Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Ako som prisiel o vsetko!

  • Jaro Vlk
  • Autor témy
pred 12 rokmi 2 týždnami #1625 od Jaro Vlk
Ako som prisiel o vsetko! bolo vytvorené Jaro Vlk
Uz ani neviem kedy, kde a ako to zacalo, ale dnes uz viem aky koniec to ma. Mal som zenu a krasnu dcerku, rodinu, priatelov. Bol som zivnostnik a darilo sa mi skvele zarabat a praca mi bola konickom. Lenze malo to jednu chybu, som hrac, gambler. Nebudem tu rozpisovat cim som ja a moja rodina, blizky presli, ale je to hroza. Neustale klamstva a hranie ma pripravili o rodinu, rodicov, kamaratov, pracu a neskutocne miliony korun. Nebudem nikomu vysvetlovat coho je gambler schopny urobit aby sa dostal k peniazom a svojim automatom, proste vsetkeho. Tento zivotny styl ma priviedol az do vazenia pocas ktoreho sa manzelka somnou rozviedla. Kazdy sa na mna vykaslal, nepisali mi listy, nechodili na navstevu, neposlali balik, ved co som aj mohol cakat za to ako som sa k nim spraval ja. Ked prisiel moj den a prepustili ma zamieril som domov k byvalej zene a tam ma cakalo prekvapenie: vymenene zamky a nikto ma nepustil domov. Stal sa zo mna bezdomovec, ktory mal 50sk vo vacku a saty na sebe. Nenasiel sa nikto kto by mi pomohol s mojim problemom zvanym hazard. Tak tu dnes pisem a pretlkam sa zivotom a neviem co bude zajtra. Nemam nikoho a nic. Prosim Vas preto ak mate v rodine neakeho gamblera neobratte sa mu chrbtom a pomozte mu ako sa da aj ked to je tazke. Tato choroba je neskutocne zakerna a neda sa bez pomoci zvladnut. Tisic krat som si chcel siahnut na zivot a nechapem ako to zvladam dalej zit. Nikdy nehrajte, je to pliaga ludstva a znici vas to ako mna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.089 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top