Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

SPRAVILA SOM JA CHYBU

  • dusiander2
pred 9 rokmi 1 mesiacom #2062 od dusiander2
Odpoveď od dusiander2 na tému SPRAVILA SOM JA CHYBU
Erika,

na čo vlastne ešte čakáš? Pri tejto diagnóze sa žiadne zázraky nedejú ani náhodou! Šancu si mu už dala a to nie jednu ,a výsledok? Zbal mu jednoducho joho veci ,vymeň zámok na dverách a dovidenia!!! Tu iná cesta jednoducho neexistuje . Tvoj chorý manžel ,ktorého miluješ ,nie že nechce byť zdravím ,ale z teba a vašich detí už spravil tiež ťažko chorých. Čo si myslíš ,čo spraví tvoj manžel keď vás jednoho dňa exekútor vystahuje na ulicu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Zabka
Viac
pred 9 rokmi 1 mesiacom #2061 od Zabka
Odpoveď od Zabka na tému SPRAVILA SOM JA CHYBU
Jediné riešenie je poslať ho na liečenie. Pomohli tam stovkám ludí. Aj mojmu mužovi . Nesmieš sa nechať zlomiť. Držím palce.
Nasledujúci užívateľ(ia) povedali ďakujem: erika

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • erika
  • Autor témy
Viac
pred 9 rokmi 1 mesiacom #2060 od erika
SPRAVILA SOM JA CHYBU bolo vytvorené erika
DOBRY DEN CHCELA BY SOM POMOC NEVIEM CO MAM ROBYT MAM MUZA GEMBLERA ON SI TO NEPRIZNAVA .KLAME MA O PENIAZE ,POZICIAVA SI MAME DLHI KTORE NEVIEM AKO SPLATIME Z JEDNEHO SA VYVLECIEME DO DRUHEHO V PADNEME JA SOM UZ REZIGNOVALA NEVIEM CO AKO RISIT ON MA VSETKO NAHAKU NECHCEM HO VYHODIT LEBO NEMA KAM IST . CHODY DO PRACE A NEPOJDE K PSYCHOLOGOVI . NECHCEM VSETKO POPISOVAT CO VSETKO SOM ZAZILA A CO PREHRAL JE TO ZAMNOU VECI OZELIEM NIE SU POTREBNE PRE MOJ ZIVOT ALE ON ANO MILUJEM HO STALE NO POMOC NEVIEM SEBE ANI JEMU ,. MAME EXSEKUCIE VRAVI ZE CHCE VYHRAT A VSETKO POPLATIT NO MNA PRIVADZA DO SIALENSTVA MOJE DETI TO MUSIA ZNASAT TIEZ TRVA TO DLHO ASI10, ROKOU PROSIM CO MAM ROBYT .IDE TU UZ O MOJU PSYCHIKU , NEVIEM CI MU ZALEZI NA MNE A DETOCH . POMOZTE MI PROSIM

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.104 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top