Výpovede rodín

rodinaMôj problém sa ťahá už od marca tohto roka. Vtedy mi môj manžel oznámil, že investoval veľké množstvo peňazí do nejakých akcii spolu s kamarátmi a biznis krachol. Samozrejme ako ináč, tie peniaze fyzicky nemala musel si na to požičať, ... viac->

Hľadám niekoho,kto mi bude napomáhať von z mojej závislosti

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4373 od pirohy
Anog ,

aj tvoje zľahčovanie tvojho problému , ako veľmi zákernej choroby je len taká gemblerská iracionalizacia z tvojho uhlu pohľadu ,ktorá nemá ani len najmenšieho tušenia ,čo sa deje v tvojom vnútri ! Tvoj problém sa nevolá peniaze a ani vášeň k hre ,ktorej si prepadol ,ale tvoje už NE ZDRAVIE nad ktorým ,ale ty už nemáš moc ........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4372 od Maiky
Veľmi pekné napísané, čas ukáže aký som silný....futbal milujem a vždy si ho rád pozriem ale už bez stávok, pokušenie vždy bude to mi je úplne jasné, bude to na mňa čakať tichucko kedy zlyham.... všetko je to nastavenie myšlienok...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anog
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4371 od anog
podla mna este som na tej hrane, nie som chory len mam problem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4370 od pirohy
Anog ,

za jeden mesiac ešte viac prepadneš závislosti a budeš ešte viac chorým ako si teraz ! Prečo chceš byť veľmi ťažko chorým a nie zdravým ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4369 od pirohy
Maiky ,

ešte vždy ti uniká podstata tvojho veľkého problému ,ktorý spočíva v tom ,že aj ty si neodolal lákadlám s vidinou veľkých a bezprácnych výhier zo strany tých ,ktorí teba a tvoje peniaze potrebovali vtiahnuť do ich obrovského biznisu a ziskov ! A teda do ich systému v ktorom ťa doslova zomleli a spôsobili ti len a len problémy ,ktoré momentálne riešiš a ktoré si vôbec nemusel mať !Áno je to tak, ako píšeš . Aj ty si sa dopracoval k závislosti pri ktorej ti už nešlo nie len o zdravie a peniaze ,ale ani o tvoju najbližšiu rodinu .ale len a len o HRU & ZÁBAVU ,za ktorú si platil s tebou zarobenými peniazmi . Úlohou tvojej závislosti bolo ,ale dostať ťa od všetkých a všetkého k HRE - VÁŠNI pri ktorej si zabudol na všetko a všetkých ! A v opojení z hry pod tlakom emócii ti nešlo už ani o peniaze o ktoré ale išlo tým ,ktorí ťa dostali tam ,kde ťa dostať chceli ! Dostaval si sa jednoducho opätovne do stavov v ktorých si nebol už ani JA a ani TY ,ale len otrokom tých ,ktorí ale z teba otroka spraviť chceli a to s veľmi jasným zámerom odrezať ťa od seba samého ,reality ,tvojich peňazí ,ale predovšetkým od tvojej rodiny !!! A ako sám vidíš tak toto sa tvojim otrokárom podarilo a pokiaľ ty čelíš obrovským problémom ,tak oni si užívajú tvoje peniaze !
Dnes stojíš pred veľkým problémom ,ktorý chceš vyriešiť sám spôsobom tebe vlastným ,pri ktorom ale zabúdaš ,ale ani nevieš o tom ,že si začal boj s tvojim vnútrom a jednou obrovskou chemickou továrňou , ktorá fungovala pri jej výrobe rôznych látok ,hormónov enzýmov na základe tvojej závislosti a doslova ovládla každú jednu bunku v tvojom tele ! Dnes si v počiatočnom štádiu aj toho ,že tvojej chemickej továrni už nedodávaš pre jej život potrebnú ingredienciu v podobe HRY ,ale ona s každou jednou bunkou sa jej dožadujú a neustále ťa pokúšajú a zvádzajú k recidíve a dostavajú ťa do stavu aj nerozhodnosti a boja s ňou ! Ide jednoducho o tvoj boj s niečím neviditeľným ,ale veľmi silným ,ktoré má trpezlivosť a čas s ktorými vytrvalo čaká na to ,aby v tej najneočakávanejšej chvíli udreli a ty si zase prehral a dodal chemickej továrni a bunkám to ,čo si sa rozhodol im už nikdy nedať .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami - pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4368 od Maiky
Ja som sa odstrihol od všetkých , takže moja cesta je jasna,islo mi o to zrusit online priestor, pretoze dobijanie telefonom cez pausal to uz bolo moc,ale zistujem ze o prachy ani neslo ako si iba zahrat,vyhra a prehra ani nebola dolezita aspon to tak v mojom pripade bolo,ale kazdy sme iny ...
Posledný krát upravené:pred 2 mesiacmi 3 týždnami Maiky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anog
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4367 od anog
Este to chcem skusit ze len free spiny, dam vediet po mesici jak som dopadol

