Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Nový život

  • laky26
  • Autor témy
Viac
pred 15 rokmi 3 mesiacmi #11 od laky26
Nový život bolo vytvorené laky26
Na liečenie som nastúpil 10.10.08. Prvé dva týždne som bol na liečení len a len z trucu. Až po dvoch týždňoch strávených v nemocnici som pochopil vlastne o čo ide. Aj keď mi to pán magister aj pani doktorka vysvetľovali, ja som to nechcel pochopiť a robil som si po svojom. Nechcel som nikoho pozvať ani na rodinnú terapiu, ale nakoniec som rád že som pozval najprv otca a neskôr manželku s mojim najlepším kamarátom nebolo to nič príjemné, ale som rád, že som to spravil. Liečenie mi dalo veľmi veľa - konečne neklamem a nehrám sa na niekoho kým som vôbec nebol.Proste liečenie mi otvorilo oči a zistil som, kto je skutočný kamarát, na koho sa môžem spoľahnúť a oprieť.Som šťastný, že som liečenie ukončil 28.11.08 a začal žiť krásny život bez klamstiev a hazardu. Ďakujem za to celému personálu nemocnice!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.057 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top