponahlať z návštevy.
Peniaze sú jedná vec, ale pocit zo seba je na nezaplatenie.
Držím ti palce.
A jedná vec, my to pripadá, že všetci čo tu píšeme sa správame a máme pocit voči sebe ako stroskotanci, vyvrheli, úbožiaci.
Ale nie, ľudia, veď sem píšete preto lebo Vám záleží na rodine, na sebe.
Chceme prestať, a to znamená že sme to my, možno chorí, ale stále ľudia, otcovia,manželi.
Tak si verte. Prajem pekný deň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Andy77
Viac
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #2257 od Andy77
Odpoveď od Andy77 na tému Neviem prestat
Pitko

Ako povedal dusiander2 urcite stym nebojuj sam ja som to skusal sam lebo som si myslel ze to dokazem ale potom co som prehlal aj tych 10000e co som si pozical na splatenie dlhov som zistil ze sa to neda..

Este jedna rada ak budes moct urcite navsetovuj skupiny bud anonymnych alkoholikov alebo gameblerov vsetky vypovede ti nieco daju lebo zavislost je zavislost,

(P.S V tebe vidim svoj pribeh jak cez kpirak tiez som mal vetko a potom som sa zacal nudit a takto som dopadol ale aj zato som rad/ vdacny uz abstinujem rok a vidim ze ten zivot je ovela ovela lepsi)

Tiez sa ospravedlnujem za pravopisne chyby :D

A Drz sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • dusiander2
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #2254 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému Neviem prestat
Pitko,

nuž predovšetkým s tým nebojuj ale v pokore ku sile tejto choroby navštív odborníkov na závislosť a začni sa čo najskôr liečiť ,lebo to s tebou veľmi zle dopadne!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pitko
  • Autor témy
Viac
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #2245 od pitko
Neviem prestat bolo vytvorené pitko
Dobry den,
Som smutny z toho,ze som zas prehral vela penazi.Jednoducho ma to stale laka.Uz viac krat som si povedal,ze uz nebudem hrat a aj tak som prehral vsetko co som mal.mam dobru pracu,staly prijem,krasnu priatelku,vlastny byt,jednoducho mi nic nechyba a predsa si to takto dodrbavam.Hneva ma to,som nahnevany sam na seba za to aky som strasne sprosty,ze som opat prehral peniaze,dnes to bolo 1500e.Hravam cez internet v internetovom kasine obycajne hlupe automaty...par krat som uz vyhral,vyhru som vybral,kupil som priatelke veci,boli sme cestovat,ale potom zas zahram a jednoducho si neviem pomoct.Samozrejme nikto o tom nevie,zatial sa mi to dari skryvat.Preto si hovorim,ze napisem aj ja prispevok,mozno mi to v urcitom sposobe pomoze.Uz som chvilu aj nehral,nehravam kazdy den,ale vzdy ked zacnem tak neviem prestat.Uz naozaj nechcem.Uvedomujem si,ze robim zle,ale neviem si pomoct.Ak Vas mozem poprosit,napiste mi ako s tym mam bojovat.

Dakujem

I.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.052 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top