Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Moj Príbeh

  • Vrtuľa
  • Vrtuľa-ov Avatar
Viac
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1845 od Vrtuľa
Odpoveď od Vrtuľa na tému Moj Príbeh
ahoj prvom rade by si mal ist na slovensko domov a riešiť to bud s partnerkou alebo rodičmi viem že pišeš že nemaš na cestu ale no tak ,,,bud nech ti priatelkA zakupi listok domou da sa to aj tak .a potom sa musiš rozhodnuť bud na liečenie a abstinovat alebo hrať a mať furt dlžoby je do dookola ..som abstinujuca gemblerka a viem o čom pišeš klamstvo ,sebalutost .... držim ti palce a hlavne rieš to ,,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • gambler29
  • Autor témy
Viac
pred 10 rokmi 10 mesiacmi #1844 od gambler29
Moj Príbeh bolo vytvorené gambler29
Moj Príbeh začal asi pred 4 rokmi, plus minus, ak nerátam stavkovanie počas strednej školy za pár korun, ale vtedy ma to tak nechytilo. Teda asi pred 4 rokmi, teraz mám 29 rokov, som začal znovu stávkovat, zpočiatku za pár libier, pretože žijem v Anglicku, neskor, asi v priebehu jedného roka sa stávky zvyšovali, chcel som dohnat vyhrané. Kolkokrát som vyhral aj to prehrané, aj viac, ale nikdy si nepoviete mám dost. Potom sa stavky zvyšovali, ani vám nepoviem kolko bezsennych nocí som prežil, ako som klamal priatelku, teraz už asi expriatelku, pretože odišla na Slovensko, kolkokrát som ju sklamal, pritom je to ta najlepšia osoba, ktoru som v mojom živote stretol. Všetko je mi to tak luto, chce sa mi plakat. Za posledny mesiac som sa dostal do dlhov, s ktorych sa tak lahko nedostanem, i ked doma na Slovensku mám peniaze, ale viem, keby som ich mal tu, prehram ich. Mojej priatelke som sa zdoveril, ze som znova hral, a odvtedy sme nie v kontakte, je to pár dni.
Všetky peniaze ktore som za posledné mesiace zarobil som prehral, a to som este v dlhu par tisic. Neviem ako sa mam z tohto začarovaného kruhu dostat, nemám sa tu komu zdoverit, a domov teraz nemožem ist, pretože nemám za čo, tak píšem aspon sem......
Prosim pomoc.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.054 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top