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4366 od pirohy
Luke44,

zase si si vybral len iracionalizaciu tvojho problému a ľahšiu cestu k trvalej abstinencii ! Ale je to tvoje rozhodnutie na tvojej ceste k tvojmu cieľu! Áno ,liečba nie je iste zárukou úspechu a recidívy sú jej súčasťou ! Otázkou je ale to ,ako dlho vydržíš padať a vstávať ,stavať sa na štartovaciu dráhu za trvalou abstinenciou a čo si v danej chvíli ochotní na tejto ceste stratiť ,aby si v cieli našiel ?! Každý neúspech má svoje príčiny a v prípade neúspešnej liečby aj zo závislosti ich netreba hľadať v v samotnej liečbe a ľudí ,ktorí sa nám pomáhajú vyliečiť ,ale v sebe samých ! Neúspechy a prehry sú ale tiež súčasťou veľkých výhier ,ktoré nás nemajú demotivovať ,ale naopak reštartovať a burcovať k tomu aby sme svoj sen a cieľ dosiahli ! Toto neber len ako iracionalizaciu s tým ,ale Veď sa nič nestalo ,veď aj iní po prvom druhom pokuse padli a sú tu ,ale len a len ako poučenie sa z chýb iných ! Lebo ver mi ,že aj medzi závislými ešte vždy platí ,že najväčšími chybami v ich životoch je to ,že sa z týchto chýb NIČ nenaučili ........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Luke44
  • Autor témy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4365 od Luke44
Maiky,to ti pomôže,že nebudeš mocť hrať za seba,ale stačí,že o to poprosíš kamoša,aby si sa prihlásil cez neho a už si späť. Ja som sa odstrihol od každého,s kým som mal nejaké prepojenie na gambling. A zo skúsenosti, do herne ťa pustia aj keď to máš bloknuté cez občianku. Vlastná skúsenosť z minulosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4364 od pirohy
Anog ,

ako sa dá prestať hrať .keď chceš hrať a teda byť závislým na hraní ?
Ale rada aj pre teba je veľmi jednoduchá . Tak ,ako si začal sám hrať ,tak môžeš ja sám prestať hrať ! Ale má to jeden malý háčik ,ktorý spočíva vo význame slova CHCEM ! A ty ešte hrať CHCEŠ ,ale prestať hrať ešte NECHCEŚ ,lebo v tejto hre a hazardom s tvojim zdravým a osudom vidíš len peniaze a nie tvoje prepadanie sa na morálne dno !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Maiky
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4362 od Maiky
Ja ti nemám čo radiť, tiež som v srackach, dnes som bol podať žiadosť o zrušenie hazardných hier poslal som to prvou triedou nech je to čím skôr,minimálne 6 mesiacov zamedzis tomu samozrejme a potom je to na tebe ako človek sa k tomu postaví ,hlavne pracovať na sebe treba každý deň, pekný deň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Luke44
  • Autor témy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4360 od Luke44
Anog, ja určite nie som ten,čo by ti mal radiť,ale či je to free spin alebo normálne do toho naložíš,držiš sa v cykle. Za mňa je jediná cesta úplné skončenie. Či už dlhy máš alebo nie,hneď skončiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • Luke44
  • Autor témy
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4359 od Luke44
Ahoj pirohy, tvoju pomoc neodmietam,začal si nárazovo,čo možno z tvojích skúseností je správne. Poslal si ma hneď na liečenie,ale vieš,že to nie vždy zaberie. A keď to nezaberie,ja osobne si myslím,že to človeka môže položiť ešte viac. Napísal som ti,že na teba reagovať nebudem, ale tvoje komenty si čítam. Určite je v tom vždy niečo,čo ma obohatí na mojej vlastnej ceste. Idem si ňou,prešiel druhý mesiac,mnoho z nich predomnou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • anog
Viac
pred 2 mesiacmi 3 týždnami - pred 2 mesiacmi 3 týždnami #4358 od anog
zdravim, tiez mam problem s automatmi, zacalo to bonusmi kedy som mal z free spinov cca 100 eur mesacne no cca uz po 2 mesiacoch som skusil real prachy lebo som si povedal sak to ide z tych free spinovych, najskor som stratil 100 eur povedal som si uz nebudem hrat ale aj tak som tom onedlho skusil a zrazu bum zo 4 eur 1200 eur vybral som ale netrvalo dlho a skusal som dalej az som raz prehral za 5 min 900 eur, potom nasledovala chut ziskat to spat, strasne vela krat sa mi stalo ze som z celkoveho minusu 700 eur presiel do plusu 700 eur, raz dokonca 1500 eur som bol v pluse a na druhy den som 1200 prehral, stale som bol v pluse ale stvalo ma ze som prehral taku vyhru, z free spinov a stavok bez rizika som si vzdy vedel vykomepnzovat nejakym sposobom stratu ale cely rok sa niesol v znameni ze som sa pohyboval ,medzi -700 do +400, teraz som na 500 v pluse a snazim sa s tym skoncit pisem si pocet dni bez relapsu snazim sa vydrzat mesiac ale zatial mam maximum 17 dni, nechcem sa vzdat free spinov lebo mi to pride ako zadarmo prachy ale v kutiku duse citim ze ma stahuju tam kde nechcem byt, da sa vobec s hranim prestat pokial budem hrat free spiny? celkovo viete poradit ako skoncit? vdaka
Posledný krát upravené:pred 2 mesiacmi 3 týždnami anog

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

  • pirohy
Viac
pred 2 mesiacmi 4 týždnami #4342 od pirohy
LUKE 44,

tak napred tu verejne žiadaš o pomoc a keď sa niekto nájde ,kto ti pomôcť chce a môže tak ju odmietaš , PREČO?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd

Prihlásenie

Scroll to top