Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Moj príbeh gemblera

  • exstazo
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #1111 od exstazo
Odpoveď od exstazo na tému Odp.:Moj príbeh gemblera
jedine riesenie je prestat hrat !!! skusam to aj ja len treba chciet nehrat... dari sa mi kus .. a ked si nevies pomoct sam tak treba ako tu radia liecenie ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • breno
  • Autor témy
Viac
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #1109 od breno
Moj príbeh gemblera bolo vytvorené breno
Moje prvé hranie začalalo pred troma rokmy s kamarátom Er1kom v jednom podniku. Er1k hral a mna to zaujalo tak som si hodil ťiež...vyhral som a chitilo ma to a zacal som hravat. Postupne ked už neboli peniaze zakladal som rodičom zlato aj s Er1kom aby sme mohli ist hrat....samozrejme raz som vyhral ale potom vsetko prehral.teraz je to tak ze uz mám vlastný príjem a vždy ked mám prístup k peniazom tak ich prehrám...záčínam to riešiť tak že dávam b. kartu rodičom len tí o ničom netušia.:( Chem sa s toho dostať a rád by som prijal nejakú radu...Sme s Er1kom Skoro susedia a máme ten istý problém a snažíme sa navzájom podporovať...( už som to chcel aj všetko ukončiť samovraždou )breno

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.063 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top