Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

liwe stávky na nete

  • Britny
  • Autor témy
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #1330 od Britny
Odpoveď od Britny na tému Odp.:liwe stávky na nete
ako aktívny šport,.ačím si nahradil,nestávkowanie a nehazardowanie hm,.no powedal som to na klube ,a začali pičowať že ja prakticky neabstinujem ,aže som len wymenil závislosť,.ako majú v niečom prwdu,len to potom by som už nebol ja ,proste adrenalín iked taký čo mi škodí ma láka stále ,že,.a podla mňa úplný abstinent je ten kdo nemá žiadnu neresť ,azmenil prostredie aj svoje predošlé zvyky ,.atakých je weli málo,.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ŠTEVO242
  • Autor témy
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #1329 od ŠTEVO242
Odpoveď od ŠTEVO242 na tému Odp.:liwe stávky na nete
Aj ja som mal mantinely no s každou väčšou výhrou som ich posúval.Myslíš že keď si bez roboty nieje každé euro v rodine dosť dôležité? Mňa šport baví aj teraz.No už len aktívny.A zadĺžiť sa je najmenej len potom splácať je problém.Myslím si že aj ty k tomu už nemáš ďaľeko.Tak pouvažuj.Maj sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ŠTEVO242T
  • Autor témy
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #1328 od ŠTEVO242T
Odpoveď od ŠTEVO242T na tému Odp.:liwe stávky na nete
Ta radosť keď si odfajkávaš výsledky to sladke napätie to je chemia v tele, ktorú si gambler vytvorí riskovaním a hazardovaním.Zvlašť ak tipuješ on line to je v podstate non stop možnosť fičať v jednom kuse.Môžeš skúšať čo len chceš rozpisy, kombinácie, čokoľvek na to nevyzraješ to je teória chaosu.Jedine že by si dokázal ovplyvniť výsledky.To si iba racionalizuješ problém ktorý máš.S kús povedať na klube AA ako je to s tebou.A ak si sa rozhodol pre rodinu tak máš najvyšší čas začať niečo robiť.Drž sa ŠTEVO.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Britny
  • Autor témy
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #1327 od Britny
Odpoveď od Britny na tému Odp.:liwe stávky na nete
tak,to fajne sa držíš,.aty si sa de liečil na cpdlz ,či na hráčskom,že,no ja len tipowanie,.ma baví lebo šport ma bawí ,atrošku to aj sledujem,azas mám určité mantinely kolko môžem prehrať ,a vsadiť ,ale nie vždy sa to ustriehne ,že,.ale zas nezadlžujem sa iked jeden nikdy newie čo bude ,že,.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ŠTEVO242
  • Autor témy
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #1326 od ŠTEVO242
Odpoveď od ŠTEVO242 na tému Odp.:liwe stávky na nete
Abstinujem skoro dva a pol roka.Prestal som s alkoholom s malou vynimkou letnej dovolenky a prestal som aj s cigamy.Bol som na liečení vBB.Bez toho by som to určite nezmákol.Ani teraz nehovorím že niekedy nezahrám no robim všetko preto aby som nehral.A to som sa naučil na liečení.Sú vraj ľudia ktorí sa volajú VEĽKY HRAČI.Zarobili na hazarde a žijú z toho.Lebo dá sa vyhrať to je fakt.Lenže ako náhle prekročíš hranicu už to nevieš ovladnuť.Je jedno že nemáš za čo proste, potrebuješ dávku ako narkoman.On si ju aplikuje z vonku a my gamblery si ju vytvarame v tele.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Britny
  • Autor témy
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #1325 od Britny
Odpoveď od Britny na tému Odp.:liwe stávky na nete
Štefan,dík za názor,.ako ja som užvtedy ked som išiel na liečenie kôli alkoholu,.som aj tipowal,aj gemblowal,proste viac závislostí dokopy ,že,akurát drogy ma nechytili,iked nejaké chabé pokusy boli,.a ked ti mám prawdu powedať niekedy tipujem,len tak ani my nezáleží či vyjde abo nie proste oten pocit,a ja ti zas skôr na prekwapenia som zaujatý,.proste malé kurzy atutowky to nič pre mňa,.a wieš tie liwe stávky je podla mňa umenie ozajstného tipéra ,iked je tam väčšie riziko,straty ,ato som už pocítil,.že,.no alkohol som tiež zbožňowal veru,.ale na liečenie som išiel hlavne kôli,rodine a ani sám som newril,že prestanem ,ale akosi to časom išlo aj kluby som nawšťevoval ato pomáha ,.a ty teraz si tiež čistý,.a abstinuješ ,.?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • ŠTEVO242ča
  • Autor témy
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #1324 od ŠTEVO242ča
Odpoveď od ŠTEVO242ča na tému Odp.:liwe stávky na nete
Čau Britny. Ja som tipoval vyše 16 rokov hlavne v kamenných pobočkach,je to však uplne jedno iba cez net je to rýchlešia smrť.Ty si len vymenil závislosti.Prečo si prestal piť,však aj chlast si musel zbožňovať.Či? .Zapamätaj si že gamblerovy nepomôže ani šťastie ani trpezlivosť.Jednoducho aj keď vyhraš miliardu aj tak im ju vrátiš späť.Majitelia stavkových žiju z nás to je princíp hazardu.A min. vklad 10eur je dobra šupa aj pre človeka s riadnym príjmom, nie to ešte pre teba.Podľa mňa potrebuješ odbornu pomoc.Zaspomínaj si ako to bolo s alkoholom či to nebolo rovnaké ako s tipovaním.Držim ti prsty aby si našiel správny smer tak ako s alkoholom.Maj sa Števo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Britny
  • Autor témy
pred 12 rokmi 10 mesiacmi #1323 od Britny
liwe stávky na nete bolo vytvorené Britny
Zdravím Vás chcem sa podeliť s mojím príbehom,ako v prvom rade ,chcem napísať že som liečený alkoholik,ktorý úspešňe abstinuje ,už pomaly 5ty rok,iked je to skôr nepitie ako abstinowanie ,ale napodiv sa mi darí a ani mi to nechýba,skôr sa i vidí,že som závislí od tipovania ato hlawne cez net a zbožňujem liwe stávky,ako to prebieha ,dobijem si kredit,cez net banking,.a vyhliadnem si zápas kdorý sa dá tipowať liwe,.otvorím si okno stáwkovej a sledujem kurzy ,.v dalšom prehliadači,sledujem priamy prenos ,zápasu,.niekedy vsadím hňed na začiatku,ato je chyba lebo väčšinou,sato nevypláca,ak chce byť niekto úspešný musí byť trpezlivý,.moje vklady ,začínajú min,10eur nA STáVKU VäčšINOU KDO Dá PRVý GÓL,atak,.môj problém je vtom,že málokedy sa rozhodnem tak ako ja ksem ale väčšinou sa prikloním,k výhodnému kurzu,.iked tá prwá moja myšlienka čo vsadiť je úspešná ,len nato prídem až vtedy ked vsadím,a prehrám,a najwiac ma hnewá ,to ked už sa chystám vsadiť ,a akurát stopnú príjem sázok,apotom,akosi chcem dobehnúť čo som newsadil,avtedy prehrávam väčšie sumy,.wiem som hráč len ked mňa to baví takýto spôsob,.ato som bez práce a poriadneho príjmu,že,.no rád si vypočujem vaše názory ,že,.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